Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne

Pojeżdżawki, spoty, spotkania, libacje.
ODPOWIEDZ
eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Zawody we Wrocławiu i okolicach - WLTA, Niskie Łąki, KJSy i inne

Post 10 sty 2013, o 18:37

w sensie GC8=impreza 1.8? Czy coś tam naszykowałeś innego? :evilgrin:
na WLTA będzie pikantnie, bo zapisał się Pan Andrzej S. :razz: A na WOŚPie... szukam do bicia sobie równych poza podium, bo w klasie będzie i sękowski, grochocki w swoim potworze do wyścigów górskich itp... Ale grochockiego powinni wywalić do klasy gość, bo przecie ma licencję.. Sev leci swoją fabką, a to fura lepsza na te kręciołki.. ;-)


"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 10 sty 2013, o 20:42

Coś mi się wydaje, że się jednak zgłoszę :-) Jutro kumpel ma mi przynieść do przymierzenia kaski. Z zapisami się jeszcze nie spieszę.
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

TomekSliwa
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 10 sty 2013, o 20:57

eMTi, wrzuciłem se set na wyślizgany lód, w zupełności wystarczy 8-) ;-) :mrgreen:
eMTi pisze: na WLTA będzie pikantnie, bo zapisał się Pan Andrzej S.
A tak zauważyłem, "ciekawe" osoby się pojawią :whistle:

pawlaswrc, i to jest dobra wiadomość :thumb:

Krzysiek widziałem też zapisany. Czyli czekamy na śnieg i na lodowisko .

ryjeks
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 10 sty 2013, o 21:12

Ja w takim razie też przyjadę moją tajną bronią, bo zapowiada się lodowisko :mrgreen:
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 10 sty 2013, o 21:49

eMTi, można się do ciebie wepchać na prawy?

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 10 sty 2013, o 21:56

No dobra. Zgłoszenie na WLTA poszło :-d Trza się nie bać tylko.... ;-)
TomekSliwa, mam nadzieję, że coś tam pojeździmy w tej klasie 2 :razz:
A jak to jest, bo lista jest już rezerwowa, kiedy się dowiem czy wogóle pojadę? Kasę zwracają jeśli nie pojadę?
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

Krysztal
4 gwiazdki
Lokalizacja: Świdnica
Auto: rajdowe i cywilne
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 sty 2013, o 23:01

a ja się będę bawił na studiach :wall: :wall: :x dobrze, że jeszcze tylko pół roku...

Pavel... Czy ja dobrze przeczytałem że sprzedajesz GTka ?
Obrazek

ECU Master DET3 - montaż, strojenie'

Pavel
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Było: SI GT MY00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 10 sty 2013, o 23:04

Krysztal, no chciałbym napisać, że piszesz bzdury... ale niestety masz racje ;-( Na razie zero odzewu więc..... jest nieźle :mrgreen:
A R C H I T E K T U R A
P R O J E K T Y
W I Z U A L I Z A C J E


http://pawelosmak.com

TomekSliwa
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 01:57

pawlaswrc, jak przelew wpłynie to wrzucają na listę startową. Sprawnie to wszystko działa bo w tym samym dniu wysłałem przelew, w tym samym dniu doszedł i w tym samym dniu jestem na liście głównej, więc bez stresu na bank wystartujesz (chociaż z tymi bankami to teraz nic nie wiadomo :roll: :mrgreen: ). Jednak ja poprosiłem organizatorów o przepisanie do klasy 4, bo mam ochotę kilka, a najlepiej WSZYSTKIE :evilgrin: evo pogonić! 8-)

Oczywiście liczę na MEGA ślizgawicę bo w przeciwnym wypadku klasa 0 nawet mnie objedzie :oops: i tego się będę trzymał! Pewnie eMTi, drży teraz ze strachu ;-)

Jak widać cwaniakuję na maxa :-) ale zauważyłem że na lodowisko to szpera jak w STi, tudzież szpery (nawet przednie Torseny, Suretracki itd.) tylko przeszkadzają a nawet BARDZO przeszkadzają (w przypadku New Age'ów dochodzi te 300 kg różnicy). A tak jadę sobie 103 konnym, 1130 kilogramowym wolnossącym potforem po takim białym i błyszczącym i jak nawet depnę w podłogę to on cudów w postaci spinów mi nie wyprawia, co najwyżej 45 stopniowy bok mi zapoda, z którego na pierwszym biegu z gazem w podłodze nie ciężko wyjść i tyle.

Niestety mam to dziadostwo o dumnym skrócie ABS :roll: i chyba zaraz poszukam jak to wyłączyć bo już dwa razy przy upalaniu "poszłem w maliny" :x

Wcześniej tego dziadostwa nie miałem i było super - znaczy "maliny" były ale bynajmniej z mojej winy a nie "systemów" :roll:

TERZO, Pavel, mamy auta które na śniegu/lodzie dają radę nawet z tymi krnąbrnymi Evami (właśnie porównałem moją Bestię do Turbo ;) ), a ich zużycie w jeździe po białym jest praktycznie zerowe, dlatego olejcie niuanse i dawajcie polatajmy razem, najwyżej po czarnym powalczymy o ostanie miejsca, tzn. Wy powalczycie bo ja na bank będę na końcu (siłę woli trenuję ostro ale jeszcze mi nie pomaga w przyśpieszaniu :mrgreen: ).

W każdym bądź razie fajnie będzie spotkać forumową ekipę i razem spędzić sobotę i niedzielę w rajdowo-towarzyski sposób ;)

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 03:00

pawlaswrc pisze: Coś mi się wydaje, że się jednak zgłoszę
że niby na WLTA? :o Już myślałem, że prędzej na WOŚP.. DAMN!!! Historyczny moment! Gratki za odwagę! :thumb:
TomekSliwa pisze: w zupełności wystarczy
nic mi nie mów.. ja mam u siebie 225 :wall:
booSTI pisze: eMTi, można się do ciebie wepchać na prawy?
jak się TERZO nie pozbiera, to można :lol: A tak na serio, to wpadaj, na jedno kółko mogę Cię wziąć, bo tak to zapewne TERZO będzie mnie dociążał... :-)
TomekSliwa pisze: bo mam ochotę kilka, a najlepiej WSZYSTKIE evo pogonić!
do tego wystarczą czasy w generalce :-p
pawlaswrc pisze: A jak to jest, bo lista jest już rezerwowa, kiedy się dowiem czy wogóle pojadę? Kasę zwracają jeśli nie pojadę?
Decyduje kolejność wpłat, a nie zgłoszeń... Rezerwa dotyczy kolejność zgłoszeń, więc jak już jest ponad limit, to ludzie są wpisywani do rezerwy, ale jak tylko przyjdzie przelew, to z automatu wskakują na normalną listę.. Tak więc spoko wodza, bo co z tego, że wpisały się 93 osoby, jak dopiero 44 zapłaciły ;-) Sporo osób płaci na miejscu i to wtedy może być ew. zonk..
TomekSliwa pisze: Pewnie eMTi, drży teraz ze strachu
dupa tam, z moją wagą i oponami to mnie wszystkie 90 konne civici na lodzie objeżdżają... :-/ Opony oponami, ale jeszcze ta dobijająca masa..

ABS ABSowi nie równy ;-)
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 03:01

a patrząc na pogodę, to coś ten śnieg się coraz bardziej w kierunku niedzieli przesuwa... :whistle: Pytanie, czy gołoledź nie zostanie :giggle:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

ryjeks
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 03:25

Zobaczymy jutro co prognoza powie :roll:
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae

TERZO
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: niebieskie
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 08:30

eMTi pisze:
jak się TERZO nie pozbiera, to można :lol: A tak na serio, to wpadaj, na jedno kółko mogę Cię wziąć, bo tak to zapewne TERZO będzie mnie dociążał... :-)

Spoko, przecież się do tego fotela nie przyszyłem :mrgreen:

Nie wiem, czy się przypadkiem nie da zapisać w dniu startu. Tak więc ze startem potrzymam siebie i Was w niepewności i poczekam na prawdziwe sobotnie warunki :evilgrin: :mrgreen:
Marcin

-_-

ryjeks
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 10:26

I jak tam Panowie, zabieliło się coś u Was, będzie ślizgawka ? :evilgrin:
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae

redsun
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Auto: Civic EJ6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 11:25

hej, ma ktoś ochotę na fotki z WLTA? bo tam będę na bank, to jak ktoś mi opisze mniej więcej auto to mogę się postarać narobić coś więcej :)

TomekSliwa
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 12:45

ryjeks, popadało troszkę śniegu, czy się utrzyma to zobaczymy, kluczowa będzie noc :evilgrin:

redsun, ja chętnie, białe Subaru w barwach wojennych Rajdowy Wrocław.

ryjeks
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 12:56

TomekSliwa, jeśli ok. 14.00 nie stopnieje to już będzie z górki, bo ma się ochłodzić jeszcze:
http://meteo.icm.edu.pl/um/php/meteorog ... =Wroc%B3aw

W takim razie biorę quattro i będziemy lać eMTi'ego :evilgrin: :-p ;-)

redsun ja również chętnie; Audi A4 granatowe.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, o 13:15 przez ryjeks, łącznie zmieniany 1 raz.
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców. Colin McRae

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 13:01

redsun, będę granatowym RX+ (na oczywiście złotych "17 :? ) i chętnie fotki przyjmę
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

redsun
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Auto: Civic EJ6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 13:15

ok, zapisane, jak coś to ja będę latać w kamizelce, w czarno-szarym polarze i czarnych spodniach, z nikonem :oops:

TomekSliwa
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wilczyce k/Wrocławia
Auto: Subaru "Masakrathor" STi, Outback H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 13:20

redsun, Super! Do zobaczenia na Rakietowej :)

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 14:10

redsun pisze: w czarno-szarym polarze i czarnych spodniach
no to się będziesz wyróżniać - rozpoznanie z kilometra :giggle:
co do warunków, to jestem zaskoczony, ponieważ lało cały wieczór, potem zrobił się mróz i nie było lodowiska.. Póki co jest mokro.. Ciekawe, czy to przymrozi, czy nie... A może wrzucę na kanapę letnie, tak na wszelki wypadek? :whistle: :mrgreen: Ale niech tylko będzie wilgotna nawierzchnia, to wam pokażę.... :evilgrin: ....pokłon :mrgreen:

TERZO, matko jedyna, co ja pacze! :? Wiedziałem, że kiedyś wreszcie nie wytrzymasz i będziesz chciał pocisnąć :thumb:
TERZO pisze: Nie wiem, czy się przypadkiem nie da zapisać w dniu startu.

oczywiście, że się da, ale polecam wtedy być wcześnie, najlepiej na samym początku zapisów, żeby mieć pewność, że się załapiesz... Z tego co wiem, to jak przyjedziesz sobie w sobotę, a nie ma jeszcze kompletu, to automatycznie jesteś na liście, tak więc ktoś z listy, kto czekał z wpłatą do soboty może mieć zonka. Tak jest na 99%
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

redsun
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Auto: Civic EJ6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 14:47

eMTi pisze: no to się będziesz wyróżniać - rozpoznanie z kilometra


szczerze to myślę nad jakimś znakiem charakterystycznym żebyście wiedzieli że to ja akurat i można mnie o te fotki molestować :lol: niestety torbę fotograficzną też mam czarnoszarą, prawdopodobnie będę z szarym kapturem... chyba że pożyczę od dziewczyny czapkę-nietoperza z uszami i pomponikami :-)

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 14:50

A to o której trzeba być najpóźniej?
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 15:14

o 9 startuje zapoznanie, zapisy są 8-8:45. Lepiej być ciut wcześniej, bo i tak trzeba podpisać papiery i nakleić numery
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Wrocławskie spociki

Post 11 sty 2013, o 18:06

jakby co, to na WOŚP jest limit 70 miejsc, więc lepiej się zapisać i nie przyjechać, niż z tym czekać na ostatnią chwilę... wpłaty i tak dopiero na miejscu :roll:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

ODPOWIEDZ