Mechanik w okolicach Lublina

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
piacho666
0 gwiazdek
Auto: gc8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 26 lut 2016, o 23:58

rederyk pisze:
piacho666 pisze: Szlifowanie w/g serwisu jest teoretycznie "druciarstwem"
Fabryczne szklanki też są szlifowane na wymiar :-p
W trochę innych warunkach i z użyciem innego sprzętu...



marekdobrowski
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 19 maja 2016, o 10:40

Ja już „przerobiłem” usługi kilku warsztatów samochodowych w Lublinie i wydaje mi się, że najlepszy wśród nich mieści się przy ulicy energetyków – chodzi o amg wrotków, bo tam w sumie jest kilka warsztatów na tej ulicy. Robią tam diagnostykę komputerową a jak jest potrzeba to nawet holują samochód do warsztatu. :thumb:

tribeca120
0 gwiazdek
Auto: impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 23 maja 2016, o 20:05

Witam polecam warsztat w Szczuczkach okolice Poniatowej ,chłopaki znają się na robocie i maja rozsądne ceny jestem z nich zadowolony :thumb:

piotrmas
0 gwiazdek
Lokalizacja: LUBLIN
Auto: audi s3
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 5 gru 2016, o 21:05

Izik pisze:Witam

Jakieś dwa tyg. temu w mim Legacy 2.0 165 kucy robiłem mały przeciek z pokrywy zaworów w KAS-CAR na ul. Bursaki w Lublinie. Przy okazji sprawdzili mi zawory z jednej strony i było jeszcze w normie. Pytałem ile u nich kosztuje regulacja zaworów, to zaśpiewali ponad 2 tys. U mnie muszą wyciągać silnik i zostawić auto na tydzień. ;-(
Cześć.
wyciągniecie silnika w wolnossącym foresterze trwa 1 godz wiec jakbym miał do wyboru przeciskać sie do zaworów pomiędzy podłużnicami to wolę wyjąc silnik i mieć go do wglądu przed oczami 360stopni jak biały człowiek. przy okazji widzę sprzęgło w tym grubość tarczy, posłucham łożyska i ewentualnie reaguje na odchyłki od normy. Pisze o tym ponieważ nie ma to wpływu na cenę notabene duzo nizsza od tych na jakie tutaj trafiłem .przy regulacji zaworów rozrząd i sprzęgło jesli chodzi o wymianę nic nie kosztuje. koszt regulacji jest stały a o cenie decyduje ilość szklanek lub płytek (w przypadku turbo) do korekty lub do wymiany na nowe. uprzedzając pytania ....ani płytek ani szklanek nie "robi sie" po stronie kontaktu z krzywkami . szklanek nawet sie nie szlifuje . sa inne metody. cala operacja trwa w ekspresie jeden dzień normalnie dwa a na luzie w komforcie czasowym 3. chyba ze klient upiera sie na nowe szklanki wtedy tylko oryginał i często na dłuższe zamówienie. Jesli sa jakieś niejasności w w/w kwestii pozostaje do dyspozycji.pozdrawiam p.m

SlideLublin
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 10 gru 2016, o 00:50

O jak dobrze poczytać tutaj, będąc jeszcze młodym i nie doświadczonym :P

dawid328
0 gwiazdek
Auto: e91 lci
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 16 gru 2016, o 18:56

Zdecydowanie polecam motorcity na witosa :)

juliankk
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 4 sty 2018, o 11:52

Mam dwa auta i z każdym jeżdżę do AR Lipert. Dla mnie to najlepsza opcja w Lublinie. Naprawy zawsze robione na czas, bez żadnych ukrytych dopłat. Na początku trochę się bałem jak to będzie z kosztami, ale stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Polecam wszystkim ;-)

RafcioL28
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy MY 06 2,0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Mechanik w okolicach Lublina

Post 16 sty 2018, o 10:39

A ja polecam CTG w Krasnymstawie ul Szkolna 26, mały warsztat ale Gość to pasjonat motoryzacji.

ODPOWIEDZ