Beer rev limiter type B anti lag Podlaczenie

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
tomek80
0 gwiazdek
Lokalizacja: zakopane
Auto: subaru impreza gt
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Beer rev limiter type B anti lag Podlaczenie

Post 23 gru 2016, o 10:54

Witam koledzy mam pytanie odnosnie beer rev limiter type b. Czy ktos montowal takie cos w swojej subaru lub podpinał do jakiejś subaru bo szukam jakiegos schematu jak to podlaczyc



siewcu
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wroclaw
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 23 gru 2016, o 17:27

jak nie zapomnę to podpytam znajomego, który to montował i szybko wywalił, bo skończyło się stopionym tłokiem. może jeszcze ostał mu się jakiś schemat podłączenia... ale radziłbym odpuścić, bo z tego nic dobrego nie wynika.
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl

tomek80
0 gwiazdek
Lokalizacja: zakopane
Auto: subaru impreza gt
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Beer rev limiter type B anti lag Podlaczenie

Post 18 sty 2017, o 23:28

[quote="tomek80"]Witam koledzy mam pytanie odnosnie beer rev limiter type b. Czy ktos montowal takie cos w swojej subaru lub podpinał do jakiejś subaru bo szukam jakiegos schematu jak to podlaczyc. Chyba ze moge zaszkodzic lub rozwalic silnik lub turbo. A moze ktos mial cos takiego zamontowane lub ma w swoim subaru

tomek80
0 gwiazdek
Lokalizacja: zakopane
Auto: subaru impreza gt
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Beer rev limiter type B anti lag Podlaczenie

Post 18 sty 2017, o 23:28

Witam koledzy mam pytanie odnosnie beer rev limiter type b. Czy ktos montowal takie cos w swojej subaru lub podpinał do jakiejś subaru bo szukam jakiegos schematu jak to podlaczyc. Chyba ze moge zaszkodzic lub rozwalic silnik lub turbo. A moze ktos mial cos takiego zamontowane lub ma w swoim subaru[/

malak
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Olsztyn
Auto: Forek Turbo, Hondy, Toyota rwd
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Beer rev limiter type B anti lag Podlaczenie

Post 18 sty 2017, o 23:36

Obrazek
RedlineGarage.pl

ODPOWIEDZ