forester

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

forester

Post 21 cze 2014, o 21:10

PANOWIE PROSZĘ O OPINIE CZY TE AUTO JEST GODNE UWAGI JAKIE SA PLUSY I MINUSY SKRZYNI ORAZ SILNIKA http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0-b ... 71998.html



zinc
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 22 cze 2014, o 08:46

Trochę poszperaj po forum a nie ogłoszenia tworzysz...
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 22 cze 2014, o 10:58

Jak byś chciał kolego wiedzieć to szukałem ale nic nie mogę znalezć na szybko o automacie aa siedzieć po nocy nie miałem jak

pszemq
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Subaru Outback 2.5 SOHC 2005 rok
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 22 cze 2014, o 13:22

NADZIOS pisze:PANOWIE PROSZĘ O OPINIE CZY TE AUTO JEST GODNE UWAGI JAKIE SA PLUSY I MINUSY SKRZYNI ORAZ SILNIKA http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0-b ... 71998.html
Może ja ci pomoge bo tu zazwyczaj napotkasz opierdziel za nic albo inne dziwne uwagi.Też szukałem forestera , wszyscy mi mówili że połączenie automatu z 2 litrowym silnikiem bez turbiny to więcej jak tragedia chodzi o to że to wcale nie jedzie ale mówiąc "wcale" mam na myśli wpakowanie 1litrowego silnika do dużego busa (chyba tak ktos kiedyś to porównał)chodzi o przełożenie skrzyni biegów baaaardzo wolno sie namysla.Chyba że naprawdę wolno i ciapowato jezdzisz i nigdy nie wyprzedzasz to ok.Jeżeli chodzi o wytrzymałość takiej konstrukcji to o silnik jak i skrzynie nie masz co sie martwić podobno są pancerne.Ja mam 2.5 w automacie i jestem bardzo zadowolony.Mam nadzieje że troche pomogłem .
Pozdrawiam.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z "wygranej"...

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 22 cze 2014, o 14:34

Wielkie dzięki kolego pomogłeś bardzo bo dosłownie nie wiedziałem nic na temat tej skrzyni aa co do dynamiki auta to nie ma problemu bo ma być użytkowane przez kobietę , która toleruje spokojna jazdę .

Panther
2 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 22 cze 2014, o 17:15

Mi akurat odradzano ten automat, (właśnie przy okazji tego bordowego ;-) ), ponoć nie jest wcale taki rewelacyjny i potrafi się sypnąć. Z tym, że nie jeździłem takim ... Jak to auto z automatem, łyknie trochę więcej paliwa, ale chyba to nie największy problem :-)

pszemq
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Subaru Outback 2.5 SOHC 2005 rok
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 22 cze 2014, o 19:11

Jeżeli chodzi o spalanie to nie wiem jak to jest z 2 litrowym ale w 2.5 i jeszcze US w automacie pali mniej niż manual(tak słyszałem a mi sie wydaje że pali tyle samo może i 1 litr mniej).To że potrafi sie sypnąć to chyba zalezy jak kto dba o auto i pilnuje wymiany oleju konstrukcja tej skrzyni jest stara i dlatego wytrzymuje wiecej niż nowsze automaty.Jeżeli nie miałes nigdy doczynienia z foresterem lepiej jedz z kims kto sie na tym zna albo nawet jakims mechanikiem bo forester ma pare rzeczy które warto sprawdzic przed zakupem.Nie jestem jakimś znawcą opieram sie na tym co wyczytałem przez pół roku jak szukałem mojego forka.Pozdrawiam i powodzenia.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z "wygranej"...

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 30 cze 2014, o 19:25

Dzięki koledzy za odp. co do mechaniki to sam dłubie w subarakach tylko nie miałem do czynienia z automatem niestety . Wracając do samochodu został zakupiony skrzynia pracuje i bardzo dobrze jak na staruszka nie ma problemów z przerzucaniem i redukowaniem biegów , a co do dynamiki auta powiem wam koledzy , że jeśli ktoś nie potrzebuje wrażeń , które dostarcza sti lub wrx to na prawdę 125 km. w tym forku robi robotę .

pszemq
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Subaru Outback 2.5 SOHC 2005 rok
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 30 cze 2014, o 20:20

A taka prosbe mam zarazem pytanko nagrał byś mały filmik np jak to sie zbiera do 100?bo kiedyś szukałem czegos taiego przy zakupie mojego no i cięzko było cokolwiek znalezc a i dla potomnych by zostało.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z "wygranej"...

maniooo
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 30 cze 2014, o 20:32

Witam,

przypuszczam, że będzie mniej więcej jak tu:

pszemq
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Subaru Outback 2.5 SOHC 2005 rok
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 0

Re: forester

Post 30 cze 2014, o 21:03

Tak ten własnie filmik widziałem (i chyba tylko ten)Taki mały problem widze pomiędzy 80-100 i 120-up hmmm no ale aż takiej tragedi to nie ma.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z "wygranej"...

ODPOWIEDZ