[S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
miru
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 24 paź 2016, o 21:18

Z żalem i smutkiem oferuje sprzedaż mojego dziecka, Subaru Impreza WRX 2002 r 218 km przebieg 220 tyś z 3-miesięczną instalacją gazową.
Historia:
1 właściciel rejestracja 05-04-2002 Szwajcaria
2 właściciel 2008-03-07 sprowadzony i zarejestrowany w Polsce
3 właściciel 18-07-2008
4 właściciel 10-04-2014 kupiony przy przebiegu 180 tyś

Byłem nim osobiście na jednym SuperOS w Kielcach i na jednym treningu w Rudnikach,

Samochód w dobrym stanie technicznym, bezwypadkowe, proste i dwuśladowe. Wszystkie elementy z jednego samochodu. Samochód szybki 0-100 -6,5-7s, max prędkości nie sprawdzałem bo nie było potrzeby. Służył mi w głównej mierze na dojazdy do pracy, a decyzje o założeniu instalacji podjąłem tylko dlatego, że samochód miał u mnie zostać na dłużej i służyć mi też jako pojazd wakacyjny.
W samochodzie :
Czterotłoczek z tarczami Brembo przód, TRW Tył i klocki Ferrodo i ATE plus nowy płyn
Turbotimer HKS,
Nowe przewody paliwowe
Wydech dwa zestawy: catback 2,5 cala i duże wiadro 4,5’ na końcu (niesamowicie przepiękny głośny dźwięk) z silencerem ( opcja na żony) lub drugi oem katalizator, oem center i końcowy remusa zakładany na dłuższe wyjazdy ( wtedy w samochodzie było cichutko)
Felgi to Pancerne aluminiowe kute OZ Chrono-HT 18 8j, opony 225/40 raczej słabe, Drugi komplet 17 AEZ bez opon (miały być na zimę), stalowe org subaru z oponami zimowymi R16 205/55
Niebieskie twardsze sprężyny chyba HR -40.
Zawór upustowy blow-off oraz oryginalny DV aktualnie zamontowany
Niebieskie Silikonowe węże od chłodnicy
Osłony na halogeny z siatexu, bardzo rzadkie
Kierownica Sportowa Momo plus oryginalna.
Różowy znaczek ( i ), plus oryginalny
Napis „Subaru” na klapę ściągnięty, mogę dorzucić.
Nowy rozrząd z pompą wody, przejechane ok 4k km
Nowe świece zapłonowe
Nowe uszczelki pokrywy zaworów

Instalacja gazowa Stag Qbox 2,5-miesięczna,(02-08-2016) wtryski Hana niebieskie, Reduktor KME Twin, wielozawór Tomatetto, zbiornik 45 l wchodzi jekieś 35-37 l gazu (250-300 Km zasięgu), zakładane w Interauto w Katowicach. Spalanie 11-13l/ 100km
Nie zdążyłem wbić w dowód.

Żeby nie było tak kolorowo to z minusów jest uszkodzony silnik, obróciło panewkę i cały silnik nadaje się do remontu, telefonicznie wyjaśnię co i jak. Ja niestety nie mam takich funduszy, żeby to zrobić, stąd decyzja o sprzedaży. Silnik w puzzlach w bagażniku.
Drugim minusem jest ruda która pojawiła się na tylnych nadkolach (bąble bez dziur) miałem to robić, przed zimą nawet byłem już u lakiernika i miałem wyznaczony termin, ale los chciał inaczej.
Kolejny to pęknięty przedni i tylni zderzak

Samochód blacharsko jak na 14 latka jest w stanie zadowalającym, tj są odpryski od kamieni, ale nie ma większej tragedii.

Aktualnie samochód stoi w Nowym Sączu w Carfit u Pana Edwina Mróz, kto zna to wie co to za warsztat.

Samochód polecam komuś kto ma zaplecze warsztatowe i sam może sobie zrobić silnik i cieszyć się szybkim samochodem z rozsądnymi kosztami utrzymania, skrzynia i napędy w bdb stanie.

Cena dla forum 15 500 zł.

Cena podana w ogłoszeniu, jest za samochód zbliżony jak najbardziej oryginałowi, na stalowych felgach.
Felgi 18 i 17, przelotowy wydech, Blow-off, sportowa kierownica, za dodatkową opłatą.

Samochód ma dla mnie dużą wartość sentymentalną i gdyby nie brak pieniędzy na remont to nawet nie myślałbym o sprzedaży. Miał u mnie zostać w rodzinie, ale niestety życie mocno weryfikuje plany.

Z racji, że do pracy jakoś jeździć trzeba mogę rozważyć zamianę, na inny samochód, najchętniej Subaru.

Zdjęcia w linku z OLX, niestety nie mam możliwości zrobić aktualnych.
https://www.olx.pl/oferta/subaru-wrx-20 ... il2HJ.html



misiek00781
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Małopolskie, Gorlice
Auto: Subaru Impreza GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 25 paź 2016, o 13:20

Czy tylko mnie nie dziala link ? Chyba ze juz nieaktualne :)
Pozdrowienia dla wszystkich miłośników marki SUBARU ;-)

GPablo
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Górny Śląsk
Auto: Subaru Forester SG 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 25 paź 2016, o 14:18

Mi też nie działa...
Po co mieć na masce jedną gwiazdę, skoro można mieć ich całą plejadę?? :P

dzixd
Awatar użytkownika
Moderator działu
Lokalizacja: Dziki Zachód
Auto: Legacy IV "prawie spec b h6", legacy II 2.2, 2xLegacy III 2.5 MY99, Impuls - Legacy IV H6 5EAT LPG
Polubił: 9 razy
Polubione posty: 307 razy

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 25 paź 2016, o 14:30

nie działał od początku :giggle:
Jeździć nie umiem, ale się staram :mrgreen:
Naprawiać też nie umiem, ale się staram.
Konto usunięte pisze:
29 gru 2018, o 17:15
masz dobre serducho i ostrego pierdolca :lol: :thumb:
Obrazek

miru
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 25 paź 2016, o 14:37

Tak link nie działa, ponieważ ogłoszenie nie jest jeszcze aktywne, zdjęcia dodam wieczorem narazie wrzucam tylko to co mam na telefonie

Ogłoszenie to jest ogłoszeniem pilotażowym tj. Chcę się wogole zorientować czy ktoś będzie zainteresowany zakupem takiego samochodu.

Telefon kontaktowy 512034979
Obrazek
Obrazek



Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 37 razy
Polubione posty: 76 razy

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 25 paź 2016, o 19:22

Kurczę, wyrazy współczucia :-| identyczny kolor jak mój.
W jakich okolicznościach zapukała panewka :?:

miru
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 25 paź 2016, o 21:59

Panewka zaczeła mi stukać 2 km od domu, gdy wracałem z Krakowa autostradą A4, wyjątkowo nad wyraz spokojnie jak na mnie :mrgreen:
Olej jak sprawdziłem po zatrzymaniu był na drugim wcięciu więc nie wiem dlaczego mnie to spotkało. :wall:

link : http://allegro.pl/show_item.php?item=6578929627

misiek00781
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Małopolskie, Gorlice
Auto: Subaru Impreza GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 25 paź 2016, o 22:36

Podjade przed weekendem do Edwina do Sacza obejrze i zloze Ci moze propozycje ;-)
Pozdrowienia dla wszystkich miłośników marki SUBARU ;-)

krejzoool
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Białystok / Mońki
Auto: e60 535i
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 30 paź 2016, o 15:13

Felgi to Pancerne aluminiowe kute OZ Chrono-HT 18 8j

Ile za te felgi?? Bo mam takiego samego wrx w tym samym kolorze i fajnie wygląda na nich.
Subaru SVX -> Audi a4 1.8t -> Lexus IS300 -> Mazda 6 3.0 v6 ->Mazda rx8 -> Subaru Impreza WRX -> Toyota GT86->e60 535i

miru
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza WRX MY02 LPG, zastukała panewka

Post 14 lis 2016, o 14:42

Nieaktualne

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ