[S]Subaru Justy 1.3 '00

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
hemi112
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: a ze z Bolesławca
Auto: Były: Justy, szutrowy killer GF, jest perełeczka GC
Polubił: 0
Polubione posty: 13 razy

[S]Subaru Justy 1.3 '00

Post 23 maja 2016, o 21:47

Witam.Sprzedaję żonowóz ,czyli Justyna szuka nowego domu ;)

Najczęściej ludzie wystawiają auto lejąc wodę "sprzedam pilnie bo wyjazd",a u mnie to prawda ,bo opuszczam 30.05 nasz kraj (misja wojskowa Kosovo) i dwa auta nam niepotrzebne (opłaty itp), żona przesiada się do Swiniacza ,a Prosiaczek szuka nowego domu i tyle.

Garść info: kupiony zaniedbany w sierpniu 2015,bez OC,bez przeglądu,bez ręcznego, z chlewem w środku itp.

Auto postawione na nogi u znajomego w warsztacie subarowym i bez problemu Prosiaczek przeszedł przegląd :)

Przegląd do 05.09.16, OC do 23.08.16 ,przebieg 159 tys.(tzn licznik pięciocyfrowy ,ale w 59 nie wierze ,a 259 raczej nie ).

Ogólnie w dobrym stanie ,jak to sie mówi lać i jeździć,a środek jak widać po prostu zadbany i czysty.
Wypozażenia typowe tj.ABS , dwie poduchy przednie ,elektryczne szyby przód ,wspomaganie - jakies tam minimum komfortu i bezpieczeństwa jest.

Wady:

- Auto miało jakąś niewielką kolizje ,co widać po przodzie ,tj.popękany zderzak (dół zderzaka farba odleciała i pękniecie w okolicy lewego reflektora)

- Ruda: jak widać lekko podżarła lewe drzwi z dołu ,ale nie na przelot,tylko powierzchownie więc nogi suche i bąbelek na klapie (widać na foto).

- szumi łożysko ,wedle diagnozy w skrzyni przed wałem napędowym,szumi ,ale nie na gwałt do wymiany.

Gratisy: auto jest na zimówkach (zdrowiutkie jak na foto) , komplet zdrowych letniaków jest ,do tego tarcze ,bębny i szczęki kpl tez jest,co prawda z drugiego Justy ,ale naprawdę zdrowe i równe.

Po ile stoją Justyny to wiemy ,nawet 4-5 tysi zarejestrowane ,zdrowe lub po 3500-4000zł zarejestrowane.

Ja prosiaczka wystawiam za 2800 (niższa cena jakby kto chciał skrzynię ściągnąć i łożysko wymienić),auto sprawne ,zarejestrowane ,do jazdy, nie mam zamiaru z nim wisieć w ogłoszeniach nie wiadomo ile,a tym bardziej,ze po 30.05 będzie zbędne (co nie znaczy,ze za 1500 oddam ;))

Kontakt do mnie :607476723,uto do obejrzenia i zabrania w Bolesławcu ,dolny śląsk 40km od Legnicy,100km od Wrocławia.
Załączniki
tył siedzenia.jpg
tył bok.jpg
tył.jpg
rodek przód.jpg
przód bok.jpg
przód.jpg
opona.jpg
deska.jpg
bok lewy.jpg
bagaznik.jpg


kiedy człowiek naprawdę chce żyć,to medycyna jest bezsilna:)

dzixd
Awatar użytkownika
Moderator działu
Lokalizacja: Dziki Zachód
Auto: Legacy IV "prawie spec b h6", legacy II 2.2, 2xLegacy III 2.5 MY99, Impuls - Legacy IV H6 5EAT LPG
Polubił: 9 razy
Polubione posty: 307 razy

Re: [S]Subaru Justy 1.3 '00

Post 23 maja 2016, o 22:14

coś czuje że szybko pójdzie :thumb:

Części blacharskie jak w swifcie?
Jeździć nie umiem, ale się staram :mrgreen:
Naprawiać też nie umiem, ale się staram.
Konto usunięte pisze:
29 gru 2018, o 17:15
masz dobre serducho i ostrego pierdolca :lol: :thumb:
Obrazek

tonyww44
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Warszawa/Pułtusk
Auto: forek 2.0 xt my03'
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S]Subaru Justy 1.3 '00

Post 29 maja 2016, o 08:47

Kupowałem za pośrednictwem tego Pana swojego ropucha i mogę polecić ! :)

hemi112
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: a ze z Bolesławca
Auto: Były: Justy, szutrowy killer GF, jest perełeczka GC
Polubił: 0
Polubione posty: 13 razy

Re: [S]Subaru Justy 1.3 '00

Post 29 maja 2016, o 22:50

Nie chcę z nim wisieć więc cena i opis jak widać ,co by nic nie ukrywać i nie lecieć w kulki , po prostu szanuje czyjś czas i nerwy ;)
Na razie tydzień i cisza,tzn.sa jakieś telefony typu zamiana za komórke itp ;)
Jakby kto chciał to kontakt do zony 793-143-903 ,bo ja jutro wylatuję.
kiedy człowiek naprawdę chce żyć,to medycyna jest bezsilna:)

hemi112
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: a ze z Bolesławca
Auto: Były: Justy, szutrowy killer GF, jest perełeczka GC
Polubił: 0
Polubione posty: 13 razy

Re: [S]Subaru Justy 1.3 '00

Post 4 cze 2016, o 21:37

I poszła ;) Do zobaczenia we Wro.
Upust był duży ,ale faktycznie pomimo sympatii do niej ,to jednak nam troszkę zawadzała więc poszła za mniej niz bym chciał :-|
kiedy człowiek naprawdę chce żyć,to medycyna jest bezsilna:)

ODPOWIEDZ