Remont silnika 2.0 z turbo Pomocy!!!

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
Wesolqest
0 gwiazdek
Auto: Subaru impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Remont silnika 2.0 z turbo Pomocy!!!

Post 11 sie 2016, o 20:35

Witam. Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem subaru wrx przerobionej w całości na sti. (Silnik skrzynia zawiecha wnętrze zderzaki itd.) lecz jak to że szczęściem bywa trwa zazwyczaj krótko. Niestety silnik odmówił mi posłuszeństwa. Straciłem ciśnienie na jednym z cylindrów. Pokazuje około 3bar. Po wpuszczeniu kamerki tłok okazał się dziurawy. Nie wiem jaki jest stan gładzi czekam na dalsze oględziny mechanika. Więc mam pare pytań. Jeśli remontowac to co i jak? Jakich części używać na co zwrócić szczególną uwagę? Czy nie opłaca się szukać drugiego silnika czy raczej wyremontować ten obecny?



So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Post 11 sie 2016, o 20:47

Przede wszystkim dać to do ogarnięcia komuś, kto zna sie na Subaru.
Np. MTS w Dzierżoniowie, Carfit aka Carsport w Nowym Sączu.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 7 razy

Re: Remont silnika 2.0 z turbo Pomocy!!!

Post 11 sie 2016, o 21:56

Myślę, że lepiej wyremontować, niż kupować kota w worku. Ważne, żeby zrobił to ktoś, kto ogarnia silniki subaru.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 37 razy
Polubione posty: 76 razy

Re: Remont silnika 2.0 z turbo Pomocy!!!

Post 11 sie 2016, o 22:00

I koniecznie mapa do sprawdzenia.

Wesolqest
0 gwiazdek
Auto: Subaru impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Remont silnika 2.0 z turbo Pomocy!!!

Post 16 sie 2016, o 21:07

Niestety silnik kaplica. Pozostaje tylko szukać nowego bądź też samego słupka. A przy okazji ktoś brał coś od tego goscia?czy może ktoś z was ma słupek do sprzedania? http://allegro.pl/subaru-impreza-silnik ... ml#thumb/3

ODPOWIEDZ