lusterka gc/gf EU/UK

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

lusterka gc/gf EU/UK

Post 12 lut 2017, o 21:53

Pytanko do tych co przerabiali temat jakie sa różnice pomiędzy lusterkami Eu a Uk w imprezie gc/gf wiem ze lewe kierowcy a angola pasażera ma zły kat ale głównie interesuje mnie instalacja czy ilość pinow po stronie pasażera jest taka sama czy jednak nie. W Eu jak się nie mylę od kierowcy są 4 piny ale za groma nie wiem ile pinow ma wersja Uk po tej samej stronie . Proszę o szybką pomoc .



Shabat
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Subaru Impreza STI V4 JDM 1998 rok
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: lusterka gc/gf EU/UK

Post 12 lut 2017, o 22:18

Pierwsze różnice to pomiędzy przedliftem i poliftem w kształcie lusterek. Do naszego ruchu zmieniamy trójkąt mocujący prawe lusterko. Poliftowe EU LHD i UK RHD mają tyle samo kabli jeżeli mówimy o wersjach regulowanych elektrycznie. Natomiast w poliftowych wersjach japońskich RHD masz dodatkowo składanie elektryczne i są dodatkowe przewody (razem 6).

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: lusterka gc/gf EU/UK

Post 12 lut 2017, o 22:25

Chodzi mi jedynie o el. Regulowane . Ale podstawa montażowa w przed lifcie i po jest taka sama ??

Shabat
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Subaru Impreza STI V4 JDM 1998 rok
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: lusterka gc/gf EU/UK

Post 12 lut 2017, o 22:26

W przedlifcie z tego co się orientuje to jest metalowa, a w polifcie z tworzywa, ale powinny pasować zamiennie.

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: lusterka gc/gf EU/UK

Post 12 lut 2017, o 22:44

Ok dzieki . Juz wiem co mam robić

ODPOWIEDZ