kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123809 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
Radio Forester 2006/2007
autor:
e-grek » 11 gru 2014, o 17:25
Witajcie,
Mam do sprzedania radio, które wymontowałem ze swojego Forka 2007. Radio nie ma istotnych oznak zużycia, jednak coś się stało ze zmieniarką - wciąga płytę CD i po chwili ją wysuwa. Nie...
- 0 Odpowiedzi
- 159 Odsłony
-
Ostatni post autor: e-grek
11 gru 2014, o 17:25
-
-
[K] Jarzmo impreza GT/Forester 2 tłoczek
Odpowiedzi: 10
autor:
ravo » 29 lis 2014, o 15:55
Pierwszy post
Hej
jak w temacie strona lewa, u mnie gwint jest zniszczony.
Ostatni post
sruba do jarzma impreza gt 99 zacisk jednotloczkowy tyl akebono. (dwie sztuki albo 4 potrzebuje!)
- 10 Odpowiedzi
- 1155 Odsłony
-
Ostatni post autor: l3wy
11 gru 2014, o 11:04
-
-
/K/ płytki do regulacji luzów na zaworach
Odpowiedzi: 5
autor:
z-team » 5 gru 2014, o 18:49
Pierwszy post
Poszukuję płytek (mała średnica ok. 11mm) do STI wysokość 2.80
Ostatni post
Mam nadzieję że to już ostatnia prosta do powrotu :thumb:
- 5 Odpowiedzi
- 620 Odsłony
-
Ostatni post autor: TomekSliwa
11 gru 2014, o 01:30
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 415 Odsłony
-
Ostatni post autor: Subru -115
10 gru 2014, o 18:45
-
-
Tarcze tył z STi TypeR
Odpowiedzi: 4
autor:
kretal » 7 gru 2014, o 03:43
Pierwszy post
Kupiłem razem z całym zestawem hamulców i okazało się, że nie pasują do mojego S-Turbo na tył (z tego co pamiętam to chyba inna średnica bębna). Przed przymiarką je przetoczyłem, bo miały delikatny...
Ostatni post
Odebrane, więc do zamknięcia.
- 4 Odpowiedzi
- 514 Odsłony
-
Ostatni post autor: kretal
10 gru 2014, o 16:39
-
-
[K] Dywany do GC i przełączniki szyb
Odpowiedzi: 1
autor:
vagin » 9 gru 2014, o 10:57
Pierwszy post
Kupię dywan wersja europejska do 4drz oraz przełączniki otwierania szyb po lifcie (czyli 98->) najlepiej czarne, także wersja europa... PILNE ! --> PW
Ostatni post
witam mam tylko szare
onclick= window.open(this.href);return false;
prawy dorzuce za 30 zł
- 1 Odpowiedzi
- 331 Odsłony
-
Ostatni post autor: DREAMCARS
10 gru 2014, o 13:35
-
-
[S] SKRZYNIE 5MT DYFER 4,11
Odpowiedzi: 5
autor:
melon » 4 sie 2014, o 08:55
Pierwszy post
Witam
Do sprzedanie mam skrzynie 5MT+ dyfer 4,11 tylne półosie ,zwrotnice ,piasty wał ,kompletne hamulce z całkowice nowymi tarczami wentylowanymi i lockami ( przebieg jakie 200 km , czyli dotarte)....
Ostatni post
temat do zamknięcia , wszystko sprzedane
- 5 Odpowiedzi
- 991 Odsłony
-
Ostatni post autor: melon
9 gru 2014, o 16:27
-
-
(S) Turbotimer D1 Spec
Odpowiedzi: 4
autor:
matiwrc5 » 3 gru 2014, o 20:30
Pierwszy post
Sprzedam Tubrbotimer D1 Spec używany niewiele -praktycznie nowy, bardzo ładny niewielki panel sterujący . Cena 100 zł
Ostatni post
Sprzedane
- 4 Odpowiedzi
- 660 Odsłony
-
Ostatni post autor: matiwrc5
9 gru 2014, o 16:03
-
-
Sprzedam koła do Forestera z zimówkami
Odpowiedzi: 3
autor:
Jacol » 14 lis 2014, o 15:52
Pierwszy post
Mam do sprzedania felgi stalowe 15 x6,5 wraz z oponami zimowymi. Całkiem przyzwoite i felgi i opony. Cena również niewygórowana, a jeśli wygórowana, to chętnie opuszczę :-d
Forka sprzedałem, a koła...
Ostatni post
Może i fajne ale zimowa opona w wieku 5 lat nadaje się na kwietnik albo huśtawkę ;)
- 3 Odpowiedzi
- 518 Odsłony
-
Ostatni post autor: Chloru
8 gru 2014, o 18:47
-
-
(I) Subaru Impreza klasyk i newage dokladki
Odpowiedzi: 4
autor:
danny007 » 8 gru 2014, o 00:06
Pierwszy post
Witam wszystkich juz niedlugo w naszej ofercie znajdziecie lipy tzw.dokladki do przednich zderzakow zrobione z Poly Urethane bardzo wytrzymale na uszkodzenia w porownaniu do zywicy .Dokladki beda do...
Ostatni post
Forki tyż Subaru :lol:
- 4 Odpowiedzi
- 803 Odsłony
-
Ostatni post autor: Przemas
8 gru 2014, o 14:25
-
-
KUPIĘ - alu 15" do Forestera SG
autor:
broneq » 8 gru 2014, o 11:10
Jak w temacie najchętniej oryginalne. Mogą być do malowania ale nie muszą :)
Propozycje z poglądową fotką proszę na PW.
Pozdrawiam!
- 0 Odpowiedzi
- 269 Odsłony
-
Ostatni post autor: broneq
8 gru 2014, o 11:10
-
-
[S][Z] Felgi 17 Compomotive
Odpowiedzi: 7
autor:
BladeRunner » 13 wrz 2014, o 16:18
Pierwszy post
Mam na sprzedaż tylko 2 sztuki felg Compomotive 17 et50 7j.
Stan jak na zdjęciu. Całe i proste ale nie idealne.
Cena 700 za obie plus przesyłka lub odbiór osobisty w Warszawie.
Ostatni post
Do zamknięcia
- 7 Odpowiedzi
- 1916 Odsłony
-
Ostatni post autor: BladeRunner
8 gru 2014, o 11:07
-
-
Rozne czesci, skrzynie, zawieszenie, półosie GT/STi/Forek
Odpowiedzi: 6
autor:
grygo » 23 lis 2014, o 16:42
Pierwszy post
Wietrze garaz wiec na sprzedaz bedzie troche roznych gratow:
1. skrzynia w czesciach o przelozeniu glownym 4,44 z STi JDM ver.3/4 TY752VBCAA (na zdjeciach nie ma choinek z biegami, musze po to...
Ostatni post
Hej z jakiego samochodu jest zawór DV :-/
- 6 Odpowiedzi
- 847 Odsłony
-
Ostatni post autor: grzegorz_sg
8 gru 2014, o 07:39
-
-
[S] Łańcuchy śniegowe 90
autor:
Godlik » 7 gru 2014, o 19:28
Sprzedam łańcuchy 90. Nowe, nigdy nie rozpakowane. Odbiór najlepiej osobisty w Warszawie.
Kupiłem za 79, oddam za 50 zł.
IMG_7993-003.JPG
- 0 Odpowiedzi
- 286 Odsłony
-
Ostatni post autor: Godlik
7 gru 2014, o 19:28
-
-
[S] Silnik H6 200r
Odpowiedzi: 10
autor:
Bartosz-B » 12 sie 2013, o 22:41
Pierwszy post
Jak w temacie
Zostałem obdarowany silnikiem h6 w postaci puzzli jak na zdjęciach. Miałem plan go poskładać do kupy jako zapasowy ale wszyscy poważni mechanicy (4turbo, OESserwis, Janisz) zajmujący...
Ostatni post
apropos czujnika pisz do użytkownika skwaro bo u niego zalega silnik
za 500zł do zabrania z Pruszkowa
- 10 Odpowiedzi
- 1742 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
7 gru 2014, o 16:11
-
-
[S] Wtryski STI
Odpowiedzi: 8
autor:
bady » 29 wrz 2014, o 21:20
Pierwszy post
Sprzedam wtryski różowe STI 565cc top feed wyjęte z mojego auta więc sprawne na 100%. Cena 800,-
Ostatni post
UP.
- 8 Odpowiedzi
- 1141 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
7 gru 2014, o 14:24
-
-
[S] Zaciski STI
Odpowiedzi: 3
autor:
bady » 15 lis 2014, o 16:25
Pierwszy post
Sprzedam zaciski STi z BADYWOZU przebieg tarcz i klocków około 3000km. W 100% sprawne, były profesjonalnie naprawiane gwinty. Cena 2800,- 5x100
Ostatni post
UP
- 3 Odpowiedzi
- 712 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
7 gru 2014, o 14:22
-
-
[K] Blow Off, restryktor, rozrząd nowy
Odpowiedzi: 2
autor:
darecki1981 » 7 gru 2014, o 07:10
Pierwszy post
J.w. szukam blow offa głośnego do imprezy 96 (skośny IC) tam jest inne mocowanie nie na flanszę. Restryktor JDM gc8, oraz kompletny rozrząd z pompą wody do silnika jdm 260 Km.
Pisać na priv.
Ostatni post
Chciałem kupić wszystko razem zawsze na jakiś rabacik można liczyć :)
- 2 Odpowiedzi
- 468 Odsłony
-
Ostatni post autor: darecki1981
7 gru 2014, o 13:31
-
-
[K] Lampy przód Impreza, przedpotopowe 93-96
Odpowiedzi: 1
autor:
ryjeks » 7 gru 2014, o 01:19
Pierwszy post
Tylko Europa, RHD mogę mieć za free.
Jakby ktoś miał w ładnym stanie to przygarnę w cenie salcesonu :-)
Ostatni post
gadaj z Bergenem - jego zielona nieruchomość stoi z takymi lampami u mnie pod domem
- 1 Odpowiedzi
- 189 Odsłony
-
Ostatni post autor: j33mbo
7 gru 2014, o 12:01
-
-
[S] IC z WRX + zawór DV
autor:
kretal » 7 gru 2014, o 03:29
IC sprawny, w dobrym stanie, blaszki proste - 200 pln + przesyłka
DV sprawny - 150 pln + przesyłka
komplet - 300 pln + przesyłka
- 0 Odpowiedzi
- 455 Odsłony
-
Ostatni post autor: kretal
7 gru 2014, o 03:29
-
-
Tłumik końcowy S-Turbo
autor:
kretal » 7 gru 2014, o 03:12
Zdjęty z mojego forka, taki jak w tej aukcji - onclick= window.open(this.href);return false;
Cena 150pln + przesyłka
- 0 Odpowiedzi
- 263 Odsłony
-
Ostatni post autor: kretal
7 gru 2014, o 03:12
-
-
[S] IC z GT'ka
autor:
kretal » 7 gru 2014, o 03:01
Przez pomyłkę kupiłem kiedyś nie ten model co trzeba do mojego S-Turbo, bo z innym wyjściem na zawór DV. Wygląda bardzo dobrze, blaszki proste. W zestawie jest y-pipe.
Cena: 150pln + przesyłka.
- 0 Odpowiedzi
- 213 Odsłony
-
Ostatni post autor: kretal
7 gru 2014, o 03:01
-
-
[S] Hamulce - komplet z S-Turbo: przód + tył
autor:
kretal » 7 gru 2014, o 02:51
Jak w temacie, kompletny zestaw z mojego S-Turbo:
- przód: zacisk 2-tłoczek, tarcza Zimmermann nawiercana, klocki (klocki są po 5k km przebiegu)
- tył: zacisk 1-tłoczek, tarczo-bęben chyba oem,...
- 0 Odpowiedzi
- 272 Odsłony
-
Ostatni post autor: kretal
7 gru 2014, o 02:51
-
-
[S] Progi aluminiowe Forester S-Turbo
autor:
kretal » 7 gru 2014, o 02:25
Progi z mojego S-Turbo: niezniszczone, niepogięte, kompletne, do doczyszczenia. Zmieniłem na wiosnę na zwykłe plastikowe, a te leżą w garażu - może ktoś szuka... Cena 440pln + wysyłka.
- 0 Odpowiedzi
- 297 Odsłony
-
Ostatni post autor: kretal
7 gru 2014, o 02:25
-
-
[K] duperele do Imprezy (wężyk, podnośnik, głośnik)
Odpowiedzi: 1
autor:
Nevada » 4 gru 2014, o 21:59
Pierwszy post
1. Wężyk do zbiorniczka wyrównawczego Impreza 2.0 GX, o taki:
2. Podnośnik (lewarek) wraz tym prętem do kręcenia- Impreza GD
3. Głośnik drzwi przednie lewe- Impreza GD
4. Dywaniki gumowe,...
Ostatni post
witam 100 za wszystko oprócz dywanikow z wysyłka oczywiscie
- 1 Odpowiedzi
- 360 Odsłony
-
Ostatni post autor: DREAMCARS
6 gru 2014, o 00:18
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników