kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123806 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] sprzedam 4x opony Bridgestone Potenza RE070 225/45/17
Odpowiedzi: 1
autor:
STIgal » 19 sty 2015, o 17:45
Pierwszy post
Bridgestone Potenza RE070 225/45/17
w stanie jeszcze żywym, do upalania jak znalazł ;-)
4 opony równo zjechane, posiadają +/- 5mm bieżnika środkiem
DOT3610
Cena? proponujcie, nie wiem ile są...
Ostatni post
up
- 1 Odpowiedzi
- 479 Odsłony
-
Ostatni post autor: STIgal
1 lut 2015, o 19:06
-
-
[S] TARCZE 294mm PLUS KLOCKI FERODO DS2500
Odpowiedzi: 2
autor:
DAYCO » 30 sty 2015, o 00:05
Pierwszy post
Sprzedam tarcze hamulcowe 294mm używane ale w ładnym stanie bez rantów i używane klocki ferodo ds2500 jeszcze polowa klocka
Zestaw do zacisku 4-tloczkowego
Cena hmm 150zł
KONTAKT
510-141-381
Zdjecia...
Ostatni post
Do zamkniecia sprzedane
- 2 Odpowiedzi
- 665 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
1 lut 2015, o 17:13
-
-
[S] Krótkie skrzynie 4.44, fotele, dyfry, turba, magle ;)
Odpowiedzi: 13
autor:
ryjeks » 2 sty 2015, o 17:45
Pierwszy post
Muszę podzielić się zapasami, bo zima lżejsza niż się spodziewałem, a trzeba zbierać na strokera :-p ;-)
1. done!
2. Ni ma już.
3.
Done!
4. Dyfer R160 4.44 (otwarty) Forester + półosie 2 szt.:...
Ostatni post
ryjeks ten dyfer to pasuje do Forka 2.5 xt też mam 4.44
- 13 Odpowiedzi
- 1858 Odsłony
-
Ostatni post autor: Krzychu91
1 lut 2015, o 13:10
-
-
nieaktualne
Odpowiedzi: 4
autor:
bujak27 » 15 gru 2014, o 19:41
Pierwszy post
nieaktualne
Ostatni post
:arrow: PW
- 4 Odpowiedzi
- 1117 Odsłony
-
Ostatni post autor: tremba
31 sty 2015, o 19:52
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 348 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
31 sty 2015, o 19:48
-
-
[K] POMPĘ ABS , LEGACY '93
Odpowiedzi: 7
autor:
dareq » 23 sty 2015, o 10:46
Pierwszy post
Padła w związku z czym szukam na wymianę.
Ostatni post
Mam pompe Legacy 93,jutro sprawdze numer
- 7 Odpowiedzi
- 733 Odsłony
-
Ostatni post autor: sub2
31 sty 2015, o 19:36
-
-
[S] Backbox H&S Forester SG9
Odpowiedzi: 1
autor:
MichallD » 28 sty 2015, o 23:11
Pierwszy post
Sprzedam backbox 2.5'' Hayward & Scott z dużą puchą dedykowany do Forestera, Bardzo ładnie bulgocze i nie męczy w trasie. Stan dobry, na filmiku brudny ale w piątek będzie zdjęty i umyty.
Cena 900...
Ostatni post
Sprzedany.
- 1 Odpowiedzi
- 498 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
31 sty 2015, o 17:40
-
-
(S) Felgi STI Newage 17,Inovite Redline
Odpowiedzi: 7
autor:
danny007 » 14 cze 2014, o 09:23
Pierwszy post
Witam wszystkich ,na sprzedaz posiadam profesionalnie odswiezone 2 komplety felg,jeden to STI Newage 17tki 5x100 ,drugie to 18tki 5x100 Inovite Redline ,wchodza na brembo
O wiecej info prosze na pw...
Ostatni post
tak
- 7 Odpowiedzi
- 1170 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
30 sty 2015, o 23:09
-
-
Wiązka Impreza 1.6
Odpowiedzi: 7
autor:
wade » 3 sty 2015, o 19:39
Pierwszy post
Witam, szukam w dość pilnym tępię wiązki elektrycznej do Imprezy GC 1.6 90KM. Może być cała lub może być odcinek idący do wiązki silnika od ECU ( segment wiązki który można rozłączyć).
Ostatni post
upp
- 7 Odpowiedzi
- 898 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
30 sty 2015, o 19:10
-
-
[S] elementy plastikowego nadkola GC8
Odpowiedzi: 7
autor:
vagin » 28 sty 2015, o 14:44
Pierwszy post
to co widać na zdjęciach, całe niepopękane, czekam na propozycje cenowe...?
Ostatni post
A to zwracam honor :-)
- 7 Odpowiedzi
- 717 Odsłony
-
Ostatni post autor: czaro
30 sty 2015, o 13:56
-
-
[S] SPRZEDAM SZPERĘ PRZÓD HELICAL DO 6MT
Odpowiedzi: 1
autor:
TomekSliwa » 24 sty 2015, o 17:22
Pierwszy post
SPRZEDAM SZPERĘ przedniego dyfra do skrzyni 6MT - HELICAL LSD.
Szpera pochodzi z Subaru Imprezy STi Spec C MY05. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie w porównaniu do Suretrack'a, którego ma zdecydowana...
Ostatni post
SPRZEDANE!
Do zamknięcia
- 1 Odpowiedzi
- 682 Odsłony
-
Ostatni post autor: TomekSliwa
30 sty 2015, o 09:05
-
-
- 4 Odpowiedzi
- 767 Odsłony
-
Ostatni post autor: kleyou
30 sty 2015, o 01:21
-
-
K Roleta forester 2010 rok
Odpowiedzi: 2
autor:
Rommel » 18 lip 2014, o 10:07
Pierwszy post
Jak w temacie, w dobrych piniundzach ;]
Ostatni post
łup, ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?
- 2 Odpowiedzi
- 360 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rommel
29 sty 2015, o 22:09
-
-
(s) Stabilizator tylni Wrx Różowy ;)
Odpowiedzi: 2
autor:
jacekGX » 29 sty 2015, o 03:37
Pierwszy post
Hej do sprzedania mam stabilizator tylni do wrxa.
Gd 2002 rok.
Stabilizator świeżo odmalowany różową farbą fluorescencyjną.
Razem z gumami.
Fajny upgrade do N/A lub gdy ktoś po prostu potrzebuje....
Ostatni post
17mm czyli wrx kombi.
- 2 Odpowiedzi
- 423 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
29 sty 2015, o 21:41
-
-
(S) duze kurniki do klasyka
Odpowiedzi: 23
autor:
danny007 » 8 wrz 2014, o 19:40
Pierwszy post
Duze kurniki na maske Subaru Impreza GC8 1997-2000. Idealnie dopasowane. 399zl. Zapraszamy
O wiecej info prosze na pw
Ostatni post
Musimy zebrać 10 osób żeby ruszyła produkcja...
- 23 Odpowiedzi
- 3005 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
29 sty 2015, o 11:29
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 250 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
29 sty 2015, o 09:28
-
-
[S] Wydech prodrive , gwint itd.
Odpowiedzi: 5
autor:
jacekGX » 14 sty 2015, o 00:13
Pierwszy post
Hej nie bede się rozpisywał bo to niema sensu do sprzedania to co w ogłoszeniach :)
Dla forum jakieś zniżki :)
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Przedni zawias poszedł.
Reszta czeka :) może ktoś przytuli tłumik? Bo człowiek w potrzebie , wezmę pompę wspomagania wrx 02 w rozliczeniu :-p
- 5 Odpowiedzi
- 1076 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
29 sty 2015, o 00:46
-
-
[K] Plyte pod silnik Impreza GC8
Odpowiedzi: 1
autor:
grygo » 26 sty 2015, o 14:16
Pierwszy post
Potrzebuje plyte pod silnik, dosc gruba i przede wszystkim ma zachodzic na przedni zderzak (do szutrowej rajdowki). Mile widziany carbon/kevlar, moze byc rowniez amelinum ;) Poprosze o info na prv....
Ostatni post
gora. ktokolwiek?
- 1 Odpowiedzi
- 338 Odsłony
-
Ostatni post autor: grygo
29 sty 2015, o 00:27
-
-
(S) ZACISKI 4-TŁOCZKOWE Z KLOCKAMI
Odpowiedzi: 5
autor:
DAYCO » 16 sty 2015, o 21:31
Pierwszy post
Sprzedam zaciski 4-tłoczki(kolor czarny z białym napisem subaru) z klockami
Zestaw w bardzo dobrym stanie.Klockow jeszcze polowa
Cena 700zł
KONTAKT
510-141-381
ZDJECIA NA @
Ostatni post
Klocki ferodo ds2500
- 5 Odpowiedzi
- 650 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
28 sty 2015, o 22:23
-
-
[S] ZACISKI 4-TŁOCZKOWE PLUS TARCZE I KLOCKI
Odpowiedzi: 12
autor:
DAYCO » 14 sty 2015, o 19:30
Pierwszy post
Na sprzedaż posiadam zaciski 4-tłoczkowe w super stanie po odnowieniu kolor czerwony z białym napisem subaru wraz z tarczami i klockami
Caly zestaw w stanie bardzo dobrym
Cena za komplet 1000zł...
Ostatni post
Nie wiem jakiej są firmy te tarcze a rozmiar to 294mm daj maila to ci rzucę fotki
- 12 Odpowiedzi
- 1125 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
28 sty 2015, o 19:09
-
-
[K] wtryski 600 ccm Subaru
Odpowiedzi: 1
autor:
evospec » 28 sty 2015, o 15:09
Pierwszy post
Kupie 600ccm side feed do subaru.
Jak coś to proszę o PW.
Ostatni post
A wystepowaly w takim rozmiarze?
Bo nie wiem, czy raczej nie bedziesz musial celowac w min. 650cc (Power Enterprise/Denso) albo 740cc - Deatschwerks np. takie robi relatywnie niedrogo.
- 1 Odpowiedzi
- 349 Odsłony
-
Ostatni post autor: AMI
28 sty 2015, o 18:07
-
-
-Skrzynia biegów MT Subaru Forester
autor:
Soltys » 28 sty 2015, o 18:03
Hej,
kupiłem na graty skrzynię do forka. Poprzedni właściciel twierdził, że oprócz wycia na piątym biegu jest ok. Ja wyciągnąłem wisko i resztę sprzedaje :)
Jak będą chętni to mogę ją bardziej...
- 0 Odpowiedzi
- 366 Odsłony
-
Ostatni post autor: Soltys
28 sty 2015, o 18:03
-
-
[S] ramki szyb do GC8 Type R
autor:
vagin » 28 sty 2015, o 14:42
ramka prawa przednia i lewa tylna, stan widoczny na zdjęciach, oddam po 100pln/szt może komuś brakuje...
- 0 Odpowiedzi
- 332 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
28 sty 2015, o 14:42
-
-
[S] Nowe Turbo TD05-20G do Subaru Impreza WRX STI
Odpowiedzi: 1
autor:
Artek » 13 sty 2015, o 15:02
Pierwszy post
Jak w temacie. Sprzedam nowe turbo TD05 - 20G.
Znacznie większa niż oryginalna. Spokojnie wystarczy do 400KM.
Do silników EJ25 (2,5 litra od 2005roku)
Real foto poniżej. Pudełko oraz wszystkie...
Ostatni post
UP
- 1 Odpowiedzi
- 703 Odsłony
-
Ostatni post autor: Artek
28 sty 2015, o 11:50
-
-
Felgi 16 GT-ek i za 590 z wysyłką
Odpowiedzi: 5
autor:
abarthcik » 17 paź 2014, o 20:33
Pierwszy post
Mam do zaoferowania felgi z Gteka 16 na czterotłoczek, do wyboru kolor czarny (ładniejsze) lub srebrny (odparza farbe na rantach ale oryginalny lakier). Sprzedam tylko jeden komplet za 590,- z...
Ostatni post
Dalej aktualne? Chce czarne
- 5 Odpowiedzi
- 1626 Odsłony
-
Ostatni post autor: indi_wrx
28 sty 2015, o 02:19
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników