kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123805 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
17" z STi na złote Brembo
Odpowiedzi: 3
autor:
abarthcik » 10 lut 2015, o 18:40
Pierwszy post
Sprzedam felgi z STi, 17 , pasują na złote Brembo.
Cena 1650,- z wysyłką
Ostatni post
1200
- 3 Odpowiedzi
- 723 Odsłony
-
Ostatni post autor: olaf_medras
14 lut 2015, o 19:37
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 392 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
14 lut 2015, o 14:45
-
-
[K] Maskę ALU do Imprezy GT po lifcie
Odpowiedzi: 3
autor:
Arti » 13 lut 2015, o 12:59
Pierwszy post
Hej,
szukam maski aluminiowej do GT-ka po lifcie.
Kolor i stan lakieru nieistotny.
W ostateczności może być stal.
Ostatni post
Jeśli na sprzedaż to czy można poznać cenę i zobaczyć zdjęcie maski i wgniotki ?
- 3 Odpowiedzi
- 443 Odsłony
-
Ostatni post autor: ziom
14 lut 2015, o 11:13
-
-
[S] Uppipe perrin
Odpowiedzi: 10
autor:
niuch81 » 28 gru 2014, o 00:45
Pierwszy post
Jak w temacie - stan idealny , kupiony w zeszłym roku za 950 zł - sprzedaje bo zmienilem cały kolektor wydechowy i ten uppipe jest mi zbędny
cena minimalna to 450 zł
Ostatni post
sprzedany - można zamykać
- 10 Odpowiedzi
- 1167 Odsłony
-
Ostatni post autor: niuch81
13 lut 2015, o 22:48
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 284 Odsłony
-
Ostatni post autor: TonyWM
13 lut 2015, o 21:28
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 344 Odsłony
-
Ostatni post autor: lchudek
13 lut 2015, o 15:58
-
-
[Szukam] Moduł VTD ze skrzyni 4EAT
autor:
BelegUS » 13 lut 2015, o 12:33
Siemanko!
Rozglądam się za dość nietypową rzeczą (po prawdzie to badam temat, gdyż auto do swapu trafi w moje ręce dopiero za miesiąc-dwa): modułem VTD ze skrzyni 4EAT.
Cudo owo wygląda tak:
Po...
- 0 Odpowiedzi
- 381 Odsłony
-
Ostatni post autor: BelegUS
13 lut 2015, o 12:33
-
-
Fotele+kanapa skóra do GF
Odpowiedzi: 1
autor:
klaudiusz » 12 lut 2015, o 23:32
Pierwszy post
Mam do sprzedania fotele + kanapa do Imprezy kombi 93-00 skóra ,wersja Eu,podgrzewane.Nie mam głowy jak tu załączyć zdjęcia z telefonu ,bo są za duże więc zainteresowanym mogę przesłać na tel lub...
Ostatni post
- 1 Odpowiedzi
- 408 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
13 lut 2015, o 11:40
-
-
Listwę dachową do GC kupię
Odpowiedzi: 2
autor:
klaudiusz » 12 lut 2015, o 19:09
Pierwszy post
Jak w temacie kupię listwę dachową ,tą nad przednią szybą do GC w stanie conajmniej bardzo dobrym ,ale może też być w perfekcyjnym.
Ostatni post
I dobrze przymocuj - mnie juz dwie odlecialy :)
- 2 Odpowiedzi
- 365 Odsłony
-
Ostatni post autor: AMI
12 lut 2015, o 20:35
-
-
[K] Shortblock lub kompletny silnik pasujący do GT MY98
Odpowiedzi: 1
autor:
alanzonk » 5 lut 2015, o 14:46
Pierwszy post
Jak w temacie. Kupie shortblock lub kompletny silnik pasujący do GT MY98. Najlepiej w stanie idealnym. Ze starego silnika został mi cały osprzęt plus głowice i najlepiej by było dopasować do nich...
Ostatni post
up
- 1 Odpowiedzi
- 440 Odsłony
-
Ostatni post autor: alanzonk
12 lut 2015, o 16:05
-
-
Kolektor dolotowy EJ25
autor:
wade » 12 lut 2015, o 01:36
Witam, szukam kolektora dolotowego z EJ25 z lat 96-99. Chodzi o sam, goły kolektor.
- 0 Odpowiedzi
- 332 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
12 lut 2015, o 01:36
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 325 Odsłony
-
Ostatni post autor: Hubert Żukowski
11 lut 2015, o 22:33
-
-
Wlot powietrza
Odpowiedzi: 4
autor:
wade » 7 lut 2015, o 13:02
Pierwszy post
Witam, szukam wysokiego wlotu powietrza znajdującego się z boku maski zamiast zaślepki do imprezy GC przedlift. Chodzi o ten niebieski na pierwszym zdjęciu w tym temacie.
onclick=...
Ostatni post
Dzięki ale 300 zł to trochę za dużo.
- 4 Odpowiedzi
- 605 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
11 lut 2015, o 18:59
-
-
(K) czujnik ABS impreza 2002r
autor:
strokus20 » 11 lut 2015, o 11:33
Witam poszukuje czujnika ABS lewego tył, do imprezy kombi 125km z 2002r.
W moim uszkodzony został przewód dochodzący do tego sensora. Mozna w jakiś sposób naprawić przewód(jest on nacięty lekko) czy...
- 0 Odpowiedzi
- 380 Odsłony
-
Ostatni post autor: strokus20
11 lut 2015, o 11:33
-
-
[S] Kompletne Wnętrze Wrx
Odpowiedzi: 2
autor:
jacekGX » 10 lut 2015, o 02:33
Pierwszy post
Hej do sprzedania mam cały środek Do Wrxa
stan bdb. Żadnych przetarć dziur czy zmęczeń. Poduszki w fotelach całe.
Jedyną wadą jest roztarganie pseudo skórki na prawym tylnym boczku wielkości...
Ostatni post
Hej niestety nie. Tylko to Co wypisałem. Poprostu dorwałem środek z STI , dlatego sprzedaje co sprzedaje :)
- 2 Odpowiedzi
- 509 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
11 lut 2015, o 00:25
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 291 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
10 lut 2015, o 16:31
-
-
[S] Felgi impreza GT '00
Odpowiedzi: 4
autor:
niuch81 » 15 sty 2015, o 22:14
Pierwszy post
Sprzedam oryginalne felgi do GT w ostatniej stylistycznej odsłonie
Stan bardzo ładny - oryginał
Ostatni post
ZAMYKAMY - SPRZEDANE
- 4 Odpowiedzi
- 798 Odsłony
-
Ostatni post autor: niuch81
10 lut 2015, o 14:24
-
-
(S)Wahacze regulowane tylne Whiteline - SUBARU
Odpowiedzi: 7
autor:
niuch81 » 13 gru 2014, o 21:07
Pierwszy post
subaru wahacze.jpg Witam, nie potrzebuje, więc się pozbywam
Komplet wahaczy regulowanych na oś tylną - przedni dolny i tylny dolny z regulacją firmy Whiteline do Subaru Impreza zarówno GC jak i do...
Ostatni post
ZAMYKAMY, SPRZEDANE
- 7 Odpowiedzi
- 1832 Odsłony
-
Ostatni post autor: niuch81
10 lut 2015, o 14:24
-
-
[S] Kompletny SWAP skrzyni biegów 6MT - TANIO !!!
Odpowiedzi: 18
autor:
CZEX » 2 sty 2014, o 05:07
Pierwszy post
Mam do sprzedania kompletny SWAP skrzyni biegów 6MT z Legacy Spec B rocznik 2006.
W skład zestawu wchodzi : skrzynia biegów, wał napędowy, dyferencjał tylny
6-biegowa skrzynia od Legacy jest tak...
Ostatni post
Macie jeszcze takie skrzynie?
- 18 Odpowiedzi
- 4077 Odsłony
-
Ostatni post autor: Herostrates
10 lut 2015, o 09:59
-
-
(s) 225/45/17 jak nowe i felgi 5x112
Odpowiedzi: 3
autor:
jacekGX » 29 sty 2015, o 00:51
Pierwszy post
Hej , do sprzedania mam komplet opon
225/45/17
BFGoodrich g-grip rocznik 2012
onclick= window.open(this.href);return false;
Opony przejeździły od nowości tyle co nic.
Założone na felgach z Paska...
Ostatni post
UP
Same oponki 900zł :) Felgi 1000zł a razem jak w ogłoszeniu.
Myślę że oponki warte uwagi są niemalże nowe i naprawdę nieźle kleją.
- 3 Odpowiedzi
- 519 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
10 lut 2015, o 02:45
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 272 Odsłony
-
Ostatni post autor: mapi
9 lut 2015, o 23:53
-
-
[K] zderzak przód, błotnik L przód bugeye sedan
autor:
igor » 9 lut 2015, o 17:22
Witam
Szukam do imprezy bugeye 01-03r sedan WRX
pilne:
zderzak przód
błotnik przód lewy (kierowcy europa ;P)
mnie ważne:
drzwi lewe przód + tył
najlepiej wszystko w kolorze Ciemny Granat
Powiedziała...
- 0 Odpowiedzi
- 177 Odsłony
-
Ostatni post autor: igor
9 lut 2015, o 17:22
-
-
S tłumik
Odpowiedzi: 14
autor:
strokus20 » 29 lis 2014, o 16:52
Pierwszy post
Witam,
sprzedam, zamienię, bądź odkupie tłumik końcowy do imprezy gx 2.0 z 2002r. Mój aktualny jest dość głośny, na krótkich trasach jest on fajny ale przy dłuższej jeździe staje się uciążliwy. Choć...
Ostatni post
upp.
- 14 Odpowiedzi
- 2202 Odsłony
-
Ostatni post autor: strokus20
9 lut 2015, o 16:31
-
-
[S] Y-pipe Samco do GT 98-00
Odpowiedzi: 2
autor:
niuch81 » 25 sty 2015, o 22:08
Pierwszy post
Sprzedam oryginał Samco sport do imprezy gt z lat 98-2000
150 zł - stan idealny
Ostatni post
Daj nr telefonu via pw dto zakupie
- 2 Odpowiedzi
- 415 Odsłony
-
Ostatni post autor: drift_king
9 lut 2015, o 16:19
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 204 Odsłony
-
Ostatni post autor: geras
9 lut 2015, o 16:11
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników