kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Atrapa przedliftowa z Imprezy JDM MY96
autor:
Virus12 » 13 lis 2014, o 19:09
Sprzedam gril z Subaru Imprezy WRX JDM MY95
Nie połamany, nie malowany, nie klejony.
pasuje do wszystkich Imprez classic turbo i N/A z przedliftową maską (reflektory mogą być poliftowe). Maske...
- 0 Odpowiedzi
- 296 Odsłony
-
Ostatni post autor: Virus12
13 lis 2014, o 19:09
-
-
[S] Maska aluminiowa GC8 JDM po lifcie 99-00
Odpowiedzi: 1
autor:
ryjeks » 11 lis 2014, o 21:25
Pierwszy post
Koncept się zmienił to i trzeba sprzedać rarytas ;-)
Maska lekko pofalowana i porysowana, nie jest to rarytas ale do śmietnika też daleko.
Jak do rajdowania to idealna, jak na wystawę to trzeba ją...
Ostatni post
Czyli 700 :-)
- 1 Odpowiedzi
- 410 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
13 lis 2014, o 18:54
-
-
[S] Outback/Legacy 99-03 lampa, dywan
Odpowiedzi: 1
autor:
szamcio11 » 27 paź 2014, o 10:39
Pierwszy post
Sprzedam do Outbacka/Legacy, 99-03 pozostałości:
dywan, wykładzina kabiny - cała, w ładnym stanie, cena 100 zł
podloga1.JPG
lampa prawa przednia, cała, z zaczepami, cena 80 zł
lampa1eu.jpg
lampy...
Ostatni post
lampy sprzedane
reszta aktualna
i jest jeszcze kratka do Forestera SG
- 1 Odpowiedzi
- 446 Odsłony
-
Ostatni post autor: szamcio11
13 lis 2014, o 16:33
-
-
{s}legacy turbo gt pozostałosci
Odpowiedzi: 10
autor:
karol1851 » 4 lis 2014, o 11:29
Pierwszy post
ładny środek 200zl
kokpit 100zl
drzwi z boczkami po 50zl
sprężyny przednie po 50zl
hamulce przednie dwa tłoczki z tarczami przewodami i klockami
hamulce tył dwa tłoczki z tarczami przewodami i...
Ostatni post
nie mam juz wiazki
- 10 Odpowiedzi
- 1434 Odsłony
-
Ostatni post autor: karol1851
12 lis 2014, o 17:41
-
-
[S] Cup holder do Legacy II
autor:
leon » 11 lis 2014, o 21:39
Sprzedam cup holder do Legacy II, P/N 66230AC020ML. Stan dobry, urwana dziurka na śrubkę, mimo to trzyma się i działa perfekcyjnie.
Cena 200,- do negocjacji.
Fotki wkrótce.
- 0 Odpowiedzi
- 173 Odsłony
-
Ostatni post autor: leon
11 lis 2014, o 21:39
-
-
(S) Subaru Legacy B4 RSK na czesci lub w calosci
Odpowiedzi: 4
autor:
danny007 » 7 lis 2014, o 21:38
Pierwszy post
Subaru Legacy b4 rsk rok 2000 120tys km w dobrym stanie z manulana skrzynia biegow na czesci lub w calosci
O wiecej info prosze na pw
Ostatni post
Sorka panowie, ale autko ma nowego nabywce
- 4 Odpowiedzi
- 739 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
11 lis 2014, o 17:17
-
-
ECU 2.0
Odpowiedzi: 3
autor:
wade » 25 paź 2014, o 18:40
Pierwszy post
Witam, poszukuje ECU od EJ20 115 KM, najlepiej bez immo.
Ostatni post
mam taki z 2.0 115KM, rocznik 1997.
jak coś PW
- 3 Odpowiedzi
- 846 Odsłony
-
Ostatni post autor: Virus12
10 lis 2014, o 22:42
-
-
[S] tłumik końcowy z kwasówki, przelot 2" WM sport
Odpowiedzi: 2
autor:
uchalopagos » 22 paź 2014, o 19:23
Pierwszy post
Cześć,
sprzedam tłumik końcowy wykonany z 2 kwasówki. Końcówka WMSport:
onclick= window.open(this.href);return false;
Końcówka jest przelotowa (dość głośna)
Tak prezentuje się w N/A z kolektorem...
Ostatni post
UP, Wysyłka w cenie
- 2 Odpowiedzi
- 1075 Odsłony
-
Ostatni post autor: uchalopagos
10 lis 2014, o 19:12
-
-
[K] Cewki zapłonowe Legacy turbo I gen
autor:
Foxbox » 10 lis 2014, o 16:15
Poszukuje fajkocewek do legacy, seryjnie przykręcane na dwie śruby 6mm, ale jak ktoś ma te na jedną śrubę 8mm, też się nimi zadowolę.
Mogą być nowe, mogą używane, byleby bez przebić.
Kontakt:
PW...
- 0 Odpowiedzi
- 324 Odsłony
-
Ostatni post autor: Foxbox
10 lis 2014, o 16:15
-
-
[K] ENDLESS szczeki
autor:
l3wy » 10 lis 2014, o 16:07
Witam,
Kupie (albo wiecie gdzie mozna kupic) szczeki do hamulca recznego firmy endless do imprezy gt my99>
pzdr.
- 0 Odpowiedzi
- 330 Odsłony
-
Ostatni post autor: l3wy
10 lis 2014, o 16:07
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 354 Odsłony
-
Ostatni post autor: roslinn
8 lis 2014, o 14:54
-
-
Części do legacy turbo 92 r
Odpowiedzi: 1
autor:
sigma111 » 7 lis 2014, o 17:32
Pierwszy post
Witam , poszukuję poniższych części :
- poduszki silnika
- mocowanie dyfra
- koło pasowe /rozrządu
Jeśli znacie jakieś magiczne miejsce z częściami do legacy będę wdzięczny za udostępnienie :-)
Ostatni post
mam uzywane jak chcesz
- 1 Odpowiedzi
- 371 Odsłony
-
Ostatni post autor: karol1851
8 lis 2014, o 08:16
-
-
AZEV A 5x100 8x17
Odpowiedzi: 1
autor:
rasputin » 6 lis 2014, o 10:52
Pierwszy post
Do sprzedania AZEV A 5x100 8x17 ET30, pasują do Imprez po MY00
onclick= window.open(this.href);return false;
Cena: 700 do nego z oponami!
Ostatni post
z tym et??
- 1 Odpowiedzi
- 535 Odsłony
-
Ostatni post autor: Mucha&mucha
7 lis 2014, o 01:13
-
-
Gdzie znaleźć dobry motosklep online?
Odpowiedzi: 7
autor:
SzefRobert96 » 30 paź 2014, o 12:12
Pierwszy post
Witajcie,
od jakiegoś czasu poszukuję sklepu online z częściami samochodowymi. W mojej okolicy pozostał jeden sklep motoryzacyjny no i ceny są już tak wygórowane, że stwierdziłem, ze lepiej kupować...
Ostatni post
Jestem podobnego zdania. Jeśli chodzi o części samochodowe, to zazwyczaj wybieram sklepy stacjonarne lub zlecam mechanikowi zamówienie odpowiednich części. Do tej pory prawie zawsze było taniej niż w...
- 7 Odpowiedzi
- 1147 Odsłony
-
Ostatni post autor: Eclay1128
6 lis 2014, o 21:14
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: leon
6 lis 2014, o 21:09
-
-
[S] Krótką przekładnię kierowniczą STI
Odpowiedzi: 36
autor:
pawlaswrc » 2 lut 2014, o 01:34
Pierwszy post
Byłby ktoś chętny na moją przekładnię?
Magiel z STI 06, z przebiegiem ok 60 tys.km. Założony do mojej repliki 22B, czyli GC.
Cena 2200 za komplet z końcówkami i drążkami
Ostatni post
Czyli u małego wszystko OK, więc temat ZAMYKAMY....
chyba, że ktoś chce sobie dalej dyskutować to proszę bardzo.
- 36 Odpowiedzi
- 5102 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
6 lis 2014, o 16:13
-
-
[S] OZ Superleggera 17 5x100
Odpowiedzi: 7
autor:
stachu » 13 lip 2014, o 23:03
Pierwszy post
sprzedam OZ superleggera 17x7 ET 48 czarny mat, idealne 4 sztuki z nakrętkami
cena do zapłacenia 17stki jakieś et 50..46 + 1000zł :o
Ostatni post
Ja mam też ultraleggery 17ki srebrne też na sprzedaż zaraz będę wystawiał
(przepraszam jeśli się wepchałem...)
- 7 Odpowiedzi
- 1580 Odsłony
-
Ostatni post autor: artone11
6 lis 2014, o 00:50
-
-
[S] felgi do GT,WRX, Legacy 15' slick
Odpowiedzi: 10
autor:
subrabu » 30 wrz 2012, o 00:38
Pierwszy post
wszystkie 5x100
pasują do GT, forek, legacy z dwu-tłoczkiem
1.
- 4 stalowe felgi 15x6 ET38 z 195 60 15 dunlop winter sport ok 4 mm plus 4 sliki Michelin TA20 (na wykończeniu) sprzedaję razem za 300...
Ostatni post
up zima idzie !
świeżo wyważone.
1 za 250
2 za 400
- 10 Odpowiedzi
- 7447 Odsłony
-
Ostatni post autor: subrabu
5 lis 2014, o 23:22
-
-
[S] Wszystko do GC8!
Odpowiedzi: 61
autor:
jdm » 28 lip 2014, o 19:57
Pierwszy post
Witam. Posiadam wszystkie manele do gc8 rok produkcji 1998. Wersja Japońska 280KM. Pytania PW
Ostatni post
tak klapa z lotą kod lakieru 406
- 61 Odpowiedzi
- 7778 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
5 lis 2014, o 21:21
-
-
[S] Daszek JDM do GC8 Type RA , Type R LTD. cały zestaw RARE
Odpowiedzi: 1
autor:
vagin » 4 lis 2014, o 19:38
Pierwszy post
Sprzedam daszek wraz z całym zestawem do jego montażu... wszystko w stanie idealnym, daszek z zewnątrz do ewentualnego przemalowania gdyż ma rysy. Cena 1300 PLN PW lub 886 655 255
Tak to sie...
Ostatni post
! ! ! UWAGA NOWA CENA ! ! ! tylko dziś! - ten wspaniały daszek może być TWÓJ za jedyne... 1299PLN :lol: nie czekaj, zadzwoń! :-d
- 1 Odpowiedzi
- 911 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
5 lis 2014, o 20:55
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 418 Odsłony
-
Ostatni post autor: mapi
5 lis 2014, o 18:51
-
-
[K] Zacisk 4rotłok
autor:
simeone » 4 lis 2014, o 23:01
Kupie zacisk 4rotłok od wrx najlepiej z wypukłym napisem 1szt, bez znaczenia w jakim stanie
- 0 Odpowiedzi
- 391 Odsłony
-
Ostatni post autor: simeone
4 lis 2014, o 23:01
-
-
[s]felgi stalowe 15 cali i aluminiowe 14 cali
Odpowiedzi: 2
autor:
Gepard » 3 lis 2014, o 23:54
Pierwszy post
Jak w temacie cały komplecik cena 200zł plus ewentualne wysyłka mam też Alu 14 cali w tej samej cenie 503112639
Ostatni post
Wrzuć mi maila na pw to podeślę zdjęcia. Tak oryginały subaru niestety brak dekielkow
- 2 Odpowiedzi
- 812 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
4 lis 2014, o 20:20
-
-
[S] Plastikową wysoką matę do bagażnika Legacy III kombi
Odpowiedzi: 2
autor:
drzazgus » 29 paź 2014, o 19:08
Pierwszy post
Witam.
Sprzedam wysoką wykładzine do bagażnika Legacy III kombi. Jest to duży i mocny odlew plastikowy wykonany na wymiar z wysokimi burtami aż do okien i tylną ściana aż do wysokości siedzeń. Na...
Ostatni post
Ok. Jutro zrobie fotki. Nie pasowało do OBK z 2001r. Sam posiadam legacy kombi III w wersji euro. Tam pasuje. Mazowieckie dokładnie Otwock k. wawy.
- 2 Odpowiedzi
- 1279 Odsłony
-
Ostatni post autor: drzazgus
3 lis 2014, o 19:32
-
-
[S] Ori 15-tki Felgi Impreza + opony Lato
Odpowiedzi: 4
autor:
ToLa » 27 paź 2014, o 11:48
Pierwszy post
Felgi ORI Subaru stan oceniam na bardzo dobry , proste , nie spawane , nie prostowane .
Opony letnie stan bdb , zakupiłem używane opony jakieś 2 mc temu , stan bieżnika spokojnie ponad 5 mm ,...
Ostatni post
Paczki poszły na e mailu masz numery itd .
- 4 Odpowiedzi
- 1275 Odsłony
-
Ostatni post autor: ToLa
3 lis 2014, o 15:41
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników