kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123806 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
(S) Oil catch cans 3 ports
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 2 gru 2014, o 23:24
Pierwszy post
Na sprzedaz typowe do Subaru 3 portowe oil catch cans robione w UK ,na zamowienie moga byc z lacznikami an6 i powrotem do miski olejowej .
O wiecej info prosze na pw
Cena -450zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 459 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
21 sty 2015, o 02:17
-
-
(S) Felgi Seedline Safari 16tki
Odpowiedzi: 9
autor:
danny007 » 4 kwie 2014, o 22:12
Pierwszy post
Felgi Speedline Safari 16 5x100 jj6,5
Et 55
Felgi beda odnowione , kolor na zyczenie klijenta
O wiecej info prosze na pw
Cena-1500zl
Ostatni post
boing
- 9 Odpowiedzi
- 1864 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
21 sty 2015, o 02:17
-
-
[S]WYPRZEDAŻ gadżetów i innych części konkretnych lub mniej
Odpowiedzi: 21
autor:
ryjeks » 25 gru 2014, o 22:36
Pierwszy post
Czas start :-)
Wysyłka: + 15 zł
1. Halogeny Wesem 2 szt. średnica 152 mm, nowe, nieużywane (wyciągnięte tylko z blistra), kompletne z żarówkami, osłonkami, mocowaniami itd.: 80 zł za 2 szt....
Ostatni post
Cześć, poszukuję pewnej pierdoły: śruby do przewodu sprzęgła - tej pustej w środku, od strony silnika. Masz może?
- 21 Odpowiedzi
- 2416 Odsłony
-
Ostatni post autor: xdavidx
20 sty 2015, o 15:08
-
-
[S] Felgi STI 5x100 17
Odpowiedzi: 2
autor:
jacekGX » 19 sty 2015, o 01:59
Pierwszy post
Hej do sprzedania komplet felg z STI , 17stki 5x100
Były złote , zostały pomalowane na gunmetal ale powoli należało by je odświeżyć bo gdzie niegdzie pokazuje się złoty.
Jedna z felg ma przeharowany...
Ostatni post
Były to były. Na allegro są nie piękne za 2800
Są okazje , są ceny wysokie i normalne. Swoją uważam za normalną wręcz nie wysoką. Porównując do dostępnych w tym momencie.
Kiedyś to ja widziałem Wrxa...
- 2 Odpowiedzi
- 663 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
20 sty 2015, o 13:56
-
-
[K] amorki, magiel, stabilizatory do GT'ka 99
Odpowiedzi: 4
autor:
czaro » 16 sty 2015, o 19:53
Pierwszy post
Witam,
W moim GT’ku 99 kończą się amortyzatory i wszelakie elementy gumowe. Do tego magiel do regeneracji.
Pytanie jakie amortyzatory kupić? Na razie jedyne, co znalazłem to agx’y. Auto używane...
Ostatni post
Ok przerobię przekładnię na 2.2, a pompa zostaje stara? To ma szanse działać?
Za wolnossaka dzięki, a nie masz z STI? :)
- 4 Odpowiedzi
- 770 Odsłony
-
Ostatni post autor: czaro
20 sty 2015, o 13:36
-
-
Kupie sprężyny seria GT
Odpowiedzi: 2
autor:
Bo_lo » 19 sty 2015, o 19:40
Pierwszy post
Jak w temacie.kupię seryjne sprężyny od GT w dobrym stanie najlepiej d kombi ale sedan jeśli pasuje też może być
Ostatni post
Łe,ale gafa :D
- 2 Odpowiedzi
- 439 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bo_lo
19 sty 2015, o 23:26
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 225 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
19 sty 2015, o 22:42
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 410 Odsłony
-
Ostatni post autor: MariuS
19 sty 2015, o 20:38
-
-
[K] zawieszenie gwintowane BUG 5x100
Odpowiedzi: 1
autor:
geras » 19 sty 2015, o 16:41
Pierwszy post
Witam, jak w temacie szukam używanego zawieszenie gwintowanego, może być do regeneracji.
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false; Zawias z mojego wozidła. Wrx 02 sedan ale to chyba bez różnicy.
- 1 Odpowiedzi
- 386 Odsłony
-
Ostatni post autor: jacekGX
19 sty 2015, o 19:49
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 376 Odsłony
-
Ostatni post autor: STIgal
19 sty 2015, o 17:50
-
-
[K] Różowy emblemat plejady do GC
Odpowiedzi: 3
autor:
pawlaswrc » 19 sty 2015, o 15:16
Pierwszy post
Wiem, że temat ciężki, ale może akurat coś się trafi? Konkretnie potrzebne plejady , nie i . Nówka, ale używką też nie pogardzę.
Ostatni post
Konto zakładasz tam jak na allegro. Płacisz kartą.
3-4 tygodnie i masz.
- 3 Odpowiedzi
- 569 Odsłony
-
Ostatni post autor: szczur75
19 sty 2015, o 17:11
-
-
[S] Atrapa Impreza GC/GF 97-00r.
autor:
dodo » 19 sty 2015, o 00:59
Sprzedam atrape/gril do Imprezy GC/GF 97-00. Kolor czarny metalik 47A. Urwane zaczepy z jednej strony. Można założyć od razu albo zrobić polerkę bo widać rysy od leżakowania. Gril pochodzi z...
- 0 Odpowiedzi
- 353 Odsłony
-
Ostatni post autor: dodo
19 sty 2015, o 00:59
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 334 Odsłony
-
Ostatni post autor: artone11
18 sty 2015, o 23:49
-
-
[K] Sprężyny zawieszenia seryjne oryg Impreza GT MY98-00
Odpowiedzi: 3
autor:
marshall555 » 15 gru 2014, o 14:52
Pierwszy post
Jak w temacie szukam Sprężyn zawieszenia seryjne - oryginalne do Imprezy GT STI MY98-00. Oczywiście mogą być też z Type-R, albo RA, ważne żeby była to seria a nie żadne obniżające czy sportowe bo...
Ostatni post
Dzięki za ostrzeżenie.
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
- 3 Odpowiedzi
- 629 Odsłony
-
Ostatni post autor: marshall555
18 sty 2015, o 23:24
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 318 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartek1987
18 sty 2015, o 22:39
-
-
(S) Zamknięty blok ej20g
Odpowiedzi: 12
autor:
OscaRS » 5 sty 2015, o 23:35
Pierwszy post
Jak w temacie, sprzedam zamknięty blok wrx 94r 240km, może być sam lub z głowicami to już kwestia dogadania. Stan dobry, auto chodziło do końca, przebieg 127tys.
Info na pw
Ostatni post
Super, to spadaj z forum.
- 12 Odpowiedzi
- 1330 Odsłony
-
Ostatni post autor: jarmaj
18 sty 2015, o 18:32
-
-
(S) zaciski 4tlok z gt 99r
Odpowiedzi: 10
autor:
OscaRS » 28 gru 2014, o 20:40
Pierwszy post
Jak w temacie, stan dobry, sprawne z auta o niedużym przebiegu.
Szczegóły na pw
Cena 550zl zaciski
komplet z tarczami i klockami w dobrym stanie 650.
Ostatni post
Ja nic nie kupilem od takiego typowego Mirka jak ty . poza tym są pewne zasady i się nie używa przeklenstw publicznie ! I jak widać nie tylko ja mam talie zdanie ,bo wyżej tez ktoś powiedział cos o...
- 10 Odpowiedzi
- 1173 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
18 sty 2015, o 09:37
-
-
(K) muszle do turbo td05
Odpowiedzi: 10
autor:
OscaRS » 22 lis 2014, o 16:34
Pierwszy post
Moze ktoś ma w częściach turbo 05, albo zajechal swoje.
Ostatni post
Błędy ortograficzne i wrodzona ignorancja. Nawet nie wie z kim pisze,a oczernia człowieka . nie polecam współpracy w imieniu ludzi z forum.szkoda dalej dyskotowac ,bo nie ma racji a się sadzi w...
- 10 Odpowiedzi
- 1104 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
17 sty 2015, o 23:28
-
-
(S) 6 punktową klatkę dash sports do imprezy Gt
Odpowiedzi: 12
autor:
OscaRS » 18 lis 2014, o 14:07
Pierwszy post
Sprzedam ładną 6 punktową klatke bezpieczeństwa do imprezy GT. Klatka jest w bdb stanie, bez uszkodzeń oraz nigdy nie byla naprawiana. Bardzo usztywnia karoserię samochodu. Dobra pod kjs czy rajdy...
Ostatni post
Błędy ortograficzne i wrodzona ignorancja. Nawet nie wie z kim pisze,a oczernia człowieka . nie polecam współpracy w imieniu ludzi z forum.szkoda dalej dyskotowac ,bo nie ma racji a się sadzi w...
- 12 Odpowiedzi
- 1579 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
17 sty 2015, o 23:28
-
-
zaciski, wydech,serwo, dojazd inne GT
Odpowiedzi: 1
autor:
jaskier » 15 lis 2014, o 13:08
Pierwszy post
Sprzedam do subaru imprezy:
1. Mały dwutłoczek L+P zaciski, tarcze, klocki przód impreza przedlift, stan tarcz i klocków bdb
2. Jednotłoczek tył L+P zaciski, tarcze, klocki tył impreza przedlift,...
Ostatni post
Witam,mam pytanko czy masz jeszcze może na sprzedaż?
1. Mały dwutłoczek L+P zaciski, tarcze, klocki przód impreza przedlift, stan tarcz i klocków bdb
9. Wydech końcowy Cobra, przelot do GT....
- 1 Odpowiedzi
- 536 Odsłony
-
Ostatni post autor: mezo
17 sty 2015, o 23:00
-
-
[K] Pirelli SottoZero 3 205/50R17 93V
autor:
ttomeck » 17 sty 2015, o 21:55
Wczoraj przydarzyla mi sie przykra niespodzianka, w jedna opone wbil sie wkret w ten sposob, ze przebil scianke opony.
W zwiazku z tym poszukuje pary opon Pirelli SottoZero 3 205/50R17 93V,...
- 0 Odpowiedzi
- 320 Odsłony
-
Ostatni post autor: ttomeck
17 sty 2015, o 21:55
-
-
(S) Ori Wysoki Parapet
autor:
danny007 » 17 sty 2015, o 21:44
Na sprzedaz wysoki parapet pochodzacy z mojego Colina 555 ,zdecydowalem ,ze zasluguje na orginalny parapet wiec ten jest na sprzedaz
Parapet nadaje sie do malowania
O wiecej info prosze na pw
Cena...
- 0 Odpowiedzi
- 412 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
17 sty 2015, o 21:44
-
-
[S] Trochę gratów do GC !!!
Odpowiedzi: 4
autor:
vagin » 17 sty 2015, o 20:29
Pierwszy post
Felgi 18x7,5 !! 4x100 !! - 1200zł idealnie proste
Sterownik ABS 2szt - 30pln /szt
Schowek w deske JDM!! idealny - 150pln
Lampa JDM lewa tył (klejona na rogu) - 350pln
Schowek centralny w deske...
Ostatni post
i felgi UWAGA 4X100 (nie pasują do imprezy :-p ) !!!
- 4 Odpowiedzi
- 507 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
17 sty 2015, o 20:37
-
-
(S) Turbo td05h ej20
Odpowiedzi: 6
autor:
OscaRS » 7 sty 2015, o 01:05
Pierwszy post
Jak w temacie, turbo w stanie bdb, bez luzów i suche, cena i foty na pw.
Ostatni post
chyba jedno i drugie j33mbo
- 6 Odpowiedzi
- 808 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
17 sty 2015, o 19:21
-
-
(S) impreza gt 99r kombi na części
Odpowiedzi: 20
autor:
OscaRS » 12 lis 2014, o 19:51
Pierwszy post
Tak jak w temacie. Każda część z tego samochodu jest na sprzedaż.
Kolor 792
Auto nigdy nie modyfikowane i nie upalane, bardzo małe ogniska korozji, ładna buda, nieduży przebieg.
Wszelkie pytania na...
Ostatni post
Taki z niego forumowicz ,ze posty ma jedynie w dziale sprzedazy ... Posciagal złom i go wciska wśród swoich
- 20 Odpowiedzi
- 2442 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
17 sty 2015, o 13:59
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników