Złota Justyna

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
Kubik
4 gwiazdki
Auto: impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 24 sty 2012, o 14:37

j33mbo, Nie pamiętam dokładnie , ale podał jej ktoś w wodzie cycóś . Ztego co wiem to nawet wyrok zapadł .
Co do Justyny , to musiała przejśc okres karencji , bo formalnie była na dopingu .



vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 24 sty 2012, o 14:38

j33mbo, to zdaje się było nawiązanie do mojego wpisu, który był nawiązaniem do innych wpisów :mrgreen: , ale o co chodzi z tą zemstą to też nie kumam.
czarne jest piękne...

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Re: Złota Justyna

Post 24 sty 2012, o 14:43

vibowit pisze: j33mbo, to zdaje się było nawiązanie do mojego wpisu, który był nawiązaniem do innych wpisów :mrgreen: , ale o co chodzi z tą zemstą to też nie kumam
vibovit, no jak to nie wiesz np. na Contadorze zemścili się farmerzy jak ktoś się chce zemścić to nie ma mocnych ;-)
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 24 sty 2012, o 14:51

Gump, a no racja, racja... święta prawda. "Farmerska" vendetta bywa okrutna. ;-)
czarne jest piękne...

vicu
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa
Auto: OBK
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 2 lut 2012, o 15:29

Kowalczyk liderką Pucharu Świata po zwycięstwie w Moskwie :thumb:

Dziewczyny biegały przy -20, nie ma lekko.
Obrazek

"Speed never killed anyone, suddenly becoming stationary, that's what gets you." - J. Clarkson

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Re: Złota Justyna

Post 2 lut 2012, o 18:56

vicu pisze: Kowalczyk liderką Pucharu Świata po zwycięstwie w Moskwie :thumb:

Dziewczyny biegały przy -20, nie ma lekko.

Super, nie ma, że boli.
Ja wczoraj też przy -20 zrobiłem traskę biegową Ustrzyki Górne -Szeroki Wierch -Tarnica -Wołosate -Ustrzyki Górne.
Dystans 24km dało w dupsko ale było fantastycznie :mrgreen:
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 4 lut 2012, o 14:31

No i Marit wraca do gry. Będzie ciekawie. :-d
Obrazek

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: Złota Justyna

Post 4 lut 2012, o 15:48

Artiś, jesteś mistrz! :)

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 4 lut 2012, o 17:52

Alan, Alan, Alan! pisze: Artiś, jesteś mistrz! :)
THX przyjacielu. ;-)

Ale dzisiaj Johaug też pięknie biegła. Zabrakło mocy, podobnie jak Justynie na końcówkę.
Obrazek

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Re: Złota Justyna

Post 5 lut 2012, o 16:40

Dzisiaj był piękny bieg, Justyna świetnie taktycznie to rozegrała , Tereska pędziła jak wściekły pies po górkach :mrgreen:
Marit no cóż , leżała stanowczo za długo na kanapie ;-)
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 5 lut 2012, o 16:53

Pięknie pięknie. :-d Świetnie się to dzisiaj potoczyło ;)


Link: http://www.youtube.com/watch?v=1FmtmDTtPU8
Obrazek

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 10 lut 2012, o 21:50

Czy ktoś z szanownych forumowiczów planuje być na pucharze świata w przyszły weekend? Jakby co to chętnie umówię się na wspólne kibicowanie.
Obrazek

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 19 lut 2012, o 23:31

Byłem, widziałem. Zajebiście!

Obrazek

:mrgreen:
Obrazek

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Złota Justyna

Post 19 lut 2012, o 23:37

Arti, to Ty w zielonej kurtce?

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 19 lut 2012, o 23:48

Konto usunięte pisze: Arti, to Ty w zielonej kurtce?
Taaaa, I wish. ;-) już widzę jakby mi Norwegowie powierzyli przygotowywanie nart dla czołowej zawodniczki tuż przed trudnym biegiem. :-)
Obrazek

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Złota Justyna

Post 19 lut 2012, o 23:55

Arti, a ten facet w czerwonym koło Ciebie to kto? :mrgreen:
No dobra, wydawało mi się, że masz taką zieloną kurtkę ;-)

Arno
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Spa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 00:06

Arti pisze:
Konto usunięte pisze: Arti, to Ty w zielonej kurtce?
Taaaa, I wish. ;-) już widzę jakby mi Norwegowie powierzyli przygotowywanie nart dla czołowej zawodniczki tuż przed trudnym biegiem. :-)
jak to się ogląda na miejscu, w końcuy zawodnicy biegną dość daleko. Jest jakiś telebim, dobry komentarz na żywo?
Ocieplenie klimatu zabije nas kosztami ogrzewania.

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 07:40

Arti, a spełniłeś listę trzech życzeń :?: bo jak widzę z jednym byłeś bardzo blisko :giggle: ;-)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 10:54

Arno pisze: jak to się ogląda na miejscu, w końcuy zawodnicy biegną dość daleko. Jest jakiś telebim, dobry komentarz na żywo?
Z trybuny zawodnicy faktycznie dość daleko ale dobrze było widać telebim na którym pokazywali relację na trasie. W dodatku bardzo dobry, profesjonalny komentarz po polsku i angielsku, wiadomo było co się dzieje, podawane czasy na punktach kontrolnych etc, więc ok. Ale część zawodów, w tym rozgrzewkę kobiet oglądałem z kumplem przy samej trasie z bliska i można było zobaczyć jak to wygląda od kuchni. Tempo czołówki zatrważające. :o Podobnie jak profesjonalizm teamów narodowych. Atmosfera na całych zawodach była kapitalna. Zero pijanego bydła i chamstwa. Poza sporadycznymi przypadkami buraków w stylu "gdzie jest Marian, pewnie pije sterydy w barze'' kibice wobec Norweżek zachowywali się z klasą. Kowalczyk miała nieprawdopodobny doping ale też było widać, że jest na niej wielka presja przez co przed startem była mega zdenerwowana. Norweżki raczej wyluzowane i uśmiechnięte, szczególnie Marit, która jest super przyjemną kobitą. ;-) Organizacyjnie też bez zarzutów, widać było, że osoby odpowiedzialne za tę imprezę stanęły na wysokości zadania. Polecam. ;-)
Obrazek

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 10:57

burat pisze:Arti, a spełniłeś listę trzech życzeń :?: bo jak widzę z jednym byłeś bardzo blisko :giggle: ;-)
Z listy trzech życzeń udało się jedynie spojrzeć w oczy Marit. ;-) Co do kluczowego życzenia to nie chciałem przeszkadzać tej blond bombie energetycznej w przygotowaniach przed startem. ;-)

PS. To nie mój sektor ale tak to z grubsza wylądało. :-d

Link: http://www.youtube.com/watch?v=9O-GnmQa2Us
Obrazek

damaz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z Damaziowa
Polubił: 0
Polubione posty: 97 razy

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 11:45

Arti pisze:Organizacyjnie też bez zarzutów, widać było, że osoby odpowiedzialne za tę imprezę stanęły na wysokości zadania.
mi się rzucił w uszy jeden urywek wywiadu z tym gościem od biegu Piastów i z Tajnerem. z tego urywka wynikało, że po pierwsze kombinują nad jakimś systemem szkolenia, po drugie chyba go już uruchomili po trzecie coś wspominali o efektach, na które trzeba poczekać kilka lat.

co ja - lajkonik w temacie - z tego wywnioskowałem:
- nie sam pan Tajner, ale prawdziwi fachowcy i pasjonaci od biegania wzięli się za biegi
- jeśli działacz mówi "poczekać kilka lat" to jest zawsze BARDZO pozytywna wiadomość. bo to znaczy, że myśli dalej niż swoja kadencja

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 12:47

damaz, zgadza się. Wygląda na to, że może dzięki gwałtownemu wzrostowi popularności narciarstwa biegowego i udanej organizacji imprezy na światowym poziomie uda się zrobić coś bardziej trwałego. Ja bym się bardzo cieszył jakby te nasze Jakuszyce rozbudowali, bo już teraz bywa tam dość tłoczno. Albo jakby powstało gdzieś w Polsce drugie takie miejsce. Wycięcie kawałka lasu i przejechanie tam dwa razy na dzień ratrakiem to nie lot w kosmos przecież. Na pewno wśród tych wszystkich małolatów, których widuje w szkółkach na treningach są talenty, które ucierałyby nosa Norwegom tak jak to robi teraz Kowalczyk. O ile trafią w dobre ręce. Dobrze, że się zrobiło takie zamieszanie w temacie. ;-)
Za dwa tygodnie kolejna duża impreza na Polanie - Bieg Piastów do którego zgłosiłem się na 50 km FT. :-d
Jakby ktoś z szanownych forumowiczów chciał spróbować biegówek to zapraszam na Dolny Śląsk. Służę radą, sprzętem, logistyką. Warto. ;-)
Obrazek

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 13:11

Arti pisze: Albo jakby powstało gdzieś w Polsce drugie takie miejsce. Wycięcie kawałka lasu i przejechanie tam dwa razy na dzień ratrakiem to nie lot w kosmos przecież.
Były plany żeby u mnie zrobić takie trasy, byli nawet Norwegowie i jak zobaczyli jak tu jest pięknie to byli w szoku, że nie ma tu tras biegowych.
Nie wiem czy dożyję tego cudu ale byłoby super.
Arti pisze: Za dwa tygodnie kolejna duża impreza na Polanie - Bieg Piastów do którego zgłosiłem się na 50 km
Arti, no widzisz jak pięknie, coraz dłuższe dystanse walisz, poważnie pomyśl o Rzeźniku w przyszłym sezonie. :->
Arti pisze: Jakby ktoś z szanownych forumowiczów chciał spróbować biegówek to zapraszam na Dolny Śląsk. Służę radą, sprzętem, logistyką. Warto.
Ja będę próbował od przyszłego sezonu tak mnie zachęciłeś ,że już nawet narty oglądałem, jest parę biegów w mojej okolicy to trzeba
będzie wystartować, już czuję jakie jajca będą na początku. :giggle:
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: Złota Justyna

Post 20 lut 2012, o 14:23

Arti pisze:Co do kluczowego życzenia to nie chciałem przeszkadzać tej blond bombie energetycznej w przygotowaniach przed startem. ;-)
Lipa ;-)

Gump
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Ustrzyk Górnych
Auto: Spec + Legacy i wszystko cacy
Polubił: 29 razy
Polubione posty: 81 razy

Re: Złota Justyna

Post 3 mar 2012, o 09:11

Dzisiaj mamy bieg Justyny ,techniką łączoną w Lahti na dystansie15km. Szykuje się nam również walka w Szklarskiej, Arti będzie zapitalał na 50km. :razz: trzymamy za nich kciuki. :mrgreen:
Legio Patria Nostra

"Jeżeli myślisz, że jesteś mężczyzną, boś spłodził syna, posadził drzewo i wybudował dom, to jesteś w błędzie. Spróbuj przebiec
Rzeźnika "

ODPOWIEDZ