IMPREZA KOMBI BUG EYE

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
demasoni
0 gwiazdek
Auto: GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

IMPREZA KOMBI BUG EYE

Post 31 sie 2014, o 00:35

Do sprzedania Subaru Impreza 2.0 gx kombi + LPG 2001r.

Auto kupione rok temu od forumowicza:

http://forum-subaru.pl/bb3/viewtopic.php?f=21&t=11088

Zaraz po zakupie zrobiłem go na cacy:

Sprzęgło Aisin + tarcza i docisk wymiana
Kupiłem roletę bagażnika
Regeneracja reflektorów polerka
Wymiana tłumika końcowego na oryginał z WRX a
+ demontaż całego układu (uszczelnienie)
Wymiana u-ramy sanek pod silnikiem łącznie ze wszystkimi śrubami
Olej filtry, świece, sonda lambda przed katalizatorem, ta za katalizatorem robił poprzedni właściciel
Nowy akumulator Bosch
Nowe tarcze Brembo przod tył, zaciski oraz klocki + płyn hamulcowy oraz szczęki ręcznego
Tuleje na wachaczach 2 szt, sworzeń + jeden amortyzator tył lewy, używany oryginalny, to co po zakupie na przeglądzie kazali zrobić 
Lakierowanie nadwozia + nadkola wstawki
Nowe opony letnie Yokohama 3000km zrobione + felgi 16 z Legacy
Szyby tyl przyciemnione w porządnym serwisie z atestem oczywiście (przyciemnienie delikatne)
Kierownica Momo z Wrx a , stan idealny (stara do wglądu)
Kierunkowskazy boczne oraz odblaski boczne w błotnikach wymienione na białe (oczywiście oryginalne i nie tanie) stare posiadam
Uszczelki oraz listwy boczne drzwi jaki i wnęki halogenów oraz listwa pod rejestracją oklejone carbonem i jeszcze listwy na dachu (super to wygląda) delikatnie
Konserwacja podwozia + to co w tym linku:
http://forum-subaru.pl/bb3/viewtopic.php?f=18&t=13177

Na początku tego roku:
Solidny zetaw Car Audio + wygłuszenie drzwi przez człowieka, który wie co w trawie piszczy

głośnikowy zestaw odseparowany nowy u-Dimension ProZ T2 (tweetery)
-woofery Morel Tempo 6
- wzmacniacze Hifonics Eagle (serii Zed audio) 2 szt. Pod siedzeniem kierowcy, w mostkach dysponujące 150 rms na kanał
-nowiutkie okablowanie

oraz

Klima nabita i ozonowanie w tym roku lipiec
4 Turbo Katowice kontrola napędów oraz skrzyni oraz wiele innych (wszystko ok)
Geometria
Wyświetlił się Check okazało się że pierdoła, czujnik spalania stukowego (wymieniłem i wszystko ok)


tak więc:
silnik suchutki, napędy ok, spalanie benzyny na 100km 80km autostrada 20 km miasto (dokładnie 8litrów)
gaz w trasie od 11 do 12 litrów jak się ciśnie ostro to pewnie do 13 litrów (mam paragony z tankowań bo robiłem różne testy spalania)

zalety: doinwestowany na MAX-a, co trzeba było zrobić zrobione, lać i jeździć, auto po kilku niewielkich przeróbkach wizualnych znakomicie sie prezentuje (felgi, kierunki białe, okleina carbon, szyby przyciemnione)

wady: był lakierowany, ale przez gościa który ogarnia temat, powiedziałem mu że kupiłem auto na 10 lat i ma to byc zrobione rzetelnie

jak wyglądał przed: po prostu były delikatne wgniotki na drzwiach, tak jakby ktoś otwieral drzwi w wąskim garażu i uderzył w ścianę, na masce z przodu była plama na samej krawędzi tak jakby ktoś usiadł dupą i na spodniach miał jakąś substancję żrącą która zrobiła taki dziwny ślad, zderzak przód od dołu porysowany i delikatne pęknięcia tak jakby od krawężnika lub zaspy śnieżnej, zderzak tyl popekany lakier, klapa bagażnika dwie wgnotki, błotnik tam gdzie wlew paliwa solidna rysa, no i w sumie bez dachu został lakier odświeżony, i nie ściemniając kto podchodził i oglądał czy ze znajomych czy z rodziny nikt nie powiedział o kurde te auto było malowane, po prostu jest to fajnie zrobione i po roku nic nie wychodzi, bo zaraz po zakupie oddałem do lakiernika w sierpniu 2013

można by było pomyśleć nad regulacją zaworów bo tego nie robiłem oraz wymianą oleju w skrzyni..

aha i auto oczywiście 100% bezwypadkowe, potwierdzil mi to blacharz, poprzedni sprzedający i ja sam znajac sie trochę na autach widzę że nic nie było ruszane

wszystko działa, elektryka, pilot z kluczyka 2 szt., jest książka serwisowa od Niemca, są wbite przeglądy, ja mam wszystkie faktury i dowody zakupów oraz serwisów, przebieg 133 tyś, rozrząd przy 112 chyba był robiony tez mam dowód zakupu części od poprzednika, gaz on wkładał, nic nie szarpie jeździ bez różnicy czy na Pb czy Lpg

cena 15 tyś
nie podlega negocjacji
sprzedaję z powodu innych wizji :)
jak ktoś chce prezent na zimę to nie ma się nad czym zastanawiać
pytania na priv lub 510659844
Załączniki
1.JPG
10.JPG
9.JPG
8.JPG
7.JPG
6.JPG
5.JPG
4.JPG
3.JPG
2.JPG
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, o 00:47 przez demasoni, łącznie zmieniany 1 raz.



leon
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Kąąbi 3 i Niepsujące się.
Polubił: 206 razy
Polubione posty: 282 razy

Re: IMPREZA KOMBI BUG EYE

Post 31 sie 2014, o 00:44

Po rejestracji wnoszę, że Świętochłowice. Czy może gdzieś bliżej cywilizacji ?
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.

demasoni
0 gwiazdek
Auto: GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: IMPREZA KOMBI BUG EYE

Post 31 sie 2014, o 01:01

leon pisze:Po rejestracji wnoszę, że Świętochłowice. Czy może gdzieś bliżej cywilizacji ?
dokładnie tak, ale na oględziny zapraszam do Chorzowa

i dodaję kilka fotek z montażu Car Audio:
Załączniki
DSC04306.JPG
DSC04270.JPG
CAM00638.jpg
CAM00623.jpg
CAM00601.jpg
CAM00557 - Kopia.jpg
CAM00597 - Kopia.jpg
CAM00555.jpg
CAM00554.jpg
CAM00539.jpg

geras
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Impreza 2001 Wagon
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: IMPREZA KOMBI BUG EYE

Post 31 sie 2014, o 02:49

poszło PW

jacekGX
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Impreza Wrx 02
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: IMPREZA KOMBI BUG EYE

Post 1 wrz 2014, o 13:40

Hej , napiszę tylko że polecam autko. Ja nim zrobiłem 20kkm bezawaryjnie później sprzedałem Damianowi.
Naprawdę włożone sporo pracy, wspomniane lakierowanie wynikało jedynie z licznych otarć parkingowych nie jakichś dzwonów :)

Naprawdę warto , bo auto doinwestowane na maksa, (wiem co mówię widziałem auto na żywo).


POLECAM W 100% :)

demasoni
0 gwiazdek
Auto: GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: IMPREZA KOMBI BUG EYE

Post 1 wrz 2014, o 22:15

SPRZEDANE

geras
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Impreza 2001 Wagon
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: IMPREZA KOMBI BUG EYE

Post 2 wrz 2014, o 12:54

Jako nowy nabywca napiszę tylko że życzę każdemu takiego sprzedającego. Całość opisana bardzo rzetelnie i bez żadnych ściem. Po dojechaniu na miejsce samochód można było kupować w ciemno bez oględzin. Zrobiłem nim co prawda 500 km ale już jestem przekonany że był to bardzo dobry zakup a samo auto nie wymaga absolutnie żadnego wkładu poza ogarnięciem paru detali jak brak zagłówka, wymiana lampy bądź dyszy spryskiwacza ale wszystkie te rzeczy były mi znane w momencie zakupu. A propos, dałem temat w dziale kupię na w.w rzeczy :)

ODPOWIEDZ