[K] Zamienię Ibizę 6L na turbo kombi

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
voytekk1
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Zamienię Ibizę 6L na turbo kombi

Post 2 gru 2016, o 23:25

Witam, z racji powiększającej się w niedługim czasie rodziny zastanawiam się nad zamianą mojej ibizy na jakieś kombi z plejadami. Interesują mnie wersje gc gti lub gd wrx, musi być kombi i jakiś przyzwoity stan techniczny.
Stan lakierniczy obojętny, blacharski przyzwoity. Mody robione z głową będą na plus, tak samo jak porządne LPG.
Trochę o ibizie, wersja 6L Sport, silnik ASZ czyli 131km w serii, program w dynosofcie na 166/395. Całe zawieszenie przód i tył nowe, sportowe sprężyny, amorki, tuleje z cupry. Nowe hamulce z TT przód i nowy tył. Wszystko robione na bieżąco, roczny akumulator bosch s5, klima po regeneracji, koło zima (bdb) i lato (średnie) i mnóstwo rzeczy o których nie pamiętam. Dołożony tylny stabilizator whiteline przez co nie ma porównania z innymi ibizami które wylatują przodem. Przy niskiej masie i tej mocy auto całkiem dynamiczne, a że to wersja sport to wygląda jak każda inna 1.2. Na logach stan silnika i osprzętu wychodzi bdb, przebieg ok 264kkm raczej oryginalny. Wadą auta jest schodzący klar (wada fabryczna) i drobne ślady powierzchownej rdzy. Auto jest całe w oryginalnym lakierze, nic nie było bite czy tam szpachlowane, jedynie tylną klapę wymieniłem na inną w tym samym kolorze bo się akurat trafiła (starą jeszcze mam jak by ktoś nie wierzył). Mi to nigdy nie przeszkadało, wolałem inwestować w lepsze trzymanie na zakrętach.
Zdjęcia: https://goo.gl/photos/3rCdZdjd4CpiazTh7
Pali to średnio 6L/100 przy szybszej jeździe, części w brud, nie gnije, wygląda dość nowo, do miasta w sam raz. W trasie też daje radę, duży moment pomaga, a najdłusza z wszystkim tdi skrzynia biegów sprawia że przy 140kmh ma 2100 obrotów.
Czekam na propozycję jak by był ktoś zainteresowany.
Kontakt najlepiej mailowy na [email protected]
Dopłata max 10kzł z mojej strony



ODPOWIEDZ