Audi ze Stanów

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Audi ze Stanów

Post 3 lip 2008, o 20:31

Ostatnio nasila sie trend.
Ludzie nabyte fury w Hameryce, chcą zostawiac w salonach w rozliczeniu. Zwłaszcza te o korzeniach niemieckich.
Ból polega na tym, że salony tego nie chcą. za dużo problemów. Klopoty te same, co z subarynami z USA; miętkie, denne, nietypowe i jakieś takie....
No pod dobrze odżywionych amerykanów, aby w czasie jazdy nie oddali tego, co przed chwilą skonsumowali.
Opinia z pierwszej ręki od dealera.


Dolce far niente ;-)

szczur75
3 gwiazdki
Lokalizacja: wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Audi ze Stanów

Post 3 lip 2008, o 20:41

xbike.pl pisze: Legacy to samochód raczej do "cywilnej" jazdy
:x




















:mrgreen:

minimus
5 gwiazdek
Auto: kiedyś OBK MY06 2.5L
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Audi ze Stanów

Post 4 lip 2008, o 00:40

xbike.pl pisze: minimus napisał(a):
te na rynek w usa są robione z tego co wiem w niemczech, więc nie powinno być różnic. Inaczej gwarancja nie miałaby sensu.

nie mogę zrozumieć logicznego toku tego stwierdzenia
jeśli dają gwarancję to chyba muszą być w stanie dokonać tych napraw. Jaki sens miałoby uznawanie gwarancji jeśli nie mialiby części?

xbike.pl
2 gwiazdki
Lokalizacja: W-wa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Audi ze Stanów

Post 4 lip 2008, o 01:50

minimus pisze: Jaki sens miałoby uznawanie gwarancji jeśli nie mialiby części?
Co mają różnice w modelach na rózne rynki do tego czy są dostępne do nich części czy nie? Chcesz jutro lampe do STi US Speca? Moze wolisz prędkościomierz w milach? Oczywiście jezeli skrzywdzisz auto o drzewo to poduszka 4pinowa tez się znajdzie. Pamiętaj, belka zderzaka jest inna w EU i US, ale jak chcesz do US to serdecznie zapraszam......itp itp.
Jezeli ja mogę takie graty mieć na miejscu to importer/przedstawiciel marki tym bardziej.

A jezeli nawet nie ma, to skoro ja moge sprowadzic dowolny pierduł w 4 dni to on powinen w 2.

BTW - większość rzeczy typowo eksploatacyjnych jest identyczna. Bywają różnice, ale one naprawde nie przeszkadzają w codziennym uzytkowaniu. Odnosze nawet wrazenie, ze do amerykanskich wersji na dzien dzisiejszy jest wiecej czesci w PL "od ręki" niz do europejskich.
http://www.xbike.pl - oryginalne części zamienne Subaru, Mitsubishi
Obrazek

ODPOWIEDZ