Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Zgłaszanie na członków Rady

Post 31 sty 2008, o 17:39

Witajcie,

Zakończyła się ankieta odnośnie powstania Rady. Większość z Was zadecydowała, że Forum Subaru powinno mieć swoją Radę. W związku z tym w gronie administratorów i moderatorów ułożyliśmy poniższą 'ordynację wyborczą'.

W tym wątku prosimy o umieszczanie swoich kandydatów lub kandydatur do Rady Forum Subaru. Wątek zostanie zamknięty w niedzielę o godz. 21, chwilę później założymy nowy wątek służący do głosowania.

Cele Rady
  • Rada Forum będzie rozstrzygać sprawy kluczowe dla Forum Subaru (konflikty, praca moderatorów, platforma, struktura, serwery i inne kwestie informatyczne). W miarę potrzeby reprezentuje Forum na zewnątrz oraz dba o niezależność Forum oraz wolność słowa (z poszanowaniem zasad kultury)
  • Rada składa się z adminów, modów zwykłych użytkowników Forum. Zwykli userzy muszą stanowić co najmniej 50% Rady.
  • Wyborca to osoba, która w chwili jakiegokolwiek głosowania napisała przynajmniej 1 wiadomość na forum

Zgłaszanie kandydatów
  • Każdy Wyborca może zgłaszać 5 kandydatów do Rady w specjalnym wątku w dziale "Kiełbasa Wyborcza" (nie mylić z "Gazetą Wyborczą" ;-) )

Wybory
  • Głosować mogą tylko Wyborcy
  • Administrator przez 3 kolejne dni zbiera zgłoszone kandydatury i otwiera wybory w dniu następującym po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Admin nie lustruje kandydatów, nie sprawdza kto ma kochanki lub dzieci z nieprawego łoża. Nieposiadanie takowych, a także niewykazywanie objawów delirium tremens, w żadnym razie NIE MOŻE być przeszkodą w zasiadaniu w Radzie! Kandydat może nawet pracować w SIP ;-) :mrgreen:
  • Głosowanie następuje w formie ankiety umieszczonej w dziale "Kiełbasa Wyborcza" dostępnym tylko dla Wyborców.
  • Każdy wyborca wybiera 1-5 kandydatów w ankiecie, a głosowanie trwa 3 dni. Wyniki są dostępne natychmiast po zakończeniu głosowania.
  • Do Rady Forum wybrani są ci kandydaci, którzy uzyskali największą ilość głosów.
  • Nie ma ciszy wyborczej

Odwoływanie członków Rady - wotum nieufności
  • Wobec każdego z członków Rady można zgłosić wotum nieufności. Jest to jedyna, poza rezygnacją, forma usunięcia członka Rady.
  • Wotum nieufności powinno być umotywowane, a Członek Rady, którego dotyczy wotum nieufności ma prawo obrony poprzez wypowiedzenie się co do zarzutów.
  • Głosowanie nad wotum nieufności odbywa się w formie ankiety w dziale "Kiełbasa wyborcza". Głosowanie trwa 3 dni, decyduje zwykła większość głosów. W głosowaniu biorą udział tylko Wyborcy.

Nie zgłaszamy adminów i modów, podajemy 5 kandydatów
A poza tym przepraszam. Nie wiem czy mogę z racji pełnionej funkcji.
Alan, Alan, Alan!
Administrator

Auto: WiśniaNieWiśnia

Post 31 sty 2008, o 18:52

1. remek :-P

2. mizoo :-P

3. Wis :evilgrin:

4. WRC fan :-P

5. B..... :-> biergen? 8-)
esilon
6 gwiazdek

Auto: mat

Post 31 sty 2008, o 18:53

Edit: to nie takie proste w takim razie

-wis
-fux
-fido
-lucek
-gal
"...Z dużymi rozmiarami kół jest jak z condomami w rozmiarze XL- Krótka chwila dobrej autoprezentacji nie jest warta późniejszych kłopotów."-Krzysztof Hołowczyc

Dłubię to, dłubię tam to. :)
gimof
3 gwiazdki

Auto: Nienajgorsza asterka

Post 31 sty 2008, o 18:53

esilon, admini i modowie są w Radzie z automatu, podaj jeszcze raz :-) najlepiej poprzez edit. ;-)
Alan, Alan, Alan!
Administrator

Post 31 sty 2008, o 18:55

remek, to ile manuali ma byc 5 czy 3 ? :mrgreen:
esilon
6 gwiazdek

Post 31 sty 2008, o 18:57

Może kogoś zamiast na siłę zgłaszać, niech zgłoszą się Ci co chcą ;)
Akuro Kazuyoshi
Obrazek
huzar105
3 gwiazdki

Auto: Subaru

Post 31 sty 2008, o 18:58

huzar105, ta 189 osób w Radzie :roll:,

a może ten kto sie jako 100 zalogował i tak co 13 logowany :-P
esilon
6 gwiazdek

Post 31 sty 2008, o 18:59

Też pomyliłem wątek, chyba ktoś instrukcje zamotał. No nic, jeszcze raz:

1. WRC fan
2. Gość
Paul_78
3 gwiazdki

Auto: najfajnieszy foryś

Post 31 sty 2008, o 19:01

Paul_78, a więc you too :evilgrin:
esilon
6 gwiazdek

Post 31 sty 2008, o 19:04

moje propozycje (z listy zwykłych userów):

Ywone
radekk
vert
esilon
Funky-Koval
Paweł_BB
5 gwiazdek

Auto: Evo VIII GT340

Post 31 sty 2008, o 19:13

huzar105 napisał(a):Może kogoś zamiast na siłę zgłaszać, niech zgłoszą się Ci co chcą ;)

Ja chcem :mrgreen:
kriskristoffers
1 gwiazdka

Auto: IMPREZA GX 2001

Post 31 sty 2008, o 19:20

W tym wątku jako w jednym z niewielu na forum, prosze wstrzymać się od off-topa, ktoś z modów będzie musiał poświęcić niedzielę do posortowania tego.
Alan, Alan, Alan!
Administrator

Post 31 sty 2008, o 19:37

remek napisał(a):ktoś z modów będzie musiał poświęcić niedzielę do posortowania tego.[/b]

No to najlepiej na bieżąco usuwajcie posty OT a w innym temacie sobie luźno dyskutujmy ;-)
Paweł_BB
5 gwiazdek

Post 31 sty 2008, o 19:48

No dobra, jako czołowy ankieter podaję moich kandydatów (w kolejności alfabetycznej) z uzasadnieniem. Uzasadniać rozumiem można :-D

Eteryczny Żołądź - bo ma zbieżne z moim poczucie wolności słowa i nie poddaje się żadnym prądom
Funky-Koval - bo ma unikalne umiejętności analityczne, zna się na prawie jak nikt tutaj i będzie prezentował moją frakcję foresterowców
Gal - doświadczenie, mądrość, obiektywizm. Gal będzie świetnie wyglądał w peruce z długich siwych włosów :mrgreen:
Louis Cyphre - Bo ktoś musi dbać, żeby Rada nie była skostniała. Jestem pewien, że Lucek o to zadba doskonale
osa551 - skoro ogarnia Bilex'a, to ogarnie całą resztę - zwłaszcza modów

Holender, mam jeszcze w zanadrzu przynajmniej z 15 świetnych kandydatów, którym ufam, szanuję i cenię. Dałbym tu jeszcze jakiegoś przedstawiciela rajdowców i kogoś ze speców od tuningu. No ale skoro ma być 5 osób, to daję 5 osób. W razie czego zrobi się szybkie wotum nieufności :mrgreen: :mrgreen:
Fido__
Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Gość
Dziwisz się, że Cię pozdrawiam? Nie pisz na public, priv, pokombinuj, wyloguj się i spróbuj jeszcze raz bez zalogowania
Fido__
6 gwiazdek

Auto: C200

Post 31 sty 2008, o 19:59

Fido__ napisał(a):Holender, mam jeszcze w zanadrzu przynajmniej z 15 świetnych kandydatów, którym ufam, szanuję i cenię.

Taaaak ? a którzy to?

Tak sobie myślę, że nie musimy się ograniczać do 5 osób, i tak do głosowania weźmiemy wszystkich podanych więc sporo nicków sie powtórzy ;-) moze więc wypisywać więcej osób?
Paweł_BB
5 gwiazdek

Post 31 sty 2008, o 20:25

dobra to ja zglaszam dwoch

1) LORD VADER (to ciagle dazenie do wladzy i przejecia kontroli nad galaktyka :mrgreen: )
2) Gość
LORD VADER
4 gwiazdki

Auto: 3TURBO

Post 31 sty 2008, o 20:27

WiS
Lucuś Phoruś
Barbie
Krabelka - ściągnijcie ją.

Taka rada będzie godnie reprezentować moje poglądy. Nic konstruktywnie nie zepsuje.
Będzie też tak bardzo przydatna i potrzebna jak jest obecnie moim zdaniem.
Po prostu sprosta moim wysokim wymaganiom.

LORD VADER napisał(a):dobra to ja zglaszam dwoch

1) LORD VADER (to ciagle dazenie do wladzy i przejecia kontroli nad galaktyka :mrgreen: )
2) LORD VADER

Nie ma to jak skromność. "Może mam nocnik na głowie, ale jest to najlepszy na świecie nocnik. To jest MÓJ nocnik." :-P
EterycznyŻołądź
6 gwiazdek

Post 31 sty 2008, o 20:31

EterycznyŻołądź napisał(a):

LORD VADER napisał(a):dobra to ja zglaszam dwoch

2) LORD VADER

Nie ma to jak skromność. "Może mam nocnik na głowie, ale jest to najlepszy na świecie nocnik. To jest MÓJ nocnik." :-P

falszywej skromnosci mowie stanowcze NIE :mrgreen:

zaczynam przygotowania do przejecia galaktyki

a nocnik to Cie w nocy....... :-P :mrgreen:
LORD VADER
4 gwiazdki

Post 31 sty 2008, o 20:32

Skoro wybieracie na poważnie - to YOU mozecie sobie tutaj darować :mrgreen:
Wolność dla Pikusia
5qra
2 gwiazdki

Post 31 sty 2008, o 20:33

5qra napisał(a):Skoro wybieracie na poważnie - to YOU mozecie sobie tutaj darować :mrgreen:

co do you to bede potrzebowal pomocnika - zobacze kto sie zglosi :mrgreen:
LORD VADER
4 gwiazdki

Post 31 sty 2008, o 20:54

Kilka zacnych propozycji już jest na liście, ale dopisuję kolejne trzy osoby, chyba jeszcze niezgłoszone, a z różnych względów warte uwagi:

Bilex
Devlin
Ky

Dwie dalsze sobie zostawiam do wymyślenia na później... 8-)
WiS
6 gwiazdek

Auto: Forester turbo, zwany Yetim

Post 31 sty 2008, o 21:11

Drodzy Wyborcy ! :mrgreen:

Solennie przyrzekam, że :

1. Nie będę Was zanudzał.
2. Zadbam żeby wolności było jak najwięcej. Wolność dla każdego !
3. Będę ścigał trolli, skutecznie i nie przebierając w środkach.
4. ...........(tu wpiszcie czego jeszcze sobie życzycie.....................

Oddany Sprawie

L.C.F 8-)

[ Dodano: 2008-01-31, 21:14 ]
A teraz moje Typy:

1. Fido (dzięki za pozdrowienia :mrgreen: )
2. KY
3. GAL
4. WIS
5. Jarmaj z Wiśnią

Żeby nie samych terminatorów to możnaby wybrać, którąś z Pań:

6. Ywonne
7. Zagatka
Walcz z hałasem http://www.zielona-sciana.pl / STOP PIRATOM DROGOWYM...ledwo ich wyprzedzam :]
LouCyphre
6 gwiazdek

Auto: H&H

Post 31 sty 2008, o 21:24

WiS
KY
Fido_(bo on taki miły - wszystkich pozdrawia :mrgreen: )
Devlin
Funky-Koval
WRC fan
Moderator

Post 31 sty 2008, o 21:34

Eloł, ale tu się robi lista sympatii, a nie lista zgłoszeń. Chyba póki co, nie ma sensu wypisywać tu po raz kolejny tej samej osoby, nie?
WiS
6 gwiazdek

Auto: Forester turbo, zwany Yetim

Post 31 sty 2008, o 21:35

Jestem zgłoszony :shock: Napisałem fizycznie 5 (pięć) postów na forum z "-" [ten będzie szósty], a na forum z "." 37 postów (choć zarejestrowałem się w 2004 roku) i widzę, że się pojawiła moja kandydatura. Jest mi z tego powodu bardzo miło i jestem też bardzo zaskoczony.

Co mogę powiedzieć o sobie:
- najpełniej przedstawią mnie już historyczne wskaźniki na forum z ".": HP 0/61 0%, MP 29/29 100%, EXP 11/10 90% co by to nie znaczyło :mrgreen:
- moja aktywność na forum jest zdecydowanie bardziej ukierunkowana na czytanie,
- mogę Was zanudzać, szczególnie, że trenuję teraz silną wolę, bo czekam na trunek przyrządzony według receptury WiS-a: http://forum-subaru.pl/viewtopic.php?t=121 . Czekanie powoduje u mnie frustrację, która objawia się nudzeniem,
- jeżdżę Foresterem, ale strona techniczna i tuningowa jest mi obca (na technice się nie znam, a za tuning żona by mnie eksmitowała z domu),
- moją pasją jest żeglowanie, szkolę na stopnie żeglarskie, prowadzę jachty na regatach (ostatnio na Adriatyku), więc w tych tematach jestem do dyspozycji,
- klimat na forum bardzo mi się podoba, więc fora/forum czytam z bardzo dużą przyjemnością.

Co do samej mojej kandydatury do Rady, to czuję się wręcz zawstydzony, bo jest mnóstwo tutaj bardziej zacnych kandydatów, niż moja skromna osoba, jednakże gdybym został wybrany to przyrzekam pełnić funkcję odpowiedzialnie ku dobru ogółu!

ps. Oczywiście moim głównym kandydatem jest Fido, który nie dość, że za każdym razem mnie pozdrawia, to jeszcze jeździ również Foresterem :mrgreen:
kubab
0 gwiazdek

Następna strona

Powrót do Kiełbasa wyborcza