Kto ze Szczecina lub okolic?

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
jaan
0 gwiazdek
Auto: Saab 9000 rocznik '91, silnik 2,3T, 200 KM, automat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kto ze Szczecina lub okolic?

Post 21 wrz 2008, o 12:54

Witajcie,

Szukam kogoś ze Szczecina lub okolic kto będzie w stanie doradzić mi przy okazji zakupu i oględzin Forestera dla małżonki.

pozdrawiam


Jacek

nie Subaru, ale też na S i też turbo

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Kto ze Szczecina lub okolic?

Post 21 wrz 2008, o 22:00

jaan, przejrzyj go dobrze i wybieraj długo. Pisałes coś o 10 letnim aucie zdaje się. A może ten forek co go piter akurat ma na zbyciu? Auto dla żony musi być niezawodne i niezajeżdżone

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Kto ze Szczecina lub okolic?

Post 21 wrz 2008, o 22:18

Konto usunięte pisze: Auto dla żony musi być niezawodne i niezajeżdżone
Najlepiej roczne.... :giggle:
Dolce far niente ;-)

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: Kto ze Szczecina lub okolic?

Post 21 wrz 2008, o 22:37

jaan pisze: Szukam kogoś ze Szczecina lub okolic
Jesli Poznań i Berlin można uznać za okolice Szczecina, to są tu tacy 8-) - bliżej, chyba, niestety nie...
jaan pisze: doradzić mi przy okazji zakupu i oględzin
Mogę doradzić od razu: zamiast kupować obcego szrota od obcych, faktycznie złóż zamówienie u forumowicza Piter35. Co prawda sprzedaje nam tu same rozbite skody fabie, wyklepane i ucharakteryzowane na imprezy GT i STi (forestery robi zdaje się z ład niv, póki co nie mamy w tej kwestii 100% pewności...) - ale że klepie je zupełnie porządnie i nieco przy tym podkręca silniki, to jakoś na razie wszyscy kupcy są zadowoleni... może i Twoje żona będzie?
Fido_ pisze: Auto dla żony musi być niezawodne i niezajeżdżone
Popieram. Precz ze zwyczajem, że to facet jeździ wypaśną bryką, a żona byle czym (co nie przyspiesza, nie hamuje, a kółko mu się może w każdej chwili urwać).
Chyba, że akurat żona jest jak ten dobry pilot, co na drzwiach od stodoły też poleci - ale takie żony są, zdaje się, w mniejszości ;-)

mateoos
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Subaru Impreza Kombi 2.0GL '97
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kto ze Szczecina lub okolic?

Post 21 wrz 2008, o 23:00

Jednym z nielicznych przedstawicieli Szczecina jestem ja, ale nie posiadam takiej wiedzy o Forkach, żeby pomóc. Jakbyś kupował Poloneza, to czemu nie :) ale o Subaru wiem niewiele.

Powiem tylko jedno: handlarzy się wystrzegaj... bo nie trafisz egzemplarza z prawdziwym stanem licznika.
IMPREZA 2.0GL jest do wzięcia. Nadchodzi Legacy ;)

ODPOWIEDZ