kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123805 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
Sprzedam glosniki samochodowe JDM
Odpowiedzi: 2
autor:
grygo » 16 gru 2014, o 13:16
Pierwszy post
Sprzedam trojdrozne glosniki tylne Pioneer Carrozzeria, przyjechaly wraz z autem z Japonii, jest to raczej niedostepny w Europie produkt, symbol - TS-X180. Ceny na ebay az do 230$, moc 80W. W...
Ostatni post
klatke ;)
- 2 Odpowiedzi
- 536 Odsłony
-
Ostatni post autor: grygo
9 lut 2015, o 16:10
-
-
[S] Opony Profil XR 01 205/50/16
Odpowiedzi: 4
autor:
fel » 6 lut 2015, o 22:17
Pierwszy post
Jak w temacie. 4 szt. 2x twarda 2x srednia mieszanka. Uzywane do codziennej jazdy, nie uszkodzone zuzyte w ok 40%. Nie naprawiane. Opony w komplecie z felgami ( w kolorze pomaranczowym) stalowymi...
Ostatni post
odpadam naczytałem się i jednak są za twarde bo ja już coś potrzebuje, ale na lato idealny setup
- 4 Odpowiedzi
- 850 Odsłony
-
Ostatni post autor: ravo
7 lut 2015, o 15:32
-
-
KUPIĘ wysoki spojler lotke STI 05
Odpowiedzi: 2
autor:
peterpan » 13 sty 2015, o 21:39
Pierwszy post
Jak w temacie, kupię parapet STI ;)
Ostatni post
Spojler już mam ;) może masz hokejki przedniego zderzaka?
- 2 Odpowiedzi
- 448 Odsłony
-
Ostatni post autor: peterpan
7 lut 2015, o 01:57
-
-
[K] kupię części kierunkowskaz,nadkole
autor:
zyga__ » 6 lut 2015, o 15:34
Witam,
Poszukuję do swojego forestera 2000 r. wolnossaka po lifcie, kilku drobiazgów, może ktoś ma :
1. lewy przedni kierunkowskaz, ten przy reflektorze.
2. lewe przednie nadkole z mocowaniem....
- 0 Odpowiedzi
- 193 Odsłony
-
Ostatni post autor: zyga__
6 lut 2015, o 15:34
-
-
[S] Atrapę/grill akcesoryjny do Legacy/Outback
Odpowiedzi: 6
autor:
sherif » 18 gru 2013, o 21:02
Pierwszy post
Witam !
Grill jest używany i posiada na górze pęknięcie (tylko do pewnej wysokości), można to skleić i będzie praktycznie niewidoczne ( ja jeździłem bez klejenia a i tak zauważyłem dopiero przed...
Ostatni post
Witam,
Czy temat jest może jeszcze aktualny?
Pozdrawiam
- 6 Odpowiedzi
- 812 Odsłony
-
Ostatni post autor: pietrowpl
6 lut 2015, o 14:28
-
-
[Kol.S] Koszulki Ultime z GC8 WRX STI, polecam
Odpowiedzi: 1
autor:
Matiz » 6 lut 2015, o 09:48
Pierwszy post
Witam
mój dobry znajomy z tuningów , okazał sie być Ultime we własnej osobie , a ja myślałem że to w ogóle jest siekieś ZAGRANICZNE :giggle: już prawie 4 lata temu, długa historia.
Anyway, pare dni...
Ostatni post
juz nabylem i polecam ;)
- 1 Odpowiedzi
- 422 Odsłony
-
Ostatni post autor: grygo
6 lut 2015, o 14:15
-
-
[K] 4 tłoczkowe zaciski z WRXa
autor:
mgrzemow » 6 lut 2015, o 14:01
Mam już trochę dość problemów z tarczami w Outbacku MY07 USA. O ile się nie mylę da się tam zastosować 4 tłoczkowe zaciski z europejskiego WRXa. Jakby ktoś miał to zapraszam na PW...
- 0 Odpowiedzi
- 198 Odsłony
-
Ostatni post autor: mgrzemow
6 lut 2015, o 14:01
-
-
[S] Felgi impreza GT '00 + opony zima
Odpowiedzi: 4
autor:
niuch81 » 23 sty 2015, o 21:48
Pierwszy post
Kolega mi właśnie zostawił w rozliczeniu więc sprzedam komplet oryginalnych felg do Subaru impreza GT z 2000 roku - ostatni najrzadszy wzór.
Opony praktycznie nowe - przejechały może 500km
Model :...
Ostatni post
Chwilowo rezerwacja !
- 4 Odpowiedzi
- 842 Odsłony
-
Ostatni post autor: niuch81
6 lut 2015, o 00:14
-
-
(K)Logo przód i tył do impreza GH
autor:
niuch81 » 5 lut 2015, o 20:10
PART_1423122990717_20150204_155705.jpg
Znajomy poszukuje przodnie i zadnie różowe logo i do Imprezy GH hatchack. Bo to ze zdjęcia mu nie pasuje, chociaż z calej siły próbował:)
Podaje kontakt...
- 0 Odpowiedzi
- 361 Odsłony
-
Ostatni post autor: niuch81
5 lut 2015, o 20:10
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 302 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rafalo
5 lut 2015, o 13:32
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 365 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
5 lut 2015, o 01:55
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 284 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
4 lut 2015, o 17:07
-
-
[S] Nową cewkę centralną (Diamond F-569)
Odpowiedzi: 4
autor:
pawlaswrc » 23 sty 2015, o 00:20
Pierwszy post
Sprzedam cewkę do Imprezy/Legacy . Nowa w pudełku, z paragonem, OYODO / MOBILETRON porządny zamiennik oryginału Diamond F-569, do silników 2.0, 2.2, 2.5. O ile dobrze się orientuję, pasuje do N/A i...
Ostatni post
Sprzedana. ZAMYKAMY
- 4 Odpowiedzi
- 696 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
4 lut 2015, o 15:55
-
-
Kupię skrzynię Legacy Turbo '93
autor:
Gustawny » 4 lut 2015, o 12:25
Witam,
szukam skrzyni do Legaca I gen. '93 2.0 turbo, może myć od imprezy GT czy WRX ważne żeby była dobra.
Z logistycznego punku widzenia interesują mnie okolice warszawy.
Oferty proszę przesyłać...
- 0 Odpowiedzi
- 285 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gustawny
4 lut 2015, o 12:25
-
-
[S] PRS Krótkie przekładnie do Impreza stary i nowy typ
Odpowiedzi: 13
autor:
PRS » 29 sty 2014, o 18:00
Pierwszy post
Witam
Odświeżam wpis! :thumb:
Zapraszam do obejrzenia naszego filmu promocyjnego z udziałem wicemistrza Ameryki z 2014r który używa naszych przekładni:
Zapraszam do polubienia naszego fanpage na...
Ostatni post
standardowy qrack ma 2,4 lock to lock
nie rozumiem o czym ta dyskusja czy jeździłeś na mojej przekładni 2,2 i jest dla Ciebie za długa czy poprostu wymyśliłeś, że chcesz 2,0 obrotu i już ?
szczerze...
- 13 Odpowiedzi
- 3057 Odsłony
-
Ostatni post autor: PRS
4 lut 2015, o 10:39
-
-
(S) 2X r180 dyfer z type R
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 1 lut 2015, o 22:52
Pierwszy post
Witam posiadam na sprzedaz 2 dyfry R180 pochodzace z tape R w dobrym stanie przelozenie 4.4
O wiecej info prosze na pw
Cena-1500zl za sztuke
Ostatni post
Podaj mi cenę i stan na PW :)
- 3 Odpowiedzi
- 647 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
4 lut 2015, o 09:57
-
-
(s) Tłumik wydech Impreza Wrx GD Przelot
autor:
jacekGX » 4 lut 2015, o 00:38
Hej do sprzedania mam tłumik przelotowy końcówka fi100
Do tłumika dorobiona rura wraz z wieszakami i flanszą.
Jeździło to na bugu sedanie.
Wykonanie takie sobie jeśli chodzi i flansze i rurę.
Sam...
- 0 Odpowiedzi
- 373 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
4 lut 2015, o 00:38
-
-
dodatkowe zegary wskaźniki na słupek 3szt do GT GC
Odpowiedzi: 1
autor:
MATRIX » 25 sty 2015, o 12:29
Pierwszy post
Do sprzedania mam nowy nieużywany zestaw, który składałem do mojej imprezy ale koncepcja zmieniła się i sprzedaje.
Komplet zawiera:
-nowy czujnik ciśnienia oleju
-nowy czujnik temperatury oleju...
Ostatni post
Up.
Cena 300zł.
- 1 Odpowiedzi
- 1188 Odsłony
-
Ostatni post autor: MATRIX
3 lut 2015, o 21:02
-
-
[K] Wydech końcowy
Odpowiedzi: 2
autor:
zofx » 3 lut 2015, o 01:06
Pierwszy post
końcowy przelotowy średnio głośny
h&s / magnex / milltek ?
Ostatni post
interesuje mnie coś głośniejszego niż prodrive
- 2 Odpowiedzi
- 465 Odsłony
-
Ostatni post autor: zofx
3 lut 2015, o 20:30
-
-
<K> tylna puszka STI org od 2000 do 2008
Odpowiedzi: 1
autor:
gregski » 2 lut 2015, o 16:38
Pierwszy post
jak w temacie, szukam oryginalu w super stanie... moze gdzies lezy w garazu i sie kurzy..
Ostatni post
ew. cos podobnie grajacego czyli nie za glosne
- 1 Odpowiedzi
- 312 Odsłony
-
Ostatni post autor: gregski
3 lut 2015, o 19:48
-
-
[K] wykładzina dywan impreza GC kombi
Odpowiedzi: 3
autor:
Boofi » 2 lut 2015, o 15:52
Pierwszy post
Witam
szukam wykładziny ( dywan u wykładzina wnętrza) europejskiej do Subaru Impreza GC 1998 kombi - moze od sedana też pasują ?
pzdr
przemo
Ostatni post
mam całą impreze kombi 98 na części na sprzedaż pisz PW jak coś potrzebujesz
- 3 Odpowiedzi
- 516 Odsłony
-
Ostatni post autor: Virus12
3 lut 2015, o 17:19
-
-
[K] Felgi 17 5x100
autor:
zofx » 3 lut 2015, o 01:05
Witam
Szukam powoli felg
17 ewentualnie 16
5x100
Preferowane firmy
Speedline / Braid / Toora / Compomotive / Ewentualnie oem sti newage
ogólnie muszą mi przypaść do gustu
Używane do...
- 0 Odpowiedzi
- 351 Odsłony
-
Ostatni post autor: zofx
3 lut 2015, o 01:05
-
-
[K] Zaciski przednie Forester 2,5XT 2005-2007
Odpowiedzi: 5
autor:
thearchitect » 26 sty 2015, o 18:21
Pierwszy post
Najchętniej kupię same jarzma, ale ponieważ to jest praktycznie niewykonalne to przygarnę przednie zaciski z Forka XT (tarcza 294) - chodzi mi o swap przodu do Subaru Imprezy 2006 z 277 mm na 294.
Ostatni post
nieaktualne
- 5 Odpowiedzi
- 549 Odsłony
-
Ostatni post autor: thearchitect
2 lut 2015, o 16:18
-
-
[s] tłoki CP
autor:
bady » 2 lut 2015, o 15:23
Sprzedam nowe tłoki CP 92,50. Cena 2000,-
- 0 Odpowiedzi
- 309 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
2 lut 2015, o 15:23
-
-
[S] Lampa tylna prawa/ impreza GD
autor:
Rafalo » 2 lut 2015, o 12:41
Sprzedam lampę tylną prawą do subaru impreza GD, jasny chromowany środek.
Lampa praktycznie nowa nie jeździła na aucie ale zdążyła się lekko porysować.
Cena 150 zł.
- 0 Odpowiedzi
- 352 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rafalo
2 lut 2015, o 12:41
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników