eus deus kosmateus i morele bax

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 23 cze 2008, o 12:59

michal pisze: Co do grubego - ktoś przecież musi pełnić funkcje dyżurnego malkontenta :-)


Ja, ja, ja chcę! Mogę ja?



WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 23 cze 2008, o 17:30

michal pisze: 1. Skoro sbcy byli tacy źli i koncentrowali się na robieniu niczego i byciu miernotami to na jakiej podstawie twierdzisz, że dokumentacja prze nich generowana jest wiarygodnym źródłem informacji?
Czegoś nie pamiętam, gdzie ja zawarłem w/w stwierdzenia? Czy Ty aby nie polemizujesz z duchem, laleczko?
michal pisze: czemu brzęczysz i narzekasz skoro w danym czasie nie było chociaż krzty szansy na inną opcję?
Do trzech razy sztuka, może jednak dotrze. Nie było szans na inną opcję, ale ta która była możliwa, nie była fajna.
michal pisze: byłeś uprzejmy zapomnieć o napisaniu pozytywów
...bo odpowiadałem Ci na pytanie o negatywy...
michal pisze: partycypant
:mrgreen:

michal pisze: po lekturach Twoich produkcji na temat Rosji mam nieodparte wrażenie, że:
a) nie wynająłbym Cię jako korepetytora z Rosji
b) na korepetycjach z Rosji nie zarobiłbyś nawet na jedną oponkę do zjarisa :)
c) patrzysz na case Rosji z pozycji naszego grajdołka a nie ogołnoświatowej
d) styropianem i charakterystyczną dla większości Polaków megalomanią zionie
Mistrzu Ciętej Riposty.

I konkretnego argumentu... :giggle:
michal pisze: Twoje argumenty zostały zbite.
:-d

Zaaaraz... To Ty wtedy zbijałeś jakieś moje argumenty, czy raczej ja w drugim zdaniu wypowiedzi skorygowałem/sprecyzowałem swoje pierwsze zdanie? Nie pamiętam szczegółów, ale jakoś nie kojarzę wtedy czegoś na kształt poważnej, merytorycznej dyskusji? "Niechętnego przyznania" też nie - raczej ogólnie chętny byłem.
michal pisze: pisanie, że Rosja to kraj "Niewart specjalnej atencji" jest dużym nadużyciem -
1. W przeciwieństwie do tezy o "apolitycznych służbach specjalnych PRL" :mrgreen:
2. Atencja to "szacunek, respekt, poważanie". Podtrzymuję twierdzenie, że na specjalną atencję Rosja dziś nie zasługuje. Kraj, jak wiele innych. Owszem, mający parę atutów, ale znacznie więcej słabych stron i narastających problemów - starający się to maskować mocarstwowymi pomrukami i prężeniem sztucznych muskułów - ale nie warto się na to nabierać...
michal pisze: Podtrzymuję propozycję zaniechania konwersacji na publiku i przeniesienia jej na okolicznośći privowe lub flaszkowe
Flaszkowe, zdecydowanie. Wtedy przynajmniej nie będziemy rozumieć, co mówi drugi, za to może damy sobie po ryju i okaże się, kto ma rację...? :mrgreen: ;-)
michal pisze: Serdeczności/m
I wzajemnie :-)

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 23 cze 2008, o 23:21

Czy oglądaliście na TVN "Trzech kumpli"?, jutro druga część. Nie mogę się doczekać.
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 23 cze 2008, o 23:39

Oglądałem. Jutro też zamierzam - z dużo większą uwagą, niż Euro.

Nie, żebym się chciał czegoś nowego dowiedzieć - ale po prostu patrzę z uwagą na niektóre bardzo znajome (i bardzo dla mnie - kiedyś - ważne) twarze i wciąż od nowa próbuję coś zrozumieć...

mały 5150
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WWA
Auto: Czarne Zło
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 23 cze 2008, o 23:49

Pewnie, że nic nowego. Cieszę się, że nareszcie można to w miarę normalny sposób pokazać. Każdy wyciągnie sobie wnioski sam.
Jeszcze niedawno ludzi, którzy opowiadają tę historię okrzyknięto by oszołomami.

Pogmatwana i przykra jest historia tej naszej opozycji :-(
Kiedyś miałem żonę... teraz mam Subaru :-d

gruby
5 gwiazdek
Auto: klekotnik
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 24 cze 2008, o 00:05

mały 5150 pisze:Cieszę się, że nareszcie można to w miarę normalny sposób pokazać.

Normalny? Przeciez to, co zrobiono "Mirkowi" jest obrzydliwe...

g.

piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6 / był Forester 2,5XT
Polubił: 318 razy
Polubione posty: 202 razy

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 24 cze 2008, o 15:30

Tyle tutaj o byłym premierze pisaliscie ...
Załączniki
sejm.jpg
rodacy.jpg

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Re: eus deus kosmateus i morele bax

Post 24 cze 2008, o 17:57

maly pisze: i fakt szczeka opadła , szkoda tylko ze nie pojechali na maksa i nie powiedzieli wszystkiego, by sie działo w polsce :o
ten"Kat" i "Minin" ? kurde Zacharski zasial ziarnko......musze gdzies sciagnac całosc i na spokojnie ogladnac jeszcze raz i poukładac w głowie:)


Spoko, "Szpieg" niedługo zostanie wydany na DVD.

ODPOWIEDZ