Obroty wzrastają - auto nie przyspiesza (NIE sprzęgło)

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
Krupa
0 gwiazdek
Lokalizacja: Sejny
Auto: Subaru Impreza Wrx STI 06
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Obroty wzrastają - auto nie przyspiesza (NIE sprzęgło)

Post 6 gru 2014, o 17:59

Wracam znowu :D.
Więc to co u mnie powodowało brak tylnego napędu i tak zwane ślizganie się to zjechane zęby w skrzyni, te co przekładają moc na tylni wał plus do tego wymiana cewki DCCD. Nie opacało mi się kupować poszczególnych części i taniej wyszło wziąć drugą skrzynie. Jeśli chodzi o DCCD to nie było błędu na zegarach w postaci migania tych trybów itd, sterownik chodził wporządku ale wina leżała w bebechach. To takie info dla tych co będą mieli podobną sytuację.
Pozdro



pszemq
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Subaru Outback 2.5 SOHC 2005 rok
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 0

Re: Obroty wzrastają - auto nie przyspiesza (NIE sprzęgło)

Post 6 gru 2014, o 18:18

Tak się zastanawiam widziałeś te stare sprzęgło?czy naprawdę było pochlapane olejem?Wydaje mi się ze tak ci powiedzieli żeby nie ponosić kosztów złej diagnozy.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z "wygranej"...

Krupa
0 gwiazdek
Lokalizacja: Sejny
Auto: Subaru Impreza Wrx STI 06
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Obroty wzrastają - auto nie przyspiesza (NIE sprzęgło)

Post 9 gru 2014, o 18:28

Mam te stare sprzęgło u siebie. Nie jest zjechane i normalnie jeszcze będzie jeździć. Olej faktycznie zasmarkał skrzynie od środka i całe sprzęgło było właśnie w oleju. Ile można to wchodziłem tam do nich na serwis chociaż mają powalone prawo że jest zakaz przebywania w warsztacie przez klienta.

komin
4 gwiazdki
Lokalizacja: Kielce
Auto: Legacy 2.5 A/T
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Obroty wzrastają - auto nie przyspiesza (NIE sprzęgło)

Post 9 gru 2014, o 23:19

Co by na głowe nic nie spadło taka "troska" o klienta :whistle:
Regeneracja felg ;
Malowanie proszkowe
Prostowanie felg
Spawanie felg
Świętokrzyskie 507304269

ODPOWIEDZ