Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Coś niedobrego

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.

Post 10 sty 2017, o 12:49

bo Zenek to świnia jest :whistle:
moja racja jest najmojsza
busik
6 gwiazdek

Auto: TriBeca powered by Jako i Japońska 6tka powered by NuLa

Post 10 sty 2017, o 15:36

W Rybniku stężenie dopuszczalnego zanieczyszczenia zostało przekroczone nawet 3000 krotnie!!!!
stach22
5 gwiazdek

Auto: impreza 2.0AT, BMW 320i Xdrive steptronic

Post 10 sty 2017, o 17:20

stach22 napisał(a):W Rybniku stężenie dopuszczalnego zanieczyszczenia zostało przekroczone nawet 3000 krotnie!!!!

Za dużo zer
Kubik1
5 gwiazdek

Auto: impreza 2,0

Post 10 sty 2017, o 19:49

Kubik1 napisał(a):
stach22 napisał(a):W Rybniku stężenie dopuszczalnego zanieczyszczenia zostało przekroczone nawet 3000 krotnie!!!!

Za dużo zer

Niestety to nie pomyłka,dziś usłyszałem: TRZY TYSIĄCE KROTNIE!!!
stach22
5 gwiazdek

Post 10 sty 2017, o 19:52

stach22 napisał(a):
Kubik1 napisał(a):

Za dużo zer

Niestety to nie pomyłka,dziś usłyszałem: TRZY TYSIĄCE KROTNIE!!![/quote
Prawda jest taka, że trzy tysiące procent
Kubik1
5 gwiazdek

Post 10 sty 2017, o 20:12

Afera goni aferę :lol:
Pan Dziedzic
5 gwiazdek

Auto: wrx 02

Post 10 sty 2017, o 20:51

A mnie się wydaje, że to ściema.
Owszem jest smog, ale zawsze był,kiedyś pewnie większy.
Ludzi było może i mniej, ale wszyscy palili.
Chodzi o pieniądze, ktoś chce zarobić to wciskają nam kit.
Chcą zamknąć polskie kopalnie żeby gaz od ruskich kupować czy jakiś inny opał skądś.
Gdybym miała jeszcze tylko trochę pokory,
byłabym doskonała.

Nie mogę przejmować się tym co mówią inni, bo innych jest dużo i każdy mówi co innego...
Rozrabiara
mała_cholera

Auto: graf? ależ proszę ;)

Post 10 sty 2017, o 21:02

Norma przekroczona o 3000%, czyli 30-krotnie ;)
Godlik
6 gwiazdek

Auto: GT'99; OBK'09 2.5 A/T

Post 10 sty 2017, o 21:06

Godlik napisał(a):Norma przekroczona o 3000%, czyli 30-krotnie ;)

Manipulują, a ciemny naród łyka.
byłabym doskonała.

Nie mogę przejmować się tym co mówią inni, bo innych jest dużo i każdy mówi co innego...
Rozrabiara
mała_cholera

Post 10 sty 2017, o 21:10

Kubik1 napisał(a):
stach22 napisał(a):
Kubik1 napisał(a):[quote="stach22"]W Rybniku stężenie dopuszczalnego zanieczyszczenia zostało przekroczone nawet 3000 krotnie!!!!

Za dużo zer

Niestety to nie pomyłka,dziś usłyszałem: TRZY TYSIĄCE KROTNIE!!![/quote
Prawda jest taka, że trzy tysiące procent[/quote]

Racja. Też sporo raczej.
stach22
5 gwiazdek

Post 10 sty 2017, o 21:19

Smog był zawsze w takich sytuacjach, ale wcale nie znaczy, że mamy się z tym nadal godzić.
Czas wreszcie zacząć z tym walczyć. Ja ogrzewam dom gazem i jeżdżę benzyniakiem na gaz, ale też mam w pełni sprawne auto. Nie palę ogniska ani grilla. Od lat daję przykład.
Kiedyś pukali się w czoło, gdy przez wieś jechałem rowerem w stroju kolarskim, w kamizelce odblaskowej i w kasku. Dziś staje się to normalne i nikogo nie dziwi, nikt nie pokazuje mnie palcem jak debila.
Kubik1
5 gwiazdek

Post 10 sty 2017, o 22:01

Zgadza się, sytuacja trwa od lat, ale pan minister zdrowia bagatelizując sprawę swoją niedawną wypowiedzią i dodatkowo szczególna sytuacja z obecnym smogiem zwróciły akurat moją uwagę. Jesteśmy chyba najgorsi w Europie.
stach22
5 gwiazdek

Post 10 sty 2017, o 22:14

stach22 napisał(a):Zgadza się, sytuacja trwa od lat, ale pan minister zdrowia bagatelizując sprawę swoją niedawną wypowiedzią i dodatkowo szczególna sytuacja z obecnym smogiem zwróciły akurat moją uwagę. Jesteśmy chyba najgorsi w Europie.
No właśnie, skoro mamy najgorsze powietrze w Europie,
ale za to zdaniem Lucjana Zwolaka, zastępcy prezesa Agencji Rynku Rolnego, polska żywność jest najlepsza nie tylko w Europie, ale na świecie:
http://www.portalspozywczy.pl/technolog ... 20194.html
to może właśnie dzięki temu skażeniu powietrza?
Może warto by tę zależność jakoś dokładniej zbadać?
Byłaby spora szansa na pierwszego Antynobla nad Wisłą.
:giggle:
Лукашэнка
6 gwiazdek

Post 10 sty 2017, o 22:18

ja jedynie dodam jeszcze Wam od siebie, że tu chodzi o NOWY RODZAJ OPODATKOWANIA CIĄGLE I TAK NAGMINNIE OKRADANYCH POLAKÓW, tylko czekać, jak do kolejnej zimy USŁYSZYMY, że niezbędne jest dodanie do TONY WĘGLA, dodatkowego podatku w KWOCIE JAKIEŚ 50 ZŁ. I tak zaczną GASIĆ POŻARY, by stłumić niepokoje GÓRNIKÓW O ICH MIEJSCA PRACY.

NO ALE COŚ JESZCZE MUSZĘ DODAĆ, O CZYM MAŁO Z WAS SOBIE ZDAJE SPRAWĘ, A MIANOWICIE, TO, że kiedyś za tej obecnie znienawidzonej KOMUNY, INŻYNIEROWIE OD SPRAW BUDOWNICTWA, planowali budowy miast z uwzględnieniem PRAWIDŁOWEGO SIĘ ICH WIETRZENIA SAMOISTNEGO w sposób zgodny z prawami NATURY .

Czyli odstępy między wysokimi BLOKAMI były odpowiednio od siebie umieszczane, były duże parki z wolną i zadrzewioną przestrzenią w CENTRACH MIAST, były też OGRÓDKI DZIAŁKOWE również bliskości centrów, a nie jak obecnie już prawie, ZA GRANICAMI MIAST ADMINISTRACYJNYMI .

A OBECNIE WYSTARCZY ZAJECHAĆ DO WIĘKSZEGO MIASTA, BY SIĘ PRZEKONAĆ, że wieżowiec, przy wieżowcu stoi, jeden, prawie, na drugim, zamiast PARKÓW z drzewami, mamy KRZEWY WYSTAJĄCE Z BETONU, a OGRÓDKI DZIAŁKOWE, są zabierane LUDZIOM i na ich miejscach powstają OSIEDLA WYPASIONE I STRZEŻONE, dla bogatych, bo ZAZWYCZAJ SĄ BLISKO CENTRÓW MIASTA I TANIO STOSUNKOWO POD ICH BUDOWĘ GRUNTY DZIAŁKOWE SIĘ POZYSKUJE, przez cwaniaków ustawionych na stołkach odpowiednich.
byłabym doskonała.

Rozrabiara
mała_cholera

Post 11 sty 2017, o 00:07

Лукашэнка no weź się ogarnij ;-) .Przecież smog występuje w zimie , a wtedy nie produkuje się "polskiej najlepszej żywności ".
Swoją szosą na temat produkcji roślinnej miałbym parę ciekawych rzeczy do powiedzenia. :whistle: I ten smok :mrgreen: to jest mały pikuś.
bojar
5 gwiazdek

Auto: forester 2,5XT,Q7

Post 11 sty 2017, o 00:30

No i okazało się, że na działce na której będę budować była kiedyś osada z czasów rzymskich. Rewelacja, jak się do tej osady dokopię to będę w niej mógł zamieszkać jako kustosz w muzeum :wall:
danikl
5 gwiazdek

Auto: H10

Post 11 sty 2017, o 00:40

To zdaje się masz problem.
bojar
5 gwiazdek

Auto: forester 2,5XT,Q7

Post 11 sty 2017, o 01:01

No jest
danikl
5 gwiazdek

Auto: H10

Post 11 sty 2017, o 06:55

danikl napisał(a):No i okazało się, że na działce na której będę budować była kiedyś osada z czasów rzymskich. Rewelacja, jak się do tej osady dokopię to będę w niej mógł zamieszkać jako kustosz w muzeum :wall:

Ale zobacz, już w starożytności ceniono sobie to miejsce :p
Miech ci dadzą nowa działkę.
stach22
5 gwiazdek

Post 11 sty 2017, o 08:08

danikl napisał(a):No i okazało się, że na działce na której będę budować była kiedyś osada z czasów rzymskich. Rewelacja, jak się do tej osady dokopię to będę w niej mógł zamieszkać jako kustosz w muzeum :wall:

We Wrocku nie wybudowano z powodów archi kawałka Galerii Dominikańskiej.
Nic to, że w tym miejscu stał kiedyś hotel.
Inwestor zostawił stanowisko i po wielkim opóźnieniu budowę skończył.
FUX
6 gwiazdek

Auto: jeżdżące

Post 11 sty 2017, o 09:39

danikl, czyli jak zabiorą Ci działkę, to będą musieli oddać samolot?

a tak serio - wqrw pewnie na maksa. Skoro zmienił się stan działki, to nie ma jakiejś procedury unieważnienia umowy kupna? Pewnie sądownie, ale to i tak chyba lepsze niż kawał ziemi z którym nic nie zrobisz przez ileś lat
moja racja jest najmojsza
busik
6 gwiazdek

Auto: TriBeca powered by Jako i Japońska 6tka powered by NuLa

Post 11 sty 2017, o 10:08

Kubik1 napisał(a):Smog był zawsze w takich sytuacjach, ale wcale nie znaczy, że mamy się z tym nadal godzić.
Czas wreszcie zacząć z tym walczyć. Ja ogrzewam dom gazem i jeżdżę benzyniakiem na gaz, ale też mam w pełni sprawne auto. Nie palę ogniska ani grilla. Od lat daję przykład.
Kiedyś pukali się w czoło, gdy przez wieś jechałem rowerem w stroju kolarskim, w kamizelce odblaskowej i w kasku. Dziś staje się to normalne i nikogo nie dziwi, nikt nie pokazuje mnie palcem jak debila.

Wszystko ok, ale tego ogniska nie kumam :)))
Z jednej skrajnosci w druga :)))
gregski
6 gwiazdek

Auto: busik

Post 11 sty 2017, o 10:19

No jak nie kumasz? Je surowe :-)
l_ewy
5 gwiazdek

Auto: mat

Post 11 sty 2017, o 10:42

Obrazek
stach22
5 gwiazdek

Post 11 sty 2017, o 10:43

Co roku ten sam suchar. :-/
byłabym doskonała.

Rozrabiara
mała_cholera

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne