e-webdesign project :: serwisy www

Regulamin forum
Katalog jest bazą firm związanych z motoryzacją. Administracja Forum w żaden sposób nie weryfikuje ich rzetalności ani nie odpowiada za ewentualne szkody.
Zablokowany
wil3
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Kielce
Auto: Pustynna Burza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

e-webdesign project :: serwisy www

Post 3 kwie 2009, o 09:46

Profesjonalne serwisy www, od prostych wizytówek do "grubych" serwisów bazodanowych z systemami zarządzania treścią. Również sklepy internetowe - choć to raczej tak ubocznie (co nie znaczy, że mniej się przykładam). Wszystko oprawione projektowaną indywidualnie szatą graficzną.

Nie mam biura, ani sekretarki, której trzeba płacić za robienie kawy i odbieranie telefonów ;-) Infolinii też zresztą nie mam. Mam za to prywatną komórkę, kupę doświadczenia (popartego referencjami) i frajdy z tego co robię, która przekłada się na jakość.

Z technicznego punktu widzenia, nie muszą Wam nic mówić pojęcia typu PHP, AJAX, CSS, Flash/ActionScript, MySQL, PostgreSQL, czy Oracle - ale wiedzcie jedno: laski lecą na zgodność moich stron ze standardem W3C :evilgrin:

Kilka przykładowych projektów w załączniku, są to projekty bieżące (w trakcie produkcji).

Zainteresowanych zapraszam na PW lub telefon: 502 275 466 (magiczne hasło: forum subaru). Jak nie odbieram - użyjcie poczty głosowej. Na pewno oddzwonię.
Załączniki
2klimacar.jpg
1domino.jpg
3motorest.jpg
4lapy.jpg
5kielinox.jpg


Szymon Wilczyński
Obrazek

Zablokowany