[S] Subaru Forester 2.0 diesel 2009 rok

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
agakam
0 gwiazdek
Auto: nie mam
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Forester 2.0 diesel 2009 rok

Post 9 sty 2017, o 14:49

Witam,
sprzedam Subaru Forester 2.0 diesel 2009 rok 65 000 km za 39 900 zł

Sprzedaję Subaru Forester w idealnym stanie z udokumentowanym przebiegiem 65 tys km pochodzące z polskiego salonu.
Jak państwo wiedzą Subaru III ma wadę fabryczną w postaci pękającego wału. Niestety ta przypadłość nie ominęła też tego auta, dlatego w aucie został wymieniony kompletny silnik wraz ze sprzęgłem. Auto posiada silnik z 2015 roku z modelu Forester IV z przebiegiem niecałe 20 000 kilometrów (posiadam fakturę zakupu z uwzględnionym rokiem i przebiegiem). Silniki w nowych modelach są już udoskonalone i nie psują się tak jak poprzedniki. Dzięki temu mogą się państwo cieszyć tańszym modelem z bezawaryjnym silnikiem.

Auto jest również bezwypadkowe, nie posiada żadnej szpachli na całej karoserii. Zapraszam z czujnikami lakieru oraz udostępniam auto do sprawdzenia w salonie lub stacji diagnostycznej. Lakier bez rys i wgnieceń, wnętrze czyste i pachnące, nie ma żadnych przetarć lub uszkodzeń. Dla zainteresowanych mogę wysłać więcej zdjęć oraz podać numer VIN pojazdu. Gorąco polecam, zapraszam do obejrzenia i jazdy testowej. Na auto wystawiam fakturę, kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.

Kontak tel, zdjęcia i więcej danych w ogłoszeniu moto.gratka.pl/tresc/subaru-forester-iii-nowy-silnik-z-2015r-21339854.html

Zapraszam



ODPOWIEDZ