ABS Legacy 92'

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
wania
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy 1992 NA
Polubił: 0
Polubione posty: 0

ABS Legacy 92'

Post 28 gru 2016, o 19:57

Witam, wczoraj w Legasiu pojawiło się coś dziwnego, a mianowicie, tak jakby zaciął się ABS :roll: Po zaparkowaniu auta i wyłączeniu silnika, było słychać spod maski działający ABS... Kontrolka się nie świeciła. Później po odpaleniu auta , przejechaniu się i przyhamowaniu ostrzej, zapaliła się kontrolka, a ABS nie załapał. Po trzecim hamowaniu na żwirowatej nawierzchni ABS zadziałał, kontrolka zniknęła, po zgaszeniu auta była cisza, ABS już nie "pracował".
Co to mogło być ? Spotkał się ktoś wcześniej z czymś takim ?
Jeśli już był podobny temat, to przepraszam, jestem tutaj nowa :oops:



Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: ABS Legacy 92'

Post 28 gru 2016, o 21:26

Można własnoręcznie i własnoocznie odczytać błąd z komputera ABS i tym samym sprawdzić, co tam się dzieje.

Wania to imię męskie :razz:

wania
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy 1992 NA
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ABS Legacy 92'

Post 28 gru 2016, o 21:52

Rozumiem, że chodzi o połączenie dwóch kostek znajdujących pod deską rozdzielczą... A teraz takie śmieszne pytanie, jak je rozpoznać ?




Wania, to mój pseudonim, moi znajomi tak skracają moje imię... :->

Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: ABS Legacy 92'

Post 28 gru 2016, o 22:29

wania pisze: Rozumiem, że chodzi o połączenie dwóch kostek znajdujących pod deską rozdzielczą... A teraz takie śmieszne pytanie, jak je rozpoznać ?

Nope. Trochę inaczej, tu na dole jest opis i link do filmu: http://forum-subaru.pl/viewtopic.php?f=3&t=949

wania
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy 1992 NA
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ABS Legacy 92'

Post 28 gru 2016, o 22:41

Ooooo super, bardzo dziękuję :)

ODPOWIEDZ