Sprzedam Subaru Impreza 2,0 GX

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
donkocur
0 gwiazdek
Auto: Forester 2,0 s turbo
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Impreza 2,0 GX

Post 26 lis 2016, o 11:13

Witam, sprzedałem nie dawno swojego Forestera S Turbo i kupiłem sobie Impreze żeby zobaczyć jak to jest :) .Już wiem jak to jest i znowu chcę Forestera.
Po zakupie jak to zwykle bywa (choć poprzedni właściciel dość dobrze dbał o nią ) trzeba było troszkę rzeczy porobić .Więc zrobiłem :) : Nowe świece, kable,ustawienie zaworów wymiana wtryskiwaczy gazowych i reduktora na nowy (gwarancja jeszcze prawie na dwa lata). Zakupiłem nowe opony zimowe (dzisiaj będą zakładane).Tak jak napisałem poprzedni właściciel też nie oszczędzał i sporo robił , prowadził nawet swoją książkę serwisową .Samchodem tym i poprzednimjeździłem tylko na rybki i Impreza jest niestety za niska. Zastanawiałem się czy jej nie podnieść trochę ale nie ma to sensu. Interesuje mnie sprzedaż bo już mam namierzonego Forestera chyba że ktoś mana zamianę jakiegoś nie złego forka. Podajęl ink do al... .Przyznaję że zdjęcia fatalne :) , mogę przesłać lepsze :) http://allegro.pl/subaru-impreza-2-0-gx ... 14451.html . Cena do negocjacji . W razie pytań 533081076 Marcin



donkocur
0 gwiazdek
Auto: Forester 2,0 s turbo
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Subaru Impreza 2,0 GX

Post 10 gru 2016, o 11:57

Subarynka sprzedana :)

ODPOWIEDZ