Kupię Legacy Combi

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
mk7777
0 gwiazdek
Auto: być może legacy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kupię Legacy Combi

Post 21 lis 2016, o 16:20

Jak w temacie kupię Legacy combi benzyna najlepiej z lpg cena około 25 tys.Pozdrawiam :-)



Piotr_66
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Subaru Legacy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Legacy Combi

Post 21 lis 2016, o 18:10

Witam,
mam do sprzedania Legacy Kombi 2.0 MY07 RA Celebration, 165 KM, manualna skrzynia biegów, benzyna + LPG

Poniżej kilka słów o aucie:
Pierwsza rejestracja w 2008 roku. Sprowadzony do Polski z Włoch. Kupiłem go od II właściciela z przebiegiem 180 000 km. Aktualny stan to 232 000 km (auto zarejestrowane, na bieżąco użytkowane przeze mnie, ważne OC do kwietnia 2017). Wszystko na pokładzie sprawne i działa bez zarzutu.
"Fabryczna" (dealerska) instalacja gazowa BRC, (zbiornik homologowany do 2025 r).
Naprawy i serwis:
wymieniono rozrząd z pompą wody w 2015 r. Wówczas przeprowadzono naprawę głowic silnika i regulację zaworów (przy przebiegu 210 000 km). Wymieniono również 4 świece i 2 wtryskiwacze gazowe. W trakcie eksploatacji wymieniono klocki hamulcowe (przód i tył), sondę lambda, tarcze na przodzie, gumy stabilizatora na tyle, uszczelniono wał korbowy i przeprowadzono pełny serwis klimatyzacji (uzupełniono czynnik chłodzący w 2016 r). Stosowany olej to Valvoline Max Live 10W 40. Auto nie wymaga jakichkolwiek nakładów.
Wady i felery:
- kilka „wgniotek” na masce
- „wgniotka” na klapie bagażnika
- widoczne drobne ryski na zderzaku tylnym (zderzaki były lakierowane przez poprzedniego właściciela)
- podłokietnik na drzwiach kierowcy jest nieco „podziobany”
Auto można sprawdzić w krakowskim ASO lub u innego mechanika w Krakowie. W książce serwisowej, którą prowadzę od zakupu auta, odnotowano wszelkie naprawy eksploatacyjne (posiadam komplet faktur vat).
Fotki:
http://www.cracowplanet.com/auto/
Cena: 28,5 K - można potargować

ODPOWIEDZ