kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[K] air box do STI/GT 96 rok oraz restryktor
Odpowiedzi: 4
autor:
ravo » 4 paź 2014, o 20:26
Pierwszy post
Jak w temacie, nie wiem czy jest taka sama puszka w STI i GT ale potrzebuje oryginał i restryktor do wężyka 2mm
Ostatni post
już :P ja to się Was słucham :P
- 4 Odpowiedzi
- 921 Odsłony
-
Ostatni post autor: ravo
4 paź 2014, o 21:29
-
-
[S] Sprężyny tył Kayaba RA5763 Forester SF
autor:
draqoon » 4 paź 2014, o 15:35
Do sprzedania sprężyny zamontowane do Forka i zdemontowane po 2 tyg. (około 500 km). Noszą ślady montażu.
Źle dobrali mi w sklepie i okazało się, że są one do SLS.
Cena 200 zł za parę
- 0 Odpowiedzi
- 701 Odsłony
-
Ostatni post autor: draqoon
4 paź 2014, o 15:35
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 335 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomulus
3 paź 2014, o 19:44
-
-
Wiązka elektryczna
Odpowiedzi: 2
autor:
wade » 7 sie 2014, o 21:22
Pierwszy post
Szukam wiązki elektrycznej do silnika EJ20 z Imprezy. Silnik z 98, 115KM. Komputer na 3 wtyczki.
MEGA PILNE
Ostatni post
upp
- 2 Odpowiedzi
- 589 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
3 paź 2014, o 19:26
-
-
Alufelgi 17'' OZ SUPERTURISMO 5X100
Odpowiedzi: 11
autor:
DAYCO » 7 lip 2014, o 21:41
Pierwszy post
Sprzedam komplet alusów 17'' Oz Superturismo z rozstawem 5x100 u mnie smigaja w Imprezie WRX 04r
Felgi zostaly całkowicie odnowione.Zostały wypiaskowane i na nowo pomalowane proszkowo-piecowo na...
Ostatni post
Juz dawno sprzedane przepraszam zapomnialem zamknac temat
- 11 Odpowiedzi
- 1955 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
3 paź 2014, o 17:56
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 306 Odsłony
-
Ostatni post autor: Pawel_subaru
3 paź 2014, o 17:47
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 555 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
3 paź 2014, o 14:13
-
-
S/Z OZ Superleggera 17x7 5x100
Odpowiedzi: 3
autor:
stachu » 4 cze 2014, o 22:06
Pierwszy post
Sprzedam 4 sztuki, pięknych, czarnych OZ Superleggera 17x7 ET 48 5x100 dedykowane do Subaru, bez żadnych pierścionków, dystansów i innych gówien. Felgi są proste, niespawane, były natomiast malowane...
Ostatni post
W wiekszosci nowe OZ to poraszka
- 3 Odpowiedzi
- 1511 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
3 paź 2014, o 00:04
-
-
(K)jarzma lub zaciski forester 2
Odpowiedzi: 7
autor:
pszemq » 21 wrz 2014, o 22:24
Pierwszy post
Witam.Kupię jarzma przednich hamulców do forestera 2003 rok 2.5X us spec.2 tłoczki.niestety moje są mocno wybite i walą niemiłosiernie a zestaw naprawczy pomaga tylko na miesiąc.
Ostatni post
Polecam sie na przyszłość.Pozdro
- 7 Odpowiedzi
- 1013 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
2 paź 2014, o 19:31
-
-
[K] Kupię felgi 17 5x100
Odpowiedzi: 3
autor:
kuba_wrx » 28 wrz 2014, o 22:13
Pierwszy post
Kupię alufelgi 17 x 7 lub 7.5 ET > 42 do WRXa Buga, najlepiej szprychowe np ATSy w rozsądnej cenie, nie pokrzywione.
Pozdrawiam !
Ostatni post
7,5j i ET 38 pasuja idealnie nic nie ociera i wchodzą na zlote brembo
- 3 Odpowiedzi
- 625 Odsłony
-
Ostatni post autor: DAYCO
1 paź 2014, o 23:37
-
-
Komputer ECU Subaru Forester S turbo
autor:
tomas212212 » 1 paź 2014, o 17:03
Witam
Sprzedam ECU do SUBARU FORESTER 2.0 EJ20 S TURBO z 2001r
numer seryjny WI 22611 AG050 A18-000 DIK (angol)
100zł
onclick= window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
- 0 Odpowiedzi
- 354 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomas212212
1 paź 2014, o 17:03
-
-
FMIC Temat zamkniety
autor:
tomas212212 » 1 paź 2014, o 17:00
Witam
Wszystko jak w ogłoszeniu z OLX ale oczywiscie taniej dla forumowiczów ;)
ALE CHETNIEJ BYM SIE ZAMIENIL NA SERYJNY DO GC8 STI (ale musi byc w ladnym stanie, miec y-pipe i blow'offa lub...
- 0 Odpowiedzi
- 411 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomas212212
1 paź 2014, o 17:00
-
-
Sprzedam Kurnik STI 01-03 Bug
Odpowiedzi: 7
autor:
slonik01 » 28 wrz 2014, o 19:53
Pierwszy post
Sprzedam oryginalny (Made in Japan) wysoki kurnik do do STI Bug'a 01-03 .
Pasuje również do Forestera.
Stan idealny , kompletny .
Cena 300 PLN
Ostatni post
Sprzedany.
- 7 Odpowiedzi
- 1342 Odsłony
-
Ostatni post autor: slonik01
1 paź 2014, o 14:29
-
-
sprzedam dyfer/most połosie tyl legacy 89-94
Odpowiedzi: 1
autor:
adasSW » 10 wrz 2014, o 14:37
Pierwszy post
witam mam do sprzedanie tylny dyfer(4.111 ) od legacy starego modely z lat 89-94(dyfer z wystajacymi wieloklinami) dziala bo jeszcze tydzien temu mialem go w imprezie i dzialalo bez zarzuty ale padla...
Ostatni post
up
- 1 Odpowiedzi
- 514 Odsłony
-
Ostatni post autor: adasSW
1 paź 2014, o 12:00
-
-
[K]Most subaru impreza GC 2.0 N/A 3:9
autor:
ToLa » 1 paź 2014, o 10:54
Jak w temacie koledzy... poszukuję mostu do subaru imprezy GC 2.0 N/A 99r. przełożenie 3:9.
Niestety nie wiem czy będzie pasował od innych modeli ( kombi . gt itd )
Oznaczenie skrzyni TY754VR1AA ....
- 0 Odpowiedzi
- 415 Odsłony
-
Ostatni post autor: ToLa
1 paź 2014, o 10:54
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 469 Odsłony
-
Ostatni post autor: Mucha&mucha
1 paź 2014, o 01:07
-
-
sprzedam szpere do dyfra r180
Odpowiedzi: 1
autor:
suburubu.gc8 » 10 mar 2014, o 00:19
Pierwszy post
witam mam do sprzedania szpere tylna do dyfra r180 S-ST3860055000 cena 800zl
Ostatni post
aktualne?
pozdro
goory
- 1 Odpowiedzi
- 506 Odsłony
-
Ostatni post autor: goory
30 wrz 2014, o 00:27
-
-
Silnik na części Subaru Impreza GC8 JDM 280KM 98r.
Odpowiedzi: 18
autor:
jdm » 25 sie 2014, o 16:19
Pierwszy post
Silnik na części Subaru Impreza GC8 JDM 280KM 98r. Blok- 500zł, głowice 250zł/szt, tłoki z korbami 150zł/szt, rozrząd po 5 tys km 100zł, koło zamachowe 100zł, alternator 100zł, kolektor wydechowy...
Ostatni post
Wtryski żółte foty puszczę jutro
- 18 Odpowiedzi
- 2464 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
29 wrz 2014, o 21:20
-
-
[S] OPONY ZIMOWE 14" KPL + ewent staluch
Odpowiedzi: 4
autor:
hemi112 » 17 lis 2013, o 21:59
Pierwszy post
Do sprzedania kpl zimówek 165/70/14 Semperit Wintergrip,bieżnik 5,5mm, trzymane w piwnicy w ciepłych warunkach więc guma nie jest sparciała.
Opony są na stalowych felgach 14 cali 5x100.
Sprzedam...
Ostatni post
Idzie powoli zima ;) Chce ktoś za 150zł/kpl? :)
- 4 Odpowiedzi
- 602 Odsłony
-
Ostatni post autor: hemi112
29 wrz 2014, o 19:57
-
-
Sprzedam Legacy 1 Kombi skóry na części
Odpowiedzi: 1
autor:
Gooz » 28 wrz 2014, o 22:11
Pierwszy post
Sprzedam części z Legacy 1 w wersji kombi. Samochód kupiłem dla silnika więc silnik już poszedł w światy, cała reszta została więc chętnie się pozbędę.
Wyposażenie:
Skóra, klima(nie robi, nie wiem...
Ostatni post
Fotele, boczki i tylne lampy poszły w świat
- 1 Odpowiedzi
- 488 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gooz
29 wrz 2014, o 19:41
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 257 Odsłony
-
Ostatni post autor: misiek1111
29 wrz 2014, o 09:48
-
-
(S) Zestaw paliwowy Subaru Impreza V3-4
Odpowiedzi: 8
autor:
danny007 » 15 wrz 2013, o 13:27
Pierwszy post
zestaw paliwowy -kute listwy,regulator cisnienia paliwa,zbrojone przewody,740cc wtryski
O wiecej info prosze na pw
Cena- 2100zl
Ostatni post
szczerze mowiac nie pamietam ,zadryn do Slawka na 792000555 ,rzeczy sa w Gliwicach
- 8 Odpowiedzi
- 961 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
29 wrz 2014, o 09:00
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 440 Odsłony
-
Ostatni post autor: bady
28 wrz 2014, o 17:13
-
-
Felgi stalowe 16" plus opony zimowe
Odpowiedzi: 4
autor:
gregski » 27 wrz 2014, o 12:24
Pierwszy post
Sprzedam jak w temacie, z oponami zimowymi jak na foto:
Opony w mojej ocenie na max jeden sezon, najslabsza opona na pierwszym foto.
Datownika nie widze..
Kupilem z autem, sprzedaje bo nie sa mi...
Ostatni post
Przekonales mnie, zostawiam.
Oglo nieaktualne.
- 4 Odpowiedzi
- 593 Odsłony
-
Ostatni post autor: gregski
28 wrz 2014, o 13:51
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 181 Odsłony
-
Ostatni post autor: mag52
27 wrz 2014, o 21:12
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników