wydech, AIR BAG, SZYBY

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Snurek
0 gwiazdek
Auto: Legacy 04
Polubił: 0
Polubione posty: 0

wydech, AIR BAG, SZYBY

Post 4 gru 2012, o 01:14

Witam wszystkich !!

Na początku z góry wielkie sorry za to, że się mogę powtórzyć, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi we wcześniej poruszanych wątkach. Dlatego będę wszystkim wdzięczny jeśli podpowiecie mi jak rozwiązać moje problemy.

Jestem bądź co bądź szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy 04 2.0 - mam jednak kilka problemów:

1. od czasu do czasu świeci się kontrolka AIR BAG - raz gaśnie raz nie gaśnie po zapięciu pasów... czy ktoś z Was miał podobny problem i czy jest to związane z kostkami pod siedzeniem - czy to grubszy problem??

2. Przy ciepłym wydechu, na niskich obrotach końcówka wydechu wpada w rezonans wywołujący denerwujący dźwięk... może i jest to banalne pytanie - ale czy ktoś z Was bawił się w dokręcanie wydechu (mocowania ) czy może jest to problem związany z wypalonymi bebechami ostatniego tłumika??

3. Czy wiecie gdzie można dostać w rozsądnej cenie przełączniki do podnoszenia/opuszczania szyb?? W moim Legacy wyrobił się przełącznik okna w drzwiach kierowcy - i po wciśnięciu najczęściej opuszcza całą szybę do końca - powodując dyskomfort w postaci braku możliwości regulacji wysokości szyby. Czy jest to trudne do wymiany?? Czy można ten przełącznik wymienić przykłądowo z przełącznikiem innej szyby?? Czy drzwi łatwo się rozbiera i czy łatwo coś uszkodzić??


Będę wdzięczny za podpowiedzi......

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ