Zima w górach AD. 2012-2013

Pojeżdżawki, spoty, spotkania, libacje.
cyqan
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Internetu
Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
Polubił: 0
Polubione posty: 4 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 8 kwie 2013, o 20:04

uuuu otwierampiwko jednak :giggle:



Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 8 kwie 2013, o 22:07

cyqan pisze: uuuu otwierampiwko jednak
A ja sobie daruje :giggle:
PS za duże oderwanie od rzeczywistości żeby dyskutować. :roll:
Obrazek

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 8 kwie 2013, o 22:50

Ja już po piwku ;-)

jdm
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Kłodzko
Auto: impreza gc8 jdm
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 14:12

Co tu napisać na podsumowanie zimy - szacunek dla chłopaków, którzy nie na klawiaturze, lecz w realu tworzyli post zwany "Zima w górach AD. 2012-2013" :thumb: Obecni w górach wiedzą, że piszę właśnie o nich. Podziękowania za sezon Panowie i oby przyszły był przynajmniej tak dobry jak ten.
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie :-)

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 171 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 14:18

jdm pisze: szacunek dla chłopaków, którzy nie na klawiaturze, lecz w realu tworzyli post zwany "Zima w górach AD. 2012-2013"
Jdm przejechałeś jedną zimę i już jesteś chojrakiem :idea: a gdzie byłeś jak były poprzednie :?: Więcej luzu a nie spinki Panowie , super ,że jeździcie i się bawicie :thumb: lecz wklejanie filmów kto szybciej przejedzie pod wiaduktem bokiem jakoś nie pasuje do filozofii normalnego bezpiecznego upalania :cofee:

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 14:19

A jak ktoś tworzył poza oficjalnymi spotami to bez szacunku wtedy?

PS Z resztą, po co ja to pisze. :roll:
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2013, o 14:25 przez Arti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

jdm
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Kłodzko
Auto: impreza gc8 jdm
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 14:24

Piter 35 pisze:
jdm pisze: szacunek dla chłopaków, którzy nie na klawiaturze, lecz w realu tworzyli post zwany "Zima w górach AD. 2012-2013"
Jdm przejechałeś jedną zimę i już jesteś chojrakiem :idea: a gdzie byłeś jak były poprzednie :?: Więcej luzu a nie spinki Panowie , super ,że jeździcie i się bawicie :thumb: lecz wklejanie filmów kto szybciej przejedzie pod wiaduktem bokiem jakoś nie pasuje do filozofii normalnego bezpiecznego upalania :cofee:
Już odpowiadam na Twoje pytanie- tak jak zauważyłeś jeżdżę pierwszy sezon i starałem się być praktycznie na każdym spocie. Rok temu nie posiadałem jeszcze Subary więc ciężko było się pojawić. Do chojraka jeszcze mi daleko - dopiero się uczę. Nikt się tu nie spina - myślę, że się trochę czepiasz :whistle:
Sliki w lecie, kolce w zimie zawsze wierny Subarynie :-)

cyqan
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Internetu
Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
Polubił: 0
Polubione posty: 4 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 14:29

A Ten co Wam znowu zrobił........... Dajcie na luz z tymi atakami jak mamy w piątek wspólnie wypić piwko. ŁOBUZY WSTRĘTNE!
Ciara z BooSTim z tego co widzę, to wprowadzili coś w rodzaju żartu i robienia sobie jajec - ja tak przynajmniej to odebrałem. Wielu nie pokazałoby takich filmików jak np. Ciara wrzucał na początku.

TAK WIĘC LUZ PANY, ZMIANA SETUPU NA SEZON LETNI, A W MORDY SOBIE NALEJEMY NA WEEKEND!

PO-ZDRO!

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 14:32

Cygan pierwszy raz widzę, że zamiat jątrzyć próbujesz załagodzić atmosferę. :-) Trzeba sobie dać na wstrzymanie, bo w Stoszowicach będzie pożóga jak się wszyscy napiją. :giggle:
Obrazek

szegi
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: DW / DKL
Auto: Kajtkowe GC8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 15:04

cyqan pisze:
... A W MORDY SOBIE NALEJEMY NA WEEKEND!

Dobrze, że nie obijemy. Zapowiadało się ciekawie :lol:

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 15:36

Arti pisze: Cygan pierwszy raz widzę, że zamiat jątrzyć próbujesz załagodzić atmosferę.
zwłaszcza tym tekstem:
cyqan pisze: Wielu nie pokazałoby takich filmików jak np. Ciara wrzucał na początku.
:giggle:

pis end low tu ewrybady :-)
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

Ciara
4 gwiazdki
Auto: Impreza GL 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 20:32

Mam wrazenie czy od Artiego bije syndromem starego czlowieka ? :giggle: . Wszystko zbyt powaznie bierzesz. My tu z booSTIm sratatata, duperele i przekomarzania a tak naprawde to tacy z nas kierowcy ze wy wszyscy ze starej gwardii to nie mieliscie tyle dzwonow co ja i on w jednym sezonie (albo ja raczej) ;-). Teraz booSTI inwestuje w STI a ja mysle nad GTkiem zeby dalej sie szkolic bo musze przyznac ze takie uczenie sie z wami jazdy poślizgiem itp bardzo przydaje sie w normalnym jezdzeniu a zwlaszcza u mnie w gorach gdzie zima zawsze zaskakuje drogowcow. Tak jak cygan napisal nie kazdy z was wrzucilby tyle filmikow z pomylkami bo mu wstyd by bylo a ja chce po prostu zebyscie mnie zjebali i podszkolili co robie zle a co dobrze bo chce sie nauczyc dobrze panowac nad autem i czerpac radoche z jazdy. A to ze Ty nie wylapales naszych wspolnych zartow miedzy soba to tylko pokazuje ze jestes troche sztywny. Pelen szacunek za to jak jezdzisz autem ale i krecha ze ani razu nie wpadles sie nawet przywitac z mlodzieza tego forum. cygan, eMTi, ryjeks, @lbert, sidor, burat przyjeli leszczy bardzo cieplo i wzieli nas pod swoje wątłe skrzydla i jakos potrafimy sie dogadac wszyscy. Mam nawet wrazenie ze nawet troszke nas polubili :lol: . Tak wiec podsumowujac: wyluzuj i zacznij sie z nami wszystkimi bawic - DZIADKU ! :evilgrin:

szegi
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: DW / DKL
Auto: Kajtkowe GC8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 9 kwie 2013, o 21:42

Ciara pisze:Mam wrazenie czy od Artiego bije syndromem starego czlowieka ? :giggle: . Wszystko zbyt powaznie bierzesz. My tu z booSTIm sratatata, duperele i przekomarzania a tak naprawde to tacy z nas kierowcy ze wy wszyscy ze starej gwardii to nie mieliscie tyle dzwonow co ja i on w jednym sezonie (albo ja raczej) ;-). Teraz booSTI inwestuje w STI a ja mysle nad GTkiem zeby dalej sie szkolic bo musze przyznac ze takie uczenie sie z wami jazdy poślizgiem itp bardzo przydaje sie w normalnym jezdzeniu a zwlaszcza u mnie w gorach gdzie zima zawsze zaskakuje drogowcow. Tak jak cygan napisal nie kazdy z was wrzucilby tyle filmikow z pomylkami bo mu wstyd by bylo a ja chce po prostu zebyscie mnie zjebali i podszkolili co robie zle a co dobrze bo chce sie nauczyc dobrze panowac nad autem i czerpac radoche z jazdy. A to ze Ty nie wylapales naszych wspolnych zartow miedzy soba to tylko pokazuje ze jestes troche sztywny. Pelen szacunek za to jak jezdzisz autem ale i krecha ze ani razu nie wpadles sie nawet przywitac z mlodzieza tego forum. cygan, eMTi, ryjeks, @lbert, sidor, burat przyjeli leszczy bardzo cieplo i wzieli nas pod swoje wątłe skrzydla i jakos potrafimy sie dogadac wszyscy. Mam nawet wrazenie ze nawet troszke nas polubili :lol: . Tak wiec podsumowujac: wyluzuj i zacznij sie z nami wszystkimi bawic - DZIADKU ! :evilgrin:
AMEN :thumb:

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 07:41

No widzisz Ciara, nie znasz mnie, być może kiedyś się na żywo przekonasz jaki to jestem sztywny. :mrgreen:

Ale odpisując na ten lekko przygłupawy post:
Ciara, więcej jazdy, mniej pierdolenia jacy to jesteśmy zajebiści, miłość, pokój, subaru! :mrgreen:

A dziadek przez całą zimę wstawał w weekendy o 5.00 i pędził na zawody w narciarstwie biegowym, stąd ten brak możliwości uczestniczenia w 'oficjalnych' spotach do późnych godzin nocnych i przede wszystkim sposobności polubienia (pokochania może?) nowych adeptów górskiej jazdy po śniegu. ;-)

Na tym zakończmy.

Cytując klasyka: "Panowie, spokój i rozsądek" :-)
Obrazek

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 10:16

Rany Arti, ale z Ciebie sztywniak.
Idź chłopie poszukaj jakichś bobrów, czy coś...





:-p :mrgreen:
czarne jest piękne...

Arti
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Nordkappværing
Auto: GT Rally Car & STI GH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 10:26

vibowit pisze: Idź chłopie poszukaj jakichś bobrów, czy coś...
Bobry. Bobry Panie to dla młodych, mi już próchno się sypie z nogawki. :mrgreen: Z resztą bobry to by trzeba było na oficjalnych spotach oglądać żeby były zaliczone a nie tam samemu czy w czwórkę z jubilatami. :giggle:
Obrazek

lukwol
3 gwiazdki
Auto: WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 11:07

Ciara pisze:Mam wrazenie czy od Artiego bije syndromem starego czlowieka ? :giggle: . Wszystko zbyt powaznie bierzesz. My tu z booSTIm sratatata, duperele i przekomarzania a tak naprawde to tacy z nas kierowcy ze wy wszyscy ze starej gwardii to nie mieliscie tyle dzwonow co ja i on w jednym sezonie (albo ja raczej) ;-). Teraz booSTI inwestuje w STI a ja mysle nad GTkiem zeby dalej sie szkolic bo musze przyznac ze takie uczenie sie z wami jazdy poślizgiem itp bardzo przydaje sie w normalnym jezdzeniu a zwlaszcza u mnie w gorach gdzie zima zawsze zaskakuje drogowcow. Tak jak cygan napisal nie kazdy z was wrzucilby tyle filmikow z pomylkami bo mu wstyd by bylo a ja chce po prostu zebyscie mnie zjebali i podszkolili co robie zle a co dobrze bo chce sie nauczyc dobrze panowac nad autem i czerpac radoche z jazdy. A to ze Ty nie wylapales naszych wspolnych zartow miedzy soba to tylko pokazuje ze jestes troche sztywny. Pelen szacunek za to jak jezdzisz autem ale i krecha ze ani razu nie wpadles sie nawet przywitac z mlodzieza tego forum. cygan, eMTi, ryjeks, @lbert, sidor, burat przyjeli leszczy bardzo cieplo i wzieli nas pod swoje wątłe skrzydla i jakos potrafimy sie dogadac wszyscy. Mam nawet wrazenie ze nawet troszke nas polubili :lol: . Tak wiec podsumowujac: wyluzuj i zacznij sie z nami wszystkimi bawic - DZIADKU ! :evilgrin:

Dziadku do szanownego Pana ministra Ciara ogarnij. Tak jak pisałeś jesteś tu pierwsza zimę i stawiasz pierwsze kroki watek Zima w górach słynął z tego że byle jakiegoś zakrętu przejechanego na odpuszczonej jedynce nikt nie wrzucał gdyż zeszperowanym osłem na slikach można było go pokonać szybciej, wrzucaliśmy tu filmiki które pokazywały efekty z setek godzin jazdy i uwierz mi nikt nie robił z siebie mistrza, gdyż zawsz uważaliśmy to za żałosne jak ludzie pokazują coś od czego można jebnąc się w głowę ( jazda na parkingu , jazda zeszperowanym, Lancerem 30 kmh, itp.) Zawsze jeździliśmy nie pisaliśmy stad to zniesmaczenie. Oczywiście wszyscy wiemy że do profesjonalnych kierowców nam tak daleko jak z ziemi do słońca. Bardzo fajnie, że latacie i się uczycie ale pamiętajcie że pewne święte watki powinny pozostać święte.

cyqan
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z Internetu
Auto: była Impreza, jest Evo, jest ok
Polubił: 0
Polubione posty: 4 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 14:19

Gdzie ta stara gwardia? :giggle:

4 lata z hakiem Was znam, 2 sezony przejeździłem. Prawda jest taka, że ze starej gwardii niewiele zostało i nie ładnie tak świeżaków terroryzować Panowie!
Jeśli "nowi" mają latać wg. nakreślonych standardów, wydajcie książkę "JAK UPALAĆ W ALPACH" :giggle:

I tym akcentem proponuję temat zamknąć, bo już po zimie!


PS. Na pożegnanie raz jeszcze:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=d4LlsZv-N9M

PO-ZDRO!

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 14:32

lukwol pisze: Bardzo fajnie, że latacie i się uczycie ale pamiętajcie że pewne święte watki powinny pozostać święte.
Przepraszam, że zbezcześciłem ten święty wątek swoimi filmikami i wpisami. Nie byłem świadom, że to nie jest wątek dla takich łamagów jak ja. Szkoda, że dajecie znać po fakcie. Proszę o listę świętych i poświęconych wątków - tak na przyszłość.
Proszę również o pokutę, a na przyszły sezon założymy swój wątek i tam będziemy bezkarnie strzelać popisy na szosie.

lukwol
3 gwiazdki
Auto: WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 10 kwie 2013, o 14:48

Będzie dobrze :-)

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 491 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 15:24

lukwol, widzisz poszła zjebka ... od razu skumali, że może się skończyć barką i gaśnicą albo coś w ten deseń :mrgreen: :giggle:
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 22:24

Wiem, że to niebezpiecznie i bez sensu wtrącać się w cudze naparzanki, ale dwóch drobiazgów darować sobie nie potrafię:
1)
Ciara pisze: cygan, eMTi, ryjeks, @lbert, sidor, burat przyjeli leszczy bardzo cieplo i wzieli nas pod swoje wątłe skrzydla
Wyobrazilem sobie te "wątłe skrzydła"... szczególnie Burata :mrgreen:
2)
Ciara pisze: od Artiego bije syndromem starego czlowieka ?
Artiś, spox, z doświadczenia wiem, że po czterdziestce człowiek zaczyna dziecinnieć. Wytrzymaj :mrgreen:

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 10 kwie 2013, o 23:52

WiS pisze: Artiś, spox, z doświadczenia wiem, że po czterdziestce człowiek zaczyna dziecinnieć. Wytrzymaj :mrgreen:
Przy jego trybie życia może jednak nie wytrzymać. :-)
czarne jest piękne...

Maxi74
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: kolwiek...
Auto: napewno kiedyś znowu będzie...
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 12 kwie 2013, o 11:55

A ja: nie umiem jeździć ale lubię, filmiki umiem kręcić ale nie lubię, za to pić umiem i lubię więc...do zobaczenia na prologu :giggle: (no dobra z tym piciem to raczej po...)
:mrgreen:
Memento quod nix egisse etiam noceat possit ...

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: Zima w górach AD. 2012-2013

Post 12 kwie 2013, o 16:53

lukwol pisze: jazda na parkingu
odwal się!


:mrgreen:

ODPOWIEDZ