kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123806 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
(S) klasyk gt na części silnik, skrzynia, KLATKA itp
Odpowiedzi: 23
autor:
OscaRS » 14 lis 2014, o 17:18
Pierwszy post
Jak w temacie sprzedam Gt 93 na części. Auto całkowicie bez rdzy, stan budy jest na prawdę ciekawy bo nie widać żeby było bite. Klatka w środku i kilka ciekawych rzecz jak gwint rozporki przód tył,...
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
Oto idealna skrzynia od tego handlarzyny. Ciekawe co na yo urząd skarbowy w Częstochowie powie kiedy się dobierze do sprzedaży bez działalności i...
- 23 Odpowiedzi
- 2183 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
17 sty 2015, o 13:56
-
-
(S) Wydech 3 cale do GT'ka kompletny
Odpowiedzi: 6
autor:
OscaRS » 13 lis 2014, o 18:53
Pierwszy post
Jak w opisie, sprzedam kompletny wydech od turbo aż do końca 3 cale przelot w bdb stanie, jedynie siatka troche rozpruta, ale w środku cały.
Propozycje cenowe proszę na PW
Zdjęcia:
onclick=...
Ostatni post
Forumowicz to nowy użytkownik ,wiec ze mną nikt nie korespondował . warto poczytać na facebook graciarnia i auta z ogłoszeń o tym handlarzynie !
- 6 Odpowiedzi
- 862 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
17 sty 2015, o 13:51
-
-
(S) Wahacze przednie ALU do GT gc8 gf8
Odpowiedzi: 9
autor:
OscaRS » 3 gru 2014, o 19:58
Pierwszy post
Jak w temacie, stan bdb, proste, gałki sprawne.
Zdjecie i info na pw
Ostatni post
Hnie próbuj się wybielac,no skrzynia i cewkidla przykładu tez są badziewne i wciskasz ludzia kit !
- 9 Odpowiedzi
- 1134 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
17 sty 2015, o 13:50
-
-
(S) felgi 16 cali ori GT 99
Odpowiedzi: 14
autor:
OscaRS » 1 gru 2014, o 11:52
Pierwszy post
Sprzedam komplet prostych nie zajechanych felg dl gt. Stan widoczny na zdjęciu, do malowania.
Cena za same felgi 550
Foty: onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Takie rzeczy się pokazuje dla przestrogi dla innych !
- 14 Odpowiedzi
- 1524 Odsłony
-
Ostatni post autor: forumowicz
17 sty 2015, o 13:48
-
-
- 12 Odpowiedzi
- 1108 Odsłony
-
Ostatni post autor: DREAMCARS
17 sty 2015, o 13:33
-
-
[S] na częsci Impreza N/A MY98 kombi
Odpowiedzi: 10
autor:
Virus12 » 13 lis 2014, o 19:34
Pierwszy post
Posiadam Subaru Imprezę kombi na części
rok: 1998,
silnik: 2.0 115KM (EJ20E)
kod lakieru: 65C
skrzynia: 5MT z reduktorem (TY752XRCAA)
Auto po wypadku, dostał w lewy błotnik, z tego powodu nie...
Ostatni post
lampy tył, dla przypomnienia kombi EU 1997
150zł / komplet
100zł / sztuka
nie popękane
nie połamane
w zestawie kostki z żaróweczkami
- 10 Odpowiedzi
- 2383 Odsłony
-
Ostatni post autor: Virus12
17 sty 2015, o 12:28
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 765 Odsłony
-
Ostatni post autor: Virus12
17 sty 2015, o 12:20
-
-
[K] Jarzmo zacisku dwutłoczkowego
autor:
bhead » 17 sty 2015, o 11:17
Witam
Okazało się, że w moim przednim zacisku (zacisk z chyba najstarszego gt-ka - 2-tłoczek, tarcza 277mm) ktoś kiedyś wpadł na genialny pomysł na uratowanie zatartej prowadnicy - mianowicie -...
- 0 Odpowiedzi
- 164 Odsłony
-
Ostatni post autor: bhead
17 sty 2015, o 11:17
-
-
(S) dwie sprawne skrzynie do gt i wrx
Odpowiedzi: 4
autor:
OscaRS » 9 sty 2015, o 10:57
Pierwszy post
Jak w tytule, obydwie w pełno sprawne, jeździły do końca.
pierwsza: gt 99r 130k przebiegu, auto w pełni seryjne, nigdy nie dłubane
TY754VN1AA
1300zl
Druga wrx 93r, 90k mil, w pełni sprawna...
Ostatni post
Potwierdzam, zero zakupów z tym gościem.
- 4 Odpowiedzi
- 730 Odsłony
-
Ostatni post autor: hogi
17 sty 2015, o 00:44
-
-
[K] Piasta lewy tył forester 122km '98
Odpowiedzi: 2
autor:
luki_man » 10 sty 2015, o 21:02
Pierwszy post
Hej.
Potrzebuję lewej tylnej piasty ze sprawnym łożyskiem do forestera 122km z '98r.
Bo moje luzu złapało nie wiadomo czemu :whistle: Przecież to prawie nowe auto :mrgreen:
Ostatni post
Załatwione, piasta już w aucie. Dzięki DREAMCARS
Pozdrawiam.
- 2 Odpowiedzi
- 434 Odsłony
-
Ostatni post autor: luki_man
16 sty 2015, o 02:41
-
-
[K]rozpórke do sti 2002 najlepiej orginał
Odpowiedzi: 3
autor:
namiot » 11 sty 2015, o 15:31
Pierwszy post
witam kupie przednia rozpórkę do sti 2002 najlepiej oryginał karbon
Ostatni post
to nie originale originale ma 2 punkty mocowania
- 3 Odpowiedzi
- 441 Odsłony
-
Ostatni post autor: namiot
15 sty 2015, o 20:56
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 455 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
15 sty 2015, o 17:48
-
-
Zamienię sprężyny H&R -50mm stan bdb na serię z GT(GF)
Odpowiedzi: 7
autor:
Bo_lo » 4 sty 2015, o 15:42
Pierwszy post
Jak w temacie.Ponieważ za miesiąc rodzi mi się druga pociecha,musiałbym troszkę podnieść i ''zmiękczyć'' imprezę(GF 99r N/A)
Aktualnie mam H%R -50mm dość twarde i niskie i z tyłu ciut za mocno...
Ostatni post
Temat do zamknięcia
- 7 Odpowiedzi
- 671 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bo_lo
14 sty 2015, o 22:14
-
-
[K] Tłumik do Forka SF
autor:
draqoon » 14 sty 2015, o 21:04
poszukuje do mojego forestera tłumika najlepiej aby było bez rzeźby. Końcówka raczej okrągła (np jakiś milltek, H&S, magnex, prodrive) w granicach 500 zł.
Nie ma urywać głowy a fajny bulgocik...
- 0 Odpowiedzi
- 335 Odsłony
-
Ostatni post autor: draqoon
14 sty 2015, o 21:04
-
-
(K) 4tłoczka do legacy I
Odpowiedzi: 5
autor:
sigma111 » 6 sty 2015, o 10:44
Pierwszy post
Jak w temacie, pod felgę ST2 rozmiar 16
Ostatni post
Mam 4-tloczka w super stanie z kompletem tarcz i klocków daj maila to wysle fotki
- 5 Odpowiedzi
- 552 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
14 sty 2015, o 18:56
-
-
[S] Korek analny STI 1.3bar :)
Odpowiedzi: 20
autor:
vagin » 4 gru 2014, o 21:34
Pierwszy post
zrób prezent swojemu subaraczowi, nowy koreczek High Pressure (1.3bar) za jedyne 50pln... + wysyłka listem :)
Ostatni post
będą ale nie prędko ;)
- 20 Odpowiedzi
- 2864 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
14 sty 2015, o 18:55
-
-
konserwacja podwozia
Odpowiedzi: 1
autor:
osamakiller » 12 sty 2015, o 20:22
Pierwszy post
Witam,
jak w temacie....szukam kogoś kto podejmie sie konserwacji podwozia w mojej staruszce (tak na poważnie:)
okolice wałbrzycha
Ostatni post
:?:
- 1 Odpowiedzi
- 502 Odsłony
-
Ostatni post autor: osamakiller
14 sty 2015, o 18:29
-
-
[S] WYPRZEDAŻ GARAŻOWA - IMPREZA GC - maska alu polift ...
Odpowiedzi: 36
autor:
szegi » 20 sie 2013, o 19:51
Pierwszy post
Lista rzeczy zalegających w garażu:
- zwrotnica plus wahacze lewy tył
- drzwi (prawy przód i tył) kod 792
- drzwi (prawy przód i tył, lewy tył) kod 406
- półoś tył
- listwy dachowe (krótkie -...
Ostatni post
up
- 36 Odpowiedzi
- 6724 Odsłony
-
Ostatni post autor: szegi
14 sty 2015, o 16:26
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 185 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
14 sty 2015, o 09:30
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 393 Odsłony
-
Ostatni post autor: polskiarab2
14 sty 2015, o 08:34
-
-
(S) Speedline 17tki 5x100 et55
Odpowiedzi: 11
autor:
danny007 » 27 mar 2014, o 15:03
Pierwszy post
Speedline 17tki 5x100 jj7et55
W dobrym stanie
O wiecej info prosze na pw, onclick= window.open(this.href);return false;
Cena-1500zl
Ostatni post
boing
- 11 Odpowiedzi
- 2285 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 sty 2015, o 22:07
-
-
(S) Tlumik TSL do Subaru Impreza
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 28 paź 2014, o 20:18
Pierwszy post
Na sprzedaz tlumik TSL robiony przez Hayward & Scott do Subaru Impreza klasy w super stanie 2.5 cala i koncowy 3.5
O wiecej info prosze na pw
Cena-600zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 556 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 sty 2015, o 22:06
-
-
(S) Vortex afterburner
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 28 paź 2014, o 20:13
Pierwszy post
Vortex afterburner catback 2.5 cala i koncowy 4.5 cala
Do Subaru Impreza klasyk
O wiecej info pros ze na pw
Cena-1100zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 554 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 sty 2015, o 22:05
-
-
(S) BBS 16 5X100 JJ6.5 ET55
Odpowiedzi: 6
autor:
danny007 » 7 cze 2013, o 19:06
Pierwszy post
Forged BBS -16 5x100 jj6,5 ET55
felgi sa w dobrym stanie nie pogiete ,wymagaj polerki lub nowego koloru
O wiecej info prosze na pw
Cena-1400zl
Ostatni post
boing
- 6 Odpowiedzi
- 1509 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
13 sty 2015, o 22:04
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 175 Odsłony
-
Ostatni post autor: alex71
13 sty 2015, o 15:05
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników