kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123806 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[K] Downpipe lub caly wydech do GC8
Odpowiedzi: 3
autor:
vagin » 7 sty 2015, o 22:21
Pierwszy post
Kupię downpipe do GC8 w ladnym stanie, moze byc z katem lub bez, lub kompletny wydech od turbo do końca ale nie za glośny... oczywiście do GC8 (type RA v6) pozdro 600!
Ostatni post
mam
- 3 Odpowiedzi
- 563 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
8 sty 2015, o 23:37
-
-
Wydech Jasma do GC 3 cale
Odpowiedzi: 3
autor:
SPRT553 » 8 sty 2015, o 20:07
Pierwszy post
Witam, sprzedam jak w tytule wydech Jasma 3 cale po całości do GC8, DP na szerokim kołnierzu, tylni tłumik końcówka 4,5 cala wydmuchnęło siatkę z niego, dość głośny, porównywały z H&S, cena 1300 plus...
Ostatni post
Tak - The Japan Automotive Standard Muffler Association
- 3 Odpowiedzi
- 534 Odsłony
-
Ostatni post autor: AMI
8 sty 2015, o 20:38
-
-
Blow off HKS
autor:
SPRT553 » 8 sty 2015, o 20:10
Sprzedam blow off HKS do GC 97 (wersja na króciec), cena 400 plus wysyłka
- 0 Odpowiedzi
- 299 Odsłony
-
Ostatni post autor: SPRT553
8 sty 2015, o 20:10
-
-
Kierownica Momo mod 08
autor:
SPRT553 » 8 sty 2015, o 20:08
Sprzedam kierownicę Momo mod 08 zamszową, średnica 350mm, odsadzenie 90mm, stan db+, bez naby, klakson w zestawie, cena 450 z wysyłką, ew zamienię na kierownicę z mniejszym odsadzeniem ;)
- 0 Odpowiedzi
- 316 Odsłony
-
Ostatni post autor: SPRT553
8 sty 2015, o 20:08
-
-
HSD HR GC8
autor:
SPRT553 » 8 sty 2015, o 20:07
Witam, sprzedam używane zawieszenie HSD HR do klasyka, sprężyny seria czyli 5 i 7kg, cena 2400 z wysyłką ;-)
- 0 Odpowiedzi
- 316 Odsłony
-
Ostatni post autor: SPRT553
8 sty 2015, o 20:07
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 268 Odsłony
-
Ostatni post autor: Cukier
8 sty 2015, o 20:03
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 303 Odsłony
-
Ostatni post autor: Pitt89
8 sty 2015, o 18:09
-
-
(S) kolektor+downpiepe+wtryski+listwa paliwowa
Odpowiedzi: 8
autor:
LOPA » 3 sty 2015, o 12:39
Pierwszy post
czekam na realne propozycje. czesci sa sprawne wszystko mialem w swoim aucie i dzialalo:) mam nadzieje ze od lezenia w garazu nic im sie nie stalo:(
Ostatni post
moze ktos cos?????? oddam w dobre rece :-) sale :)
- 8 Odpowiedzi
- 1012 Odsłony
-
Ostatni post autor: LOPA
8 sty 2015, o 12:28
-
-
[S] osprzęt silnika, dyfer, wrx 2002 - pół ceny!
Odpowiedzi: 3
autor:
artone11 » 20 lis 2014, o 22:04
Pierwszy post
Witam
Sprzątam trochę w garażu po moim byłym wrx.
Do sprzedania m.in:
-dyfer wrx 2002 39:11 3,545
-głowice + pokrywa zaw, wałki itd wrx 2002
-kolektor dolotowy wrx 2002
-turbo wrx 2002
-elementy...
Ostatni post
zdjęcia nie wchodzą :-(
- 3 Odpowiedzi
- 600 Odsłony
-
Ostatni post autor: mezo
8 sty 2015, o 00:19
-
-
[S] wrx 02, wzmocn czoł, spoiler klapy i maski, prog, tanio
Odpowiedzi: 2
autor:
artone11 » 20 lis 2014, o 22:18
Pierwszy post
Witam
Sprzątam trochę w garażu po moim byłym wrx.
Do sprzedania m.in:
-wzmocnienie czołowe wrx 2002
-spoiler tylni niski wrx mam granatowy i srebrny
-nakładka na maske (oslona maski przed...
Ostatni post
srebrny spoiler sprzedany
zostają:
wzmocnienie - 100 zł
spoiler tylniej klapy niski granatowy 80 zł
nakłądka na próg 50 zł
nakładka na maske 50 zł
- 2 Odpowiedzi
- 483 Odsłony
-
Ostatni post autor: artone11
7 sty 2015, o 22:18
-
-
[S] Orginalny tłumik końcowy Impreza GT
Odpowiedzi: 2
autor:
ttomeck » 31 paź 2014, o 15:31
Pierwszy post
Sprzedam klasyczną dwururkę, orginalny tylny tłumik z sedana GT rok 2000.
Stan jak na zdjęciu - komplet wieszaków (jeden dorobiony).
Cena: 250 PLN.
Rura_01.jpg
Ostatni post
Sprzedany - do zamknięcia.
- 2 Odpowiedzi
- 624 Odsłony
-
Ostatni post autor: ttomeck
7 sty 2015, o 15:09
-
-
[K] Kupię sprzęgło i wydech WRX MY'01
autor:
alejaja009 » 7 sty 2015, o 14:14
Czołem
Chętnie przygarnę lub odkupię zużyte lub używane Sprzęgło (docisk i tarcza) do WRX 2001 rok kombi,
oraz wydech 2.5 najlepiej od turbiny do końca.
Jeszcze jakby ktoś miał plastikowa listewka...
- 0 Odpowiedzi
- 142 Odsłony
-
Ostatni post autor: alejaja009
7 sty 2015, o 14:14
-
-
[S] Zderzak Prodrive bugeye
Odpowiedzi: 1
autor:
jacekGX » 7 sty 2015, o 13:44
Pierwszy post
Hej do sprzedania zderzak prodrive z Bugeye'a 2002
Kompletny z zaślepkami.
Zderzak do malowania , i spawania w 2 miejscach do tego jedna zaślepka ma ubytek do uzupełnienia.
Czekam na propozycję :)...
Ostatni post
Wysłałem PW
- 1 Odpowiedzi
- 270 Odsłony
-
Ostatni post autor: Zwibel
7 sty 2015, o 14:11
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 143 Odsłony
-
Ostatni post autor: świerk
7 sty 2015, o 09:43
-
-
{s} Wszystko do WRX 2002r kombi
Odpowiedzi: 8
autor:
karol1851 » 18 gru 2014, o 17:22
Pierwszy post
jak znajdzie sie chetny na silnik i skrzynie to reszta w graty moze ktos cos chce??????ceny indywidualnie
kontakt pw lub 517 466 381
Zdjęcie-0143.jpg Zdjęcie-0140.jpg Zdjęcie-0139.jpg...
Ostatni post
sprzedane do zamkniecia
- 8 Odpowiedzi
- 1141 Odsłony
-
Ostatni post autor: karol1851
7 sty 2015, o 06:32
-
-
Impreza - wyprzedaż części
Odpowiedzi: 9
autor:
wade » 17 kwie 2014, o 22:06
Pierwszy post
Witam mam spory problem z przestrzenią magazynową i muszę się koniecznie pozbyć paru rzeczy takich jak:
1. Fotele i kanapa z otwieranymi oparciami ( zwykłe nie kubły) 20zl
2. Maskę bez wlotu z...
Ostatni post
Impreza GC:
1. Fotele i kanapa z otwieranymi oparciami ( zwykłe nie kubły) 100 zl wszystko ( 30zł za jeden element)
2. Tylne drzwi lewe i prawe - srebrne 50 zł sztuka ( malutkie wgniecenie z obu...
- 9 Odpowiedzi
- 1163 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
6 sty 2015, o 14:55
-
-
Kurnik ..... Kupię
autor:
Mayan » 6 sty 2015, o 11:22
Pilnie poszukiwany ... Kurnik ze spliterem od STI do bloba...
pozdro
- 0 Odpowiedzi
- 290 Odsłony
-
Ostatni post autor: Mayan
6 sty 2015, o 11:22
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 466 Odsłony
-
Ostatni post autor: mezo
5 sty 2015, o 23:29
-
-
[S] OPONY ZIMOWE 215/60 R16 Pirelli Sottozero
Odpowiedzi: 4
autor:
kmk » 24 lis 2014, o 22:52
Pierwszy post
Witam.
Sprzedam 4 sztuki Pirelli Sottozero 215/60 R16 99H DOT 2010
bieżnik 5,5 mm, jedna z opon była naprawiana w dwóch miejscach
fotki dla zainteresowanych na mail'a
cena: 500 PLN + koszt...
Ostatni post
Noworoczne porządki w garażu!
cena do negocjacji
proponować... ;-)
było kilka pytań na temat stanu opon więc napiszę tutaj,
opony sprawne niewyząbkowane i bez bąbli, jeździły do końca w starym...
- 4 Odpowiedzi
- 720 Odsłony
-
Ostatni post autor: kmk
5 sty 2015, o 14:29
-
-
[K] Grill FXT MY06
Odpowiedzi: 2
autor:
MichallD » 25 lis 2014, o 22:48
Pierwszy post
Witam, szukam grilla do Forka XT, rok 2006. Atrapa może być uszkodzona, do malowania itp ważne aby zewnętrzna rama nie była połamana oraz mocowania całe, reszta bez znaczenia.
Ostatni post
Up szukam lekko uszkodzonego grilla.
- 2 Odpowiedzi
- 414 Odsłony
-
Ostatni post autor: MichallD
4 sty 2015, o 23:18
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 296 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
3 sty 2015, o 17:11
-
-
Tlumik końcowy... Kupię
Odpowiedzi: 3
autor:
Mayan » 28 gru 2014, o 23:28
Pierwszy post
Witam wszystkich serdecznie jako nowy na forum.
Poszukuję końcowego tłumika do wrx 2003. Być może ma ktoś taki na sprzedaż ładnie bulgoczący.
Z góry dzięki
i
Pozdrawiam
Ostatni post
coś nie mogłem się dziś dodzwonić... widziałem foty i raczej mi nie odpowiada:(
- 3 Odpowiedzi
- 579 Odsłony
-
Ostatni post autor: Mayan
3 sty 2015, o 16:16
-
-
[K] Fotel kierowcy Forest 99
autor:
zinc » 1 sty 2015, o 23:46
Witam, szukam fotela do forka my99 2.0na z gx tzn ten jasny welur, airbag i podgrzewanie dupska... Oferty, z foto itd poproszę na priv. Ps tylko bardzo dobre stany, oczywiście wyprać mogę ale bez...
- 0 Odpowiedzi
- 284 Odsłony
-
Ostatni post autor: zinc
1 sty 2015, o 23:46
-
-
[K] BLOW OFF WRX
Odpowiedzi: 2
autor:
DAYCO » 1 sty 2015, o 20:02
Pierwszy post
Kupie jakiegoś ciekawego blow offa pssss do imprezy wrx blob
Oferty ze zdjęciami i cena na maila
[email protected] lub 510-141-381
Ostatni post
ok ale masz oryginal hks czy style bo style nie chce bo takiego już mam i swiruje strasznie
- 2 Odpowiedzi
- 390 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
1 sty 2015, o 22:46
-
-
[S] FELGI 16" NA 4-TŁOCZKA ORI IMPREZA GT PO RENOWACJI
Odpowiedzi: 11
autor:
DAYCO » 14 lis 2014, o 19:58
Pierwszy post
Sprzedam komplet alusow 16' ori impreza GT 5x100 wchodzą na 4-tłoczka
Felgi sa w idealnym stanie po całkowitej renowacji tzn.wypiaskowanie i pomalowane proszkowo-piecowo na kolor biały
W komplecie...
Ostatni post
podbijam
- 11 Odpowiedzi
- 1487 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
1 sty 2015, o 22:19
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników