[S] Forester 2.5 XT 2006 - full opcja & NOWA CENA ! 49 500zl

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
gathorus
0 gwiazdek
Auto: Lesnik 2.5 XT US SPEC
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Forester 2.5 XT 2006 - full opcja & NOWA CENA ! 49 500zl

Post 9 maja 2011, o 15:51

Witam serdecznie,

Z bólem, ale zastanawiam się nad sprzedażą mojej Subarynki... Samochód został sciągnięty w zeszłym roku ze Stanów, w pełnej wersji wyposażenia i z symbolicznym wręcz przebiegiem 12 tys mil. Ja jestem pierwszym właścicielem w kraju - rejestrowałem go po raz pierwszy. Od tamtej pory sprawuje się wzorowo i daje ogromną frajdę z jazdy, ale chyba po prostu przerastają mnie koszty jej utrzymania... Niedługo po zakupie przeprowadziłem się pod miasto, co oznacza 25 km codziennej jazdy w korku rano i wieczorem. Nijak wtedy uświadczyć przyjemności z tych porywistych 230 koni, więc tymbardziej przerastają mnie rachunki na stacji benzynowej...

Z tego co czytam dla wielu spalanie rzedu 12-14 litrów benzyny to standard, ale w moim przypadku przy przebiegach po i w okolicach Warszawy robi sie z tego spora kwota. Tymbardziej, ze powiekszyla mi sie ostatnio rodzina, wiec koszty znowu rosna...

Z powyższego powodu jestem zainteresowany sprzedażą lub zamianą na równie młody i przede wszystkim bardziej ekonomiczny samochód dla rodziny (idealnie kombi). Powód pragmatyczny, ale czasem życie stawia nas przed pragmatycznymi wyborami

Jak chyba większość autek z USA ten również był sprowadzony po wypadku. Natomiast w tym przypadku na korzyść przemawiał ogólny stan techniczny auta i wyposażenie. Forek uderzony byl prawym przodem i to było w Polsce po ściągnięciu naprawiane, w opinii wynajętego przeze mnie mechanika bardzo profesjonalnie (samochód sciagniety przez człowieka z Jozefowa, ogarniety przez p. Jarka z Otwocka). Co ważne silnik pozostał nietknięty. Dla zainteresowanych posiadam zdjęcia z USA i przede wszystkim rekomenduje oględziny w profesjonalnym warsztacie.

Poniżej zdjecia i troszkę szczegółów o autku.

Oferuję do sprzedaży pięknego Forestera 2.5 XT 2006 rok w doskonałym stanie technicznym i pełnym możliwym wyposażeniu.
Samochód został sprowadzony rok temu z USA z symbolicznym przebiegiem 12 000 mil, od tamtej pory licznik urósł do 17 000 mil, czyli trochę ponad 27 tys km. Co ważne niski przebieg jest widoczny w stanie technicznym autka jak również karoserii i wnętrza.

1) Wspaniały silnik 2.5 XT o mocy 230 KM - skomentuje tylko, że samochód wolny od spotykanej w tym modelu awarii uszczelki pod głowicą. Uwazny czytelnik forum może skojarzy moją panikę tuż po kupnie auta i obawy przed wydmuchaniem usczelki Naczytawszy sie na forum roznych historii mialem niezlego stracha... Natomiast nikt nie chcial mi uwierzyc by cos takiego sie stalo przy tak mlodym aucie i przebiegu. Suma sumarum winowaja okazal sie jeden korek cisnieniowy od ukladu chlodzenia, ktory dawal podobne objawy. Od tamtej pory (jesien) problem calkowicie zanikl. Dodatkowo jeszcze potwierdzilem to testem na obecnosc co2. Tak czy siak z reszta polecam przy kupnie sprawdzenie tego raz jeszcze.

2) Automatyczna skrzynia biegów - z tego co wiem trwała, wypróbowana konstrukcja Subaru. Wygodna i nie pogarsza znacząco osiągów (mam porownanie z bmw 528i automat).
3) Skórzana tapiecerka.
4) Elektrycznie otwierany dach panoramiczny (prawie jak cabrio
5) Automatyczna klimatyzacja.
6) Elektrycznie otwierane przednie i tylne szyby.
7) Elektryczna regulacja lusterek.
Radio z CD (zmieniarka na 6 plyt)
9) Podgrzewana szyba w miejscu wycieraczek.
10) Ogrzewana tylna i boczne szyby.
11) 17'' alu-felgi z oponami all-year Yokohama (byłem sceptyczny do opon całorocznych, ale w moim przypadku doskonale zdały egzamin zarówno zimą jak i teraz)
12) Elektryczna regulacja fotela kierowcy
13) Relingi dachowe
14) Kierunkowskazy w lusterkach bocznych.
15) Samosciemniajace lusterko i kompas w lusterku.
16) Poduszki powietrzne kierowcy i pasazera.

Dodam tylko, ze niedawno zafundowalem Forkowi koncowke wydechu PROEX, ktora bardzo fajnie podkresla bulgocik, a jednoczesnie do 140km/h nie urywa glowy rodzinie...

Przegląd do 10/2011 roku, również polisa OC i pełne AC. Dodatkowo również 500km temu zmieniono tarcze hamulcowe (zimmermann) i klocki (ferodo premium). Zestaw hamulcowy nie jest z gornej polki (za co mnie kolega skrytykowal , ale na moje potrzeby spokojnie daje rade. Na dniach będzie zmieniany również olej.

Cena 53 000 zł. Myślę, że jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę wyposażenie i stan techniczny samochodu. Dla konkretnie zainteresowanych forumowiczow do negocjacji. Tak jak pisałem rozważę również zamianę na bardziej rodzinne i ekonomiczne autko.

Serdecznie zapraszam do oglądania i sprawdzenia auta.
Kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 668 458 375
Załączniki
filip-male007.jpg
filip-male008.jpg
filip-male003.jpg
filip-male002.jpg
filip-male005.jpg
filip-male004.jpg
filip-male006.jpg
Ostatnio zmieniony 12 maja 2011, o 11:26 przez gathorus, łącznie zmieniany 1 raz.



gathorus
0 gwiazdek
Auto: Lesnik 2.5 XT US SPEC
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Forester 2.5 XT 2006 - full opcja & maly przebieg

Post 11 maja 2011, o 14:44

Up ! :-)

gathorus
0 gwiazdek
Auto: Lesnik 2.5 XT US SPEC
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Forester 2.5 XT 2006 - full opcja & NOWA CENA

Post 12 maja 2011, o 11:25

Zapraszam z nowa cena - 49 500 zl !!!
Mysle, ze jest to bardzo dobra oferta za taki rocznik, stan techniczny i wyposazenie.

ODPOWIEDZ