Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Targ niewolników, czyli "pracę dam, pracy szukam"

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.

Post 11 sty 2017, o 20:12

Kubik1 napisał(a):Skoro masz sprawcę i został ukarany mandatem, to zgłoś szkodę do swojego ubezpieczyciela

Bergen napisał, że nie ma AC. Więc porada chyba nieaktualna
Fido__
Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Gość
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Auto: C200

Post 11 sty 2017, o 20:27

Fido__ napisał(a):
Kubik1 napisał(a):Skoro masz sprawcę i został ukarany mandatem, to zgłoś szkodę do swojego ubezpieczyciela

Jak najbardziej aktualna. Poczytaj co napisałem jeszcze wcześniej.

Jeśli dwa pojazdy miały ze sobą kontakt, to możesz zgłosić u swojego ubezpieczyciela, a on jest zobowiązany zebrać dokumentację i zlikwidować szkodę. Od poszkodowanego zależy czy zgodzi się na likwidację szkody przez ubezpieczyciela sprawcy. Towarzystwa ubezpieczeniowe sprawy załatwiają między sobą. Przerabiałem to od września do grudnia. Nie mam AC. Jak złożysz wniosek o odszkodowanie, to ubezpieczyciel ma 30 dni na odpowiedź lub likwidacje szkody
W przypadku, gdy nie było kontaktu pojazdów (np spadł ładunek na inny pojazd), likwidatorem szkody jest z ustawy ubezpieczyciel sprawcy.
Kubik1
5 gwiazdek

Auto: impreza 2,0

Post 11 sty 2017, o 21:18

l_ewy napisał(a):
Bergen napisał(a):4,76 Korwin

:thumb:

Musialem googlac, dobry jest :)

Bergen, to wszystko przez mape, przy dobrej navi bys sie nie zatrzymywal by wyhaczyc tego nawalonego.
gregski
6 gwiazdek

Auto: busik

Post 12 sty 2017, o 07:49

Zmotywowalem sie i zalozylem wczoraj kamerke w aucie :)
gregski
6 gwiazdek

Auto: busik

Post 12 sty 2017, o 09:14

A w NRD można nagrywać?
http://www.auto-swiat.pl/prawo/kamera-w ... y%20dotyczące%20używania%20kamery%20w%20aucie
FUX
6 gwiazdek

Auto: jeżdżące

Post 12 sty 2017, o 09:23

Nie mam i nie zamierzam mieć takiej kamery.Nie zamierzam pomagać Wielkiemu Bratu w szpiegowaniu, a tak to się skończy.
stefanekmac
4 gwiazdki

Auto: był forek XT jest OBK 2,5

Post 12 sty 2017, o 09:29

Kubik1 napisał(a):
Fido__ napisał(a):

Jak najbardziej aktualna. Poczytaj co napisałem jeszcze wcześniej.

Jeśli dwa pojazdy miały ze sobą kontakt, to możesz zgłosić u swojego ubezpieczyciela, a on jest zobowiązany zebrać dokumentację i zlikwidować szkodę. Od poszkodowanego zależy czy zgodzi się na likwidację szkody przez ubezpieczyciela sprawcy. Towarzystwa ubezpieczeniowe sprawy załatwiają między sobą. Przerabiałem to od września do grudnia. Nie mam AC. Jak złożysz wniosek o odszkodowanie, to ubezpieczyciel ma 30 dni na odpowiedź lub likwidacje szkody
W przypadku, gdy nie było kontaktu pojazdów (np spadł ładunek na inny pojazd), likwidatorem szkody jest z ustawy ubezpieczyciel sprawcy.

W takim razie to cenna porada. Nie zdawałem sobie sprawy, że mając tylko OC można zgłaszać się do swojego ubezpieczyciela. Ten na pewno przynajmniej podejmie dialog.
Fido__
Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Gość
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Auto: C200

Post 12 sty 2017, o 09:34

gregski napisał(a):Zmotywowalem sie i zalozylem wczoraj kamerke w aucie :)

A ja przedwczoraj słyszałem autentyczną historię gościa, który jechał sobiejakiś czas temu autem w pobliżu Tomaszowa Lubelskiego, został zatrzymany przez dwa samochody, z których wysiedli barczyści jegomoście, wywalili go z auta, i dokładnie przeszukali mu samochód, łącznie z rozpruciem maskotki dziecka, która leżała na tylnej kanapie. Na koniec zostawili gościa z tym bałaganem i nic nie wyjaśniając pojechali.
Gość podjechał roztrzęsiony na posterunek policji i tam mu zasugerowali, że to prawdopodobnie byli ludzie w gangu przemytniczego, którzy szukają jakiegoś człowieka, który miał podobno nagrywać kamerką samochodową ich kurierów.
W tym dniu brak rejestratora uratował człowiekowi skórę.
Лукашэнка
6 gwiazdek

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne