SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
TYLKOV8
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 22 kwie 2011, o 23:18

Witam
W grudniu udało mi się nabyć ślicznego Leśnika długo szukałem autka krajowego z udokumentowanym przebiegiem i naprawde bezwypadkowego.
Znalazłem ślicznego z 2006 roku od I własciciela z super wyposażeniem ale moja sytuacja sie zmieniła :thumb: i po 3 miesiącach będe się go pozbywał.
Wiem, że autko jest pewne i moge go z czystym sumieniem polecić na Forum. Z Subaru się nie żegnam i na Forum nadal będe zaglądał ;-)

Jeśli macie pytania to prosze najlepiej o kontakt telefoniczny lub sms 502 61 37 37

Jestem z Gliwic i jeśli ktoś ze śląska chciałby go obejrzeć to oczywiście możemy się gdzieś ustawić :cofee:

wystawiłem na allegro:

http://moto.allegro.pl/krajowy-100-bezw ... 04025.html
Załączniki
DSC01029.JPG
Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, o 14:43 przez TYLKOV8, łącznie zmieniany 2 razy.



Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 25 kwie 2011, o 21:43

szkoda że ja na niego nie trafiłem :mrgreen:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 25 kwie 2011, o 21:54

TYLKOV8, na czym polega ogrzewanie przedniej szyby opisane w aukcji?

TYLKOV8
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 26 kwie 2011, o 07:20

Konto usunięte pisze:TYLKOV8, na czym polega ogrzewanie przedniej szyby opisane w aukcji?
Ogrzewnie przedniej szyby w skrócie polega na tym co tylnej czyli włączasz knyfelek a ona się grzeje :-)
A tak poważniej to tak jak w tylnej szybie jest podłączony "kabelek" (na dole widać kawałek podobnego zwoju jak w tylnej) a nastepnie ciepło rozchodzi się po specjalnym materjale grzewczym który jest jedną z warstw szyby. - Działe naprawdę super :-) Z tego co wiem to rozwjązanie wystepuje w Subaru i innych lepszych Markach a bardzo popularne jest w Fordach (Focus MONDEO)

PZDR

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 26 kwie 2011, o 09:34

TYLKOV8 pisze: tego co wiem to rozwjązanie wystepuje w Subaru i innych lepszych Markach a bardzo popularne jest w Fordach (Focus MONDEO)

z tego co wiem to w fordach jest podgrzewana cała przednia szyba :whistle:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 26 kwie 2011, o 10:14

esilon pisze: z tego co wiem to w fordach jest podgrzewana cała przednia szyba :whistle:

a w subaru jedynie miejsce spoczynku wycieraczek. No ale kolega krótko jeździł, ma prawo nie wiedzieć :razz:

TYLKOV8
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 26 kwie 2011, o 23:04

OK macie oczywiście racje :oops: - dopiero teraz doczytałem w instrukcji :idea:
Ale to świetna okazja żeby potwierdzić jeszcze jeden atut mojego Forestera - zimą stał w ciepłym garażu :->

TYLKOV8
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: SPRZEDAM FORESTERA 2006 -Krajowy,bezwypadkowy przebieg 82tyś

Post 9 maja 2011, o 07:50

Po majówce zwiększył się przebieg o 2 tyś- w związku z czym cene też o tyle moge obniżyć ;-)
NA RAZIE OBNIŻAM TYLKO NA FORUM.

ODPOWIEDZ