[K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
lchudek
0 gwiazdek
Auto: szukam Subaru :))
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

Post 21 kwie 2014, o 17:55

Ze względu na to że powiększyła mi się rodzina :) Trzeba sprzedać motocykl (BMW F650GS 2004r. - mogę zostawić w rozliczeniu;) :( i poszukać auta. Za każdym razem jak jeżdżę sprawdzać auta u mechaników wychodzą różne dziwne kwiatki.. :/ Z własnego doświadczenia wiem że zawsze na forach można spotkać prawdziwych pasjonatów dbających o swoje auta - mam nadzieję że uda mi się kupić auto którym nie będę się bać (np ze względu na nieznany stan techniczny) wozić swoją córeczkę :)

Rozglądam się za Foresterem. Najchętniej Igeneracja 2.0 manual. Albo z rozsądną instalacją LPG (pojedyncze wtryski lub 2 listwy) wtedy fundusze circa 13tys. PLN albo w odpowiednio niższej cenie bez LPG (założę sam). Miło widziana klima i szyberdach :)



Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: [K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

Post 24 kwie 2014, o 11:11

Naprawdę w to wierzysz, że istnieje 15-17 letnie auto, którym będziesz mógł bezpiecznie wozić swoją ukochaną córeczkę?

BTW ostatnio wątek rodzinny w ogłoszeniach jakoś się nasilił

lchudek
0 gwiazdek
Auto: szukam Subaru :))
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

Post 25 kwie 2014, o 16:30

Myślę że najbezpieczniej jest siedzieć w bunkrze wybudowanym w piwnicy pod domem. Ponieważ jednak czasem trzeba się przemieszczać a mnie nie stać ani na taki bunkier (i siedzenie w nim) ani na nowe auto z salonu - trzeba znaleźć jakieś inne rozwiązanie.
btw. nie wiem co "Pana" post wnosi do mojego wątku o zakupie auta (z cała pewnością gdybym chciał kupić rocznego WRX w celach rozrywkowych i nie miał na to limitów $ byłby to wątek cięższy do "strolowania") Nie liczę na cuda i auto w super idealnym stanie - po prostu na takie którym będzie można normalnie się przemieszczać (i nie będzie klepane z przystanku autobusowego). Pozdrawiam :)

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: [K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

Post 25 kwie 2014, o 17:41

Mój post wnosi na pewno "UP", inaczej Pana (??? co to za nowa moda na "panowanie"???) post mógłby zaginąć w przestrzeni.

Marzenia o idealnym, 15 letnim subaru moim zdaniem można wsadzić sobie między bajki. do 13 tysięcy należy, jak dobrze pójdzie, doliczyć połowe, albo i drugie tyle na niezbędne naprawy, żeby auto udawało jakiś poziom bezpieczeństwa (ta córeczka). Moim zdaniem lepiej rozważyć zakup tańszego, nudniejszego, ale nowszego wozidełka, zamiast jeżdżącej skarbonki z upragnionym znaczkiem subaru.

Uszanowania 8-)

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: [K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

Post 25 kwie 2014, o 18:34

Konto usunięte pisze: co to za nowa moda na "panowanie

jak tam nowa :-)

za Michałem Ogórkiem :arrow:
NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE SŁOWA

1. PAN, PANI - w Europie Wschodniej do każdego Polaka mówi się "panie" albo "pane". Słowo pozostające w trwałej opozycji zarówno do amerykańskiego "ty", jak i sowieckiego "wy". Komunizm w Polsce skapitulował dlatego, że nie można w naszym języku do nikogo poważnie powiedzieć: "słuchajcie, Kowalska". Polska przewrotność spowodowała, że w procesie likwidowania "panów" stał się nim już każdy: sam mam w notesie wpisanego "pana hydraulika", a znajoma, dzwoniąc do swojej pomocy domowej, przedstawia się: "mówi pani pani". "Frère Jacque" to u nas "panie Janie" i najważniejsza polska książka to "Pan Tadeusz", istna pan-demonia
http://www.logo24.pl/Logo24/56,125389,1 ... iazki.html

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: [K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

Post 25 kwie 2014, o 23:24

Pan Ta-Rej?
;-)
Konto usunięte pisze: Marzenia o idealnym, 15 letnim subaru moim zdaniem można wsadzić sobie między bajki.
Pan, nie pan, ale dobrze gada.

Tyle, że z pierwszego postu nie wynika, że tu chodzi o "ideał" - tylko (i aż ;-)) o coś, co się nie złamie po najechaniu na studzienkę kanalizacyjną. To się powinno dac kupić za te 13, ale żeby jeździło, i wracało do domu bez holownika, to pewnie faktycznie trzeba coś dołozyć... 8-)

lchudek
0 gwiazdek
Auto: szukam Subaru :))
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Subaru Forester +- LPG do 13tys PLN

Post 6 maja 2014, o 09:27

Oprócz tych 13 mam trochę odłożone dodatkowo na doprowadzenie nabytku do używalności..
W każdym bądź razie.. wpłacona zaliczka na staruszka Forestera wynalezionego w Starogardzie. :thumb:
(obym później nie płakał u mechanika :o ) ;)
Temat do zamknięcia.

ODPOWIEDZ