kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[K] 4 stalówki do subaru imprezay
Odpowiedzi: 11
autor:
kondek123 » 19 paź 2014, o 11:13
Pierwszy post
Witam
Poszukuję 4 stalówek do swojej imprezy GC w rozsadnej cenie, z woj.Lubelskiego.
Pozdrawiam
Ostatni post
Kupiłem stalówki od forestera za 280 zł :D
- 11 Odpowiedzi
- 1962 Odsłony
-
Ostatni post autor: kondek123
28 paź 2014, o 08:28
-
-
[S]Drobiazki GT/GL polift, lampy, wloty/zaślepki, air-bag, t
Odpowiedzi: 5
autor:
betun » 20 lip 2013, o 14:53
Pierwszy post
Witam was, nazbierało mi się sporo drobiazgów do Imprezy, po rozbiciu przodu przeszedłem downgrade na przedliftowy wygląd, a to co ocalało i to co nazbierało się przez ponad rok leży mi w garażu i...
Ostatni post
Witam!
Grill jest Przedliftowy? Jesli tak to mozna zdjęcie podesłać?
- 5 Odpowiedzi
- 1629 Odsłony
-
Ostatni post autor: bari
28 paź 2014, o 08:18
-
-
[S] lampa lewy przód Impreza GT polift
Odpowiedzi: 1
autor:
007 » 20 paź 2014, o 16:19
Pierwszy post
lampa lewy przód GT polift wersja europejska elektryczna regulacja jedyny mankament to pęknięcie obudowy reszta bez uwag 150 ew propozycje
zdjęcia na maila
Ostatni post
UP a do tego w cenie przysłowiowego złomu
dolna osłona kierownicy + obudowa konsoli środkowej + schowek + podłokietnik + osłona ręcznego z el. reg lusterka 40 stan średni
plastik konsoli środkowa +...
- 1 Odpowiedzi
- 1063 Odsłony
-
Ostatni post autor: 007
28 paź 2014, o 00:20
-
-
[S] Felgi z oponami 17' 5x100
autor:
Rusi » 27 paź 2014, o 21:37
Witam. Sprzedam felgi na których obecnie stoi moja Impreza.
Felgi są w bardzo dobrym stanie, proste (jedna felga delikatnie przerysowany rant) .
4 opony te same Hankook 215/40 również w bardzo...
- 0 Odpowiedzi
- 577 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rusi
27 paź 2014, o 21:37
-
-
[S] Felgi BBS 16" skręcane 5x100 proste i ładne :)
Odpowiedzi: 3
autor:
Qwerty13 » 26 paź 2014, o 23:11
Pierwszy post
Cześć, poniższe felgi na sprzedaż, nie jeżdżone na KJSach ani innych pojeżdżawkach,
kupiłem je do Turbodziadka (ogłoszenie jest na forum) i niewiele co na nich pojeżdziłem.
Przedmiotem ogłoszenia...
Ostatni post
U znajomego na WRXowe zaciski wchodziły.
- 3 Odpowiedzi
- 6693 Odsłony
-
Ostatni post autor: Qwerty13
27 paź 2014, o 19:42
-
-
[K] Kostka do przepływki MY97-98
Odpowiedzi: 1
autor:
skwaro » 24 paź 2014, o 11:39
Pierwszy post
Przygarnę 3-pinową kostkę do przepływki MY97-98 jak na fotce, z kawałkiem wiązki.
Ostatni post
Nikt nie ma jakiegoś gt-eka albo forka z 97-98 na graty żeby odciąć mi tę kostkę od wiązki pod maską?
- 1 Odpowiedzi
- 763 Odsłony
-
Ostatni post autor: skwaro
27 paź 2014, o 12:58
-
-
(K) Felgi Stalowe do GT 16"
Odpowiedzi: 4
autor:
Piterr » 26 paź 2014, o 17:53
Pierwszy post
Witam. Kupię felgi stalowe do GT 16 .
Ostatni post
I czy mozesz je wysłać kurierem ?
- 4 Odpowiedzi
- 664 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piterr
27 paź 2014, o 11:11
-
-
[K] PRZEWÓD WYSPRZĘGLIKA SPRZEGŁA LEGACY BH
Odpowiedzi: 2
autor:
lotion » 20 paź 2014, o 10:33
Pierwszy post
Witam,
poszukuję przewód wysprzęglika sprzęgła do mojego Legacy III BH.
wszelkie propozycje lub namiary mile widziane ;-)
Poradziłem sobie sam z doborem zamiennika. :cofee: Wymiana też nie jest...
Ostatni post
Zrobione :lol:
- 2 Odpowiedzi
- 580 Odsłony
-
Ostatni post autor: lotion
27 paź 2014, o 10:49
-
-
[S] Dywan do Imprezy GC8 - stan bardzo dobry
autor:
Arti » 27 paź 2014, o 08:57
Czołem załoga,
do oddania mam niezniszczony dywan do Imprezy GC8. Jeździł w imprezie 1.6 NA, więc nie był używany w sporcie ani upalany zimą pod Tesco. :mrgreen:
Cena: 150 zł plus koszt wysyłki.
- 0 Odpowiedzi
- 701 Odsłony
-
Ostatni post autor: Arti
27 paź 2014, o 08:57
-
-
Felgi aluminiowe 15" , i stalowe GT
autor:
klaudiusz » 27 paź 2014, o 02:24
Mam do sprzedania felgi Alu i kpl stalowych 15 5x100 z GC8
Aluski -450 zł
Stalowe -200 zł
Przesyłka do ustalenia
Tel 603 958 894
Zdjęcia dla zainteresowanych na @, tu jeszcze nie opanowałem jak się...
- 0 Odpowiedzi
- 381 Odsłony
-
Ostatni post autor: klaudiusz
27 paź 2014, o 02:24
-
-
(S) FELGI 16" 5X100 JDM SUBARU
Odpowiedzi: 8
autor:
malina555 » 4 wrz 2014, o 20:19
Pierwszy post
Felgi 16 z forestera jdm et 48 nie wiemy czy wchodzą na cztero tłoczek ale dość mocno odstawały od zacisku dwu tłoczkowego szerokość 6,5 cala
kontakt 534647647
cena 620zł
Ostatni post
Poszły już dawno, obecnie u mnie więc do zamknięcia temat:)
- 8 Odpowiedzi
- 1444 Odsłony
-
Ostatni post autor: Miksu
27 paź 2014, o 00:01
-
-
[SPRZEDAM] UP PIPE nówka sztuka 180 PLN
Odpowiedzi: 4
autor:
whiteGT » 25 paź 2014, o 22:42
Pierwszy post
Na sprzedaż uppipe.
Średnica 60mm
Posiada opcjonalne wyjście na EGT, AFR itp
Nowy, nieużywany. Oferta ważna do świąt, potem wyjeżdżam.
Odbiór osobisty Warszawa(weekend Wesoła, w tygodniu Bielany)...
Ostatni post
Seria ma chyba 51mm (średnica wew)
- 4 Odpowiedzi
- 853 Odsłony
-
Ostatni post autor: bujak27
26 paź 2014, o 23:40
-
-
[k] tłumik
Odpowiedzi: 6
autor:
bady » 25 paź 2014, o 21:39
Pierwszy post
Kupię tłumik przelot od gt, forek, wrx cichy.
Ostatni post
Taka puszkę mam teraz a chcę mieć ciszej.
- 6 Odpowiedzi
- 1025 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
26 paź 2014, o 22:08
-
-
[PP] Rozrusznik
Odpowiedzi: 4
autor:
pawlaswrc » 24 paź 2014, o 09:00
Pierwszy post
Wczoraj padł mi rozrusznik w Colinie, więc pilnie przygarnę, lub najlepiej pożyczę na czas naprawy mojego. Najlepiej od kogoś z Wrocka. Rozrusznik do 2.0 N/A 115 KM. Mam od 20T, ale obudowa jest...
Ostatni post
Wykrzykniki usunięte, awaria też.
Brać forumowa zawsze gotowa. Dzięki Artiś i lukwol :thumb: :thumb: :thumb:
ZAMYKAMY
- 4 Odpowiedzi
- 867 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
26 paź 2014, o 20:55
-
-
Kupie tarcze i klocki przód impreza wolnyssak
Odpowiedzi: 2
autor:
strokus20 » 26 paź 2014, o 11:13
Pierwszy post
Witam poszukuje tarcz i klocków przód do imprezy kombi 2002r 125KM. Moze ktoś ma lub wie gdzie kupić w dobrej cenie.
Ostatni post
Nie chodzi mi o jakieś używki tylko właśnie o nowe bo jak wiadomo cena tez wszędzie inna.Ale dzięki za podpowiedz.
- 2 Odpowiedzi
- 495 Odsłony
-
Ostatni post autor: strokus20
26 paź 2014, o 18:27
-
-
Różowy znaczek na gril gc8 oddam
Odpowiedzi: 85
autor:
melina26 » 13 lut 2012, o 21:08
Pierwszy post
W związku z tym, że jestem w posiadaniu kilku różnych znaczków, to nim zażądam finansowej rekompensaty za nie, postanowiłem zasięgnąć Waszej opinii. Tak więc w dniu dzisiejszym pierwszemu chętnemu...
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
- 85 Odpowiedzi
- 13951 Odsłony
-
Ostatni post autor: Piterr
26 paź 2014, o 17:35
-
-
[S] Rura dolotu turbo forek ej205 OEM, dolot forek i inne
Odpowiedzi: 1
autor:
melina26 » 19 paź 2014, o 19:47
Pierwszy post
Do sprzedanie mam rurę dolotową do turo. Rura usyfiona ale sprawna. Cenka 50 zł.
Stożek 10 zł
Trigger 36-1, 10 zł (mam do tego pasujace kolo pasowe na wal do subaru)
Kolektor 2.0 NA 125...
Ostatni post
Dodane nowe graty
- 1 Odpowiedzi
- 799 Odsłony
-
Ostatni post autor: melina26
26 paź 2014, o 12:59
-
-
[S] Felgi Arcasting ZAR 8x18 5x100
Odpowiedzi: 1
autor:
jesrt » 20 paź 2014, o 15:35
Pierwszy post
Cześć,
mam do zaoferowania znane w sporcie, włoskie felgi Arcasting ZAR w rozmiarze 8x18, o ile wersja 5x114 jest popularna i ciągle dostępna o tyle wersja z rozstawem 5x100 musi być zamówiona w...
Ostatni post
brakuje nam jeszcze 2 osoby/8 felg - chętni?
- 1 Odpowiedzi
- 835 Odsłony
-
Ostatni post autor: jesrt
24 paź 2014, o 18:52
-
-
Różowy znaczek z " i " na grill
Odpowiedzi: 1
autor:
mag52 » 24 paź 2014, o 08:52
Pierwszy post
Jak w tytule poszukuje różowego znaczka na grill i impreza NA
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
- 1 Odpowiedzi
- 623 Odsłony
-
Ostatni post autor: j33mbo
24 paź 2014, o 17:43
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 473 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kubaj20
24 paź 2014, o 11:17
-
-
Sprzedam koła 17" Alu RIAL
autor:
RaV_bird » 23 paź 2014, o 14:43
WItam !
Sprzedam koła 17 które jeździły na mojej imprezie GD, więcej info tutaj:
onclick= window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
- 0 Odpowiedzi
- 777 Odsłony
-
Ostatni post autor: RaV_bird
23 paź 2014, o 14:43
-
-
[K] wiązka elektryczna Impreza GT
autor:
007 » 23 paź 2014, o 13:47
witajcie
Poszukuję wiązki elektrycznej Impreza GT polift w wersji europejskiej (z klimą). Chodzi głównie o kabelki które znajdują się pod deską rozdzielczą.
- 0 Odpowiedzi
- 511 Odsłony
-
Ostatni post autor: 007
23 paź 2014, o 13:47
-
-
Rury SAMCO SPORT
Odpowiedzi: 7
autor:
NADZIOS » 20 paź 2014, o 15:24
Pierwszy post
Sprzedam komplet orurowania go imprezy gt po 97 roku w zestawie jest 8 szt . Rury sa z firmy SAMCO SPORT wszystkie nowe nie używane .Cena 600 zł
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Orginale , nowe , nie używane, czekaja jeszcze kilka dni najprawdopodobniej w ten weekend lecą do mnie pod maske
- 7 Odpowiedzi
- 1846 Odsłony
-
Ostatni post autor: NADZIOS
22 paź 2014, o 22:28
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 730 Odsłony
-
Ostatni post autor: uchalopagos
22 paź 2014, o 15:38
-
-
kupię zaciski 4 tłoczkowe do GT
Odpowiedzi: 3
autor:
speedway93_ee » 14 paź 2014, o 18:00
Pierwszy post
witam! kupię zaciski 4 tłoczkowe do Imprezy GT, najlepiej w komplecie z tarczami. pozdrawiam
Ostatni post
Mam.
Tarcze są. Klocki chyba też ale muszę sprawdzić.
700 pln + przesyłka.
- 3 Odpowiedzi
- 658 Odsłony
-
Ostatni post autor: pablonas
21 paź 2014, o 22:24
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników