[S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

Post 2 lut 2017, o 14:11

Jak w tytule..Sprzedam mojego Outback'a z 2004r. Wersja z automatyczną skrzynią biegów i zagazowanym silnikiem 2,5. obecnie ma przejechane około 224tys km
Jestem drugim właścicielem w Polsce (pierwszym właścicielem był członek Forum Subaru)Auto zakupiłem 3 lata temu z przebiegiem około 140 tys. km Po zakupie wymieniłem oleje w silniku, skrzyni biegów i dyferencjałach oraz sprawdziłem luzy zaworowe, zamontowałem instalację gazową BRC. przy przebiegu 200 tys. km zmieniłem rozrząd, a po kolejnych 7 tys km zmieniłem olej w skrzyni, wymieniłem świece i wyregulowałem zawory, zregenerowałem maglownicę. Przez okres użytkowania dołożyłem do samochodu kilka gadżetów( chlapacze, listwa bagażnika od wersji H6, osłonę tylnego zderzaka, hak holowniczy, dołożyłem oświetlenie przedniej części kabiny). Najciekawszym z nich jest urządzenie Parrot Asteroid, które robi z samochodu centrum multimedialne ( używam go do słuchania muzyki z pendriva, jako nawigacji, jest na nim zainstalowany Yanosik, można do niego podłączyć kamerę cofania, Ipoda itp) Subaru obecnie stoi na zimówkach(16") marki Nokian, na lato jest przygotowany komplet kół 17" z oponami Continental 215/50/17 Conti Premiumcontact 3e. Obydwa komplety kół są w nienagannym stanie i posłużą spokojnie jeszcze przez co najmniej 2 sezony. Podczas mojego użytkowania autko nie przechodziło żadnych napraw blacharskich ( poprzedni właściciel również zapewniał, że nie miał żadnych przygód) Osobiście polakierowałem przedni i tylni zderzak dodając wstawki w kolorze imitującym aluminium. Do samochodu dołączam również relingi dachowe Thule. Posiadam do niego dwa kluczyki i pełną historię odkąd jestem jego posiadaczem. Samochód sprzedaję ponieważ chcę zmienić nowszy model Outback'a.
Cena jaka mnie interesuje to 28 000zł
t.668385550
Obrazek
Obrazek
Obrazek



mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

Post 21 lut 2017, o 15:15

Nowa, ładniejsza cena27.000zł,
ubezpieczenie do sierpnia i przegląd na cały rok

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

Post 21 lut 2017, o 15:20

Skąd jestes

mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

Post 21 lut 2017, o 15:56

Biała Podlaska

mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

Post 8 mar 2017, o 12:11

Wrzuciłem wiosenne zdjęcia na otomoto

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-ou ... yKrbx.html

mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

Post 22 mar 2017, o 17:34

W związku z tym, że kontener z moim nowym autkiem zbliża się do Gdyni to cena idzie w dół na 25500zł

mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy Outback 2,5 B+G Automat

Post 2 kwie 2017, o 11:35

do zamknięcia

ODPOWIEDZ