kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Opony Continental ContiWinterContact TS830 P 215/45R17 V
Odpowiedzi: 2
autor:
So What! » 11 paź 2014, o 14:19
Pierwszy post
Zima zbliża się wielkimi krokami :-)
Postanowiłem więc sprzedać opony Continental ContiWinterContact TS830 P 215/45R17 91 V XL
Produkcja 3610
Cena sugerowana 549 zł za komplet. Odbiór osobisty....
Ostatni post
Sprzedane :-)
- 2 Odpowiedzi
- 490 Odsłony
-
Ostatni post autor: So What!
11 paź 2014, o 20:16
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 494 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
10 paź 2014, o 07:43
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 394 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
10 paź 2014, o 07:43
-
-
[K] Spęzyny, amorki, przegób subaru legacy II 1995
Odpowiedzi: 1
autor:
lele » 23 wrz 2014, o 07:14
Pierwszy post
Witam. Może ktoś z szanownych foruwiczow posiada gdzie w czeluściach garażu lub jakieś piwnicy , części do dziadka legacy . jestem szczególnie zainteresowany przednimi sprężynami lub kompletem...
Ostatni post
do zamknięcia
- 1 Odpowiedzi
- 474 Odsłony
-
Ostatni post autor: lele
10 paź 2014, o 06:44
-
-
Zimówki Michelin z felgami 16'
Odpowiedzi: 3
autor:
markopollo » 24 wrz 2014, o 09:30
Pierwszy post
Mam do sprzedania zimówki z felgami stalowymi .
Założyłem w moim Forku zaciski 4 tłokowe i ten zimowy zestaw już się nie nadaje.
Opony są 3 letnie a jeździły 2 sezony.
sprzedam za 800 zł. wysyłka po...
Ostatni post
Sprzedane
- 3 Odpowiedzi
- 787 Odsłony
-
Ostatni post autor: markopollo
9 paź 2014, o 20:27
-
-
[S] Opony nowe
Odpowiedzi: 1
autor:
niesci » 9 paź 2014, o 18:04
Pierwszy post
Witam,
pracuję w serwisie oponiarskim więc jak potrzebujecie nowych opon letnich albo zimowych służę pomocą. Dla Forumowiczów rabat.
Zapraszam.
Ostatni post
a nie powinienes kolego miec innego koloru nicka?
Pzw,
MCC
- 1 Odpowiedzi
- 371 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
9 paź 2014, o 18:24
-
-
[K] Plyte do bagaznika sedan 2007
autor:
artuuro » 9 paź 2014, o 15:45
Szukam plyty do bagaznika - tej usztywniającej podloge. Najchetniej do odbioru wlasnego. Prosze o kontakt jesli ktos ma.
Pozdrawiam,
Artuuro
- 0 Odpowiedzi
- 215 Odsłony
-
Ostatni post autor: artuuro
9 paź 2014, o 15:45
-
-
[S] Felgi/ Kola 4 szt Original 5x114 Zlote
autor:
artuuro » 9 paź 2014, o 13:01
Sprzedam 4 szt oryginalnych felg z mojego STI 2007 - felgi nie spawane, nie prostowane, bez przejsc. Zakladac i jezdzic. Sprzedaje bo udalo mi sie kupic (moim zdaniem ladniejsze). Jedna ma przy...
- 0 Odpowiedzi
- 369 Odsłony
-
Ostatni post autor: artuuro
9 paź 2014, o 13:01
-
-
[K] Wtryski i pompe
Odpowiedzi: 6
autor:
mcc » 2 paź 2014, o 13:38
Pierwszy post
Poszukuje wydajniejszych (500cc+) wtryskow do WRX '04 wraz z pompa w rozsadnej cenie.
Pzw,
MCC
Ostatni post
Do zamkniecia!
Pzw,
MCC
- 6 Odpowiedzi
- 1508 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
9 paź 2014, o 09:14
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 726 Odsłony
-
Ostatni post autor: kowalowal
8 paź 2014, o 21:55
-
-
[S] Opony letnie Toyo Nanoenergy R38 205/60R16 - DOT 2014
Odpowiedzi: 3
autor:
KamilP » 1 paź 2014, o 17:09
Pierwszy post
Sprzedam praktycznie nowe opony letnie Toyo Nanoenergy w rozmiarze 205/60 R16 92V - rok produkcji: 2014
Opony byly na nowym aucie. Od razu po zakupie felgi i opony zostaly wymienione na wieksze....
Ostatni post
do Forka idealne 8-)
- 3 Odpowiedzi
- 1223 Odsłony
-
Ostatni post autor: KamilP
8 paź 2014, o 21:53
-
-
Sprzedam nowe szutrowki
Odpowiedzi: 9
autor:
grygo » 27 sie 2014, o 15:02
Pierwszy post
Pirelli PZero KM2, fabrycznie nowe nigdy nie jezdzone. Cena nowej w sklepie ok.1200zl ja sprzedaje komplet za 3000zl. 2 prawe 2 lewe, wszystkie ta sama mieszanka, rozmiar 205/65r15, mozliwy odbior...
Ostatni post
hopsa
- 9 Odpowiedzi
- 1196 Odsłony
-
Ostatni post autor: grygo
8 paź 2014, o 21:40
-
-
Felgi aluminiowe subaru 15' 5x100
Odpowiedzi: 2
autor:
Miksu » 21 wrz 2014, o 16:32
Pierwszy post
Witam.
Zima się zbliża więc czas wystawić kółka, które mi się już nie przydadzą, a komuś z pewnością posłużą :-)
Oryginalne felgi aluminiowe Parametry: 15x6J
rozstaw 5x100
ET: 55
Otwór...
Ostatni post
Sprzedane;)
- 2 Odpowiedzi
- 942 Odsłony
-
Ostatni post autor: Miksu
8 paź 2014, o 18:26
-
-
[S] Przekładka do GC8 na wysokiej desce
Odpowiedzi: 3
autor:
vagin » 8 paź 2014, o 11:27
Pierwszy post
cały komplet bez pedałów, wersja z klimą, przekładnia zwykła, 97-2000r, cena promo 2200PLN !!! odbiór osobisty Wrocław, 886 655 255 lub PW
Ostatni post
:giggle:
- 3 Odpowiedzi
- 874 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
8 paź 2014, o 17:33
-
-
Sprzedam maskę i zderzak od Legacy 1 Turbo
Odpowiedzi: 2
autor:
Gooz » 3 sie 2014, o 18:53
Pierwszy post
jak w temacie, zderzak i maska od turbosa, koloru granatowego
Zderzak 400zł kompletny
Maska 200zł
Zdjęcia : onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return...
Ostatni post
Czy masz może hak, do sedana?
- 2 Odpowiedzi
- 952 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gustawny
8 paź 2014, o 15:47
-
-
Hak do Legacy I sedan
autor:
Gustawny » 8 paź 2014, o 13:41
Witam,
kupię hak do Subaru Legacy I, sedan, rok produkcji 1993.
Może być zarówno używany jak i nowy. Nie mogę nigdzie znaleźć nowego. :-(
- 0 Odpowiedzi
- 280 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gustawny
8 paź 2014, o 13:41
-
-
[K] dyfer 3.9 najlepiej z płytką
Odpowiedzi: 1
autor:
wicher » 7 paź 2014, o 19:44
Pierwszy post
Jak w temacie kupie dyfer o przełożeniu 3.9 najlepiej z płytką.
R160
Info pls.
Ostatni post
Też bym przytulił ;)
Napisz jeszcze czy r160 czy r180, bo to chyba ważne...
- 1 Odpowiedzi
- 932 Odsłony
-
Ostatni post autor: booSTi
7 paź 2014, o 22:23
-
-
[S] Hamulce 4 tłoczek!
Odpowiedzi: 6
autor:
jdm » 29 lip 2014, o 20:51
Pierwszy post
Hamulce 4 tłoczek, plus praktycznie nowe tarcze, plus zacisk w super stanie, plus klocki. Cena 850zł komplet oczywiście na dwie strony.
Ostatni post
niestety sprzedane
- 6 Odpowiedzi
- 1153 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
7 paź 2014, o 21:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 470 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
7 paź 2014, o 18:56
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 582 Odsłony
-
Ostatni post autor: majeszczak
7 paź 2014, o 16:27
-
-
[S] Silnik EJ205 z Forestera S-Turbo w całości lub na części
Odpowiedzi: 8
autor:
skwaro » 29 sie 2014, o 12:13
Pierwszy post
Mam na sprzedaż silnik z Forestera S-Turbo MY99 po panewce, głowice w dobrym stanie, zawory regulowałem jakieś 2kkm wcześniej. Dolot i czujniki w komplecie, tylko wiązka silnika ma ucięte kostki bo...
Ostatni post
Silnik sprzedany, temat do zamknięcia
- 8 Odpowiedzi
- 1320 Odsłony
-
Ostatni post autor: skwaro
6 paź 2014, o 14:27
-
-
Naklejki na samochód
Odpowiedzi: 1
autor:
harmidon » 6 paź 2014, o 00:31
Pierwszy post
to idealna reklama dla Twojej firmy lub drobnej usługi. Jeżdżąca naklejki na samochód na pewno przykują uwagę potencjalnych odbiorców.
Naklejki nie odpadają przy dużych prędkościach i nie niszczą...
Ostatni post
Jak już się ogłaszasz na forum to zrób projekt świnki magnetycznej i wystaw na forum w jakiejś promocji to może wtedy nie znikniesz przedwcześnie...
- 1 Odpowiedzi
- 931 Odsłony
-
Ostatni post autor: TERZO
6 paź 2014, o 07:32
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 685 Odsłony
-
Ostatni post autor: MATRIX
5 paź 2014, o 19:41
-
-
- 4 Odpowiedzi
- 668 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
5 paź 2014, o 11:04
-
-
[K] Tylny dyferencjal Impreza GT MY99, FD 3.9
Odpowiedzi: 2
autor:
ember » 4 paź 2014, o 10:25
Pierwszy post
Jak w temacie - kupie sprawny, tylny dyfer to GTka MY99 z FD 3.9
Nr skrzyni to TY754VN1AB .
Najchetniej z okolic Wroclawia.
Ostatni post
Mala poprawka - przelozenie dyfra to jednak 3.54.
FD skrzyni to 3.9, jednak na dyfer jest jeszcze dodatkowo 1:1.1 .
- 2 Odpowiedzi
- 526 Odsłony
-
Ostatni post autor: ember
5 paź 2014, o 10:47
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników