Forum Subaru

Przejdź do zawartości

Ważne wątki
Chlejady X i konkurs jazdy na byle czym: • zapisy trwają do 20.05 • wybieramy wzór koszulki

Forum Subaru - Rejestracja

Witamy na Forum-Subaru

Poniżej kilka zasad - dla zasady ;-)

Odnajdziesz je, dla przypomnienia, w dziale ogólnym forum.

Konta założone tylko po to, żeby spamować będą usuwane po zgłoszeniu przez dowolnego użytkownika forum bez ostrzeżenia na podstawie subiektywnej oceny moderatora.

W związku ze sporym atakiem spammerów, na forum nastąpiły pewne zmiany. M.in. aktywacja konta przez administratorów. więcej...

Rejestrując się na „Forum Subaru” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Subaru”. „Forum Subaru” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.
Forum „Forum Subaru” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

 1. To jest prywatne forum użytkowników i fanów samochodów Subaru.
 2. Służy do rozmów o naszej ukochanej marce, o innych fajnych autach i o szeroko pojętej problematyce motoryzacyjnej, ale także - po prostu - o życiu.
 3. Administratorzy, właściciele serwera oraz inne zaangażowane osoby nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane tu przez użytkowników.
 4. Forum administrowane jest z dobrej woli, dlatego wszelkie uwagi i zastrzeżenia będą rozpatrywane wyłącznie jako wolne wnioski.
 5. Na tym forum życie oraz wszelkie związane z nim aspekty często brane są z dużym przymrużeniem oka. Nie przyjmujemy odpowiedzialności za możliwe straty moralne czy rzeczowe spowodowane niezrozumieniem specyfiki wypowiedzi i humoru na tym forum. Za ewentualne czyszczenie monitora nie zwracamy kosztów. Dotyczy także zalanych klawiatur oraz prania spodni.
 6. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie, zajrzyj do FAQ lub do "szukajki". Staramy się pomagać odnaleźć potrzebne informacje nowym miłośnikom i właścicielom Subaru w miarę naszych możliwości, jednak forum to nasza pasja, nie praca. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na zadane pytanie od razu – nie denerwuj się. Złość piękności szkodzi ;-) Jeśli odpowiedź nie pojawiła się przez dłuższy czas, to przypomnij o swoim wątku. Tym którzy Ci pomogli, kliknij „Pomógł” – tym chętniej pomogą Ci w przyszłości.
 7. Off-topic, byle dowcipny, tolerujemy w każdym dziale, choć nie jesteśmy zwolennikami OT w dziale technicznym. Wątki techniczne powinny być w głównej mierze on-topic.
 8. Do luźnych pogaduszek międzyludzkich i umawiania się na kawę (co dla postronnych może być nudne) prosimy jednak stosować priv, a nie wątki na forum.
 9. Zamieszczając ogłoszenie o sprzedaży, postaraj się opublikować je tak, jakbyś sam chciał je widzieć jako potencjalny odbiorca. Podaj cenę, dokładny opis i zamieść zdjęcia, jeśli jakieś masz. Tematy wątków o sprzedaży rozpoczynaj od wpisania [S] o kupnie od [K]. Prywatne ogłoszenia przedmiotów nie związanych z motoryzacją prosimy umieszczać w podforum "Pchli targ", nie służy ono jednak do ogłoszeń firmowych i sprzedaży hurtowej przedmiotów i usług niezwiązanych z tematyką forum.
 10. Dbamy o poprawność ortograficzną i stylistyczną naszych postów. Uznajemy całe bogactwo języka polskiego, ale przypominamy, że tzw. mocne słowa nie zastępują przecinków i przymiotników, zaś przez usta i palce człowieka kulturalnego przechodzą w sytuacjach szczególnych; im rzadziej, tym lepiej.
 11. Prosimy forumowiczów, by starali się nie obrażać bliźnich i nie wychowywali ich przemocą; zostawcie tę frajdę adminom i modom :evilgrin: . Pamiętajcie, że wszyscy tworzymy to forum i jego klimat.
 12. Przypominamy, że Administratorzy i Moderatorzy posiadają zestaw narzędzi dyscyplinarnych i w przypływie odruchów władczych mogą nie zawahać się ich użyć. Mogą oni również, w razie potrzeby, przesuwać wątki do innego działu, dzielić je, scalać, a także zamykać, otwierać, przyklejać na górze i robić z nimi jeszcze wiele innych bardzo ważnych i z pozoru nikomu nie przydatnych rzeczy.
 13. Forumowicze w zależności od swojego stażu wyrażonego w ilości postów otrzymują Plejadowe gwiazdki. I tak:
  • 0 - 50 postów -> 0 gwiazdek
  • 51 - 100 postów-> 1 gwiazdka
  • 101 - 300 -> 2 gwiazdki
  • 301 - 500 -> 3 gwiazdki
  • 501 - 1000 -> 4 gwiazdki
  • 1001 - 3000 -> 5 gwiazdek
  • więcej jak 3000 -> 6 gwiazdek

Ponadto:
Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Subaru” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Subaru” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Dziękujemy za dołączenie do grona forumowiczów.
Miłej zabawy.

(Guzik Zgadzam się będzie aktywny po 30 sekundach od wyświetlenia tej strony)