kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 165 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
31 sie 2014, o 14:57
-
-
[S] Przekładka do GC8 na nowej desce
autor:
vagin » 31 sie 2014, o 14:54
Sprzedam przekładkę do imprezki 97-2000 wersja z klimą, wszystko co potrzebne oprócz pedałów! cena: 2000pln nie podlega negocjacji, tel 886 655 255 lub PW
- 0 Odpowiedzi
- 191 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
31 sie 2014, o 14:54
-
-
(S) Wyprzedaz 20% na wszystkie czesci
Odpowiedzi: 17
autor:
danny007 » 17 sie 2014, o 18:50
Pierwszy post
Do konca miesiaca 20% na wszystkie czesci uzywane Subaru -felgi ,wydechy ,skrzynie ,silniki itd
O wiecej info prosze pytac na pw.
Ostatni post
poszedł priv
- 17 Odpowiedzi
- 6004 Odsłony
-
Ostatni post autor: impreza555
30 sie 2014, o 22:08
-
-
[K] Kolektor nie równoodległościowy do wolnego ssaka
Odpowiedzi: 6
autor:
rafik555 » 6 lip 2014, o 22:36
Pierwszy post
Witam
tak jak w temacie szukam kolektora nie równo odległościowego do imprezy 2001 2.0 125km
może ktoś coś wie. Może ktoś sprowadza z usa ?
Ostatni post
ten z allegro już kupiłem, założyłem i bulgocze :) jak nagram to wrzuce filmik. A do legacy 07 nie pasuje
do legasia pasuje coś takiego onclick= window.open(this.href);return false; i pewnie nie...
- 6 Odpowiedzi
- 1327 Odsłony
-
Ostatni post autor: rafik555
29 sie 2014, o 23:52
-
-
[K] Backbox do turbodziada.
Odpowiedzi: 3
autor:
sredniaq » 31 lip 2014, o 16:10
Pierwszy post
Kupię backbox do swojego kombiaka. Najchętniej jakiś Prodrive lub Supersprint, ale budżet mam ograniczony - 600 zł, więc zadowolę się także czymś innym, byle w dobrym stanie. Ewentualnie z CP...
Ostatni post
Sprawa dawno nieaktualna. Siedzi Supersprint po lekkich przeróbkach :)
Sent with Tapatalk
- 3 Odpowiedzi
- 367 Odsłony
-
Ostatni post autor: sredniaq
29 sie 2014, o 21:39
-
-
[S] Tłumik końcowy custom GD
autor:
doman » 29 sie 2014, o 09:20
Jak w temacie. Przelotowy, głośny, pięknie bulgoczący, zrobiony z kwasówki na zamówienie w Holandii. Pasuje P&P do GD. Cena 300zł. Przy wpłacie na konto wysyłka kurierem na mój koszt :)
- 0 Odpowiedzi
- 253 Odsłony
-
Ostatni post autor: doman
29 sie 2014, o 09:20
-
-
[K] Przelotowy downpipe 3"
Odpowiedzi: 1
autor:
r.miszczuk » 12 lip 2014, o 20:27
Pierwszy post
Witam.
Kupie przelotowy downpipe 3 z szerokim kołnierzem do imprezy gt 99'. Najlepiej Warszawa lub okolice.
Ostatni post
Robia taki chłopaki z Poweron. Mi robili do turbo dziadka. Jacek
- 1 Odpowiedzi
- 353 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
29 sie 2014, o 08:20
-
-
Silnik Impreza GC WRX
Odpowiedzi: 5
autor:
wade » 30 cze 2014, o 01:11
Pierwszy post
Witam, szukam silnika od Imprezy WRX ( I generacja) 240 KM. Z osprzętem, komputerem, wiązką na silniku i w kabinie. Mile widziany też układ napędowy.
Ostatni post
Mam taki. 260 KM od anglika z komputerem i wiązką. Przebieg 86 tys mil. Jacek
- 5 Odpowiedzi
- 663 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
29 sie 2014, o 08:19
-
-
Silnik turbo Impreza GC
Odpowiedzi: 3
autor:
wade » 12 lip 2014, o 21:49
Pierwszy post
Kupie silnik turbo od Imprezy GC z wersji przedliftowej tj. do roku 1997. Może być z GT, WRX lub STI. Kompletny, sprawny.
Ostatni post
Mam do WRX 260 KM z anglika z komputerem i wiązka. Przebieg 86 tys mil. Jezdził z automatem. Chciałem założyc do turbo dziadka, ale póki co podciągnołem serie na 270 KM i bawie sie dalej z seria,...
- 3 Odpowiedzi
- 462 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
29 sie 2014, o 08:17
-
-
Kupię blendę do Legacy 99 2,5B
autor:
CMcrae555 » 28 sie 2014, o 15:17
Witam
Poszukuję szczelnej i niepopękanej blendy do mojego Subaru Legacy 2,5B z 1999r (lipiec). Osoby zainteresowane o kontakt.
- 0 Odpowiedzi
- 177 Odsłony
-
Ostatni post autor: CMcrae555
28 sie 2014, o 15:17
-
-
[S] Sprzedam slicki 16" i 17"
Odpowiedzi: 3
autor:
TomekSliwa » 25 sie 2014, o 13:57
Pierwszy post
Wietrzę garaż, do sprzedania mam:
Hankook Ventus 200/625/17 T50 - Mieszanka średnia - dwie sztuki, stan dobry 250 pln
Hankook Vebtus 200/625/17 T71 - Mieszanka miękka - jedna sztuka, stan dobry 100...
Ostatni post
UPDATE
Hankook Ventus 200/625/17 T50 - Mieszanka średnia - dwie sztuki, stan dobry 250 pln
Hankook Vebtus 200/625/17 T71 - Mieszanka miękka - jedna sztuka, stan dobry 100 pln SPRZEDANE
Hankook...
- 3 Odpowiedzi
- 661 Odsłony
-
Ostatni post autor: TomekSliwa
27 sie 2014, o 23:37
-
-
(s) jdm ORI felgi -16tki
autor:
danny007 » 27 sie 2014, o 22:37
Na sprzedaz orginalne odnowione felgi sti jdm z Subaru Impreza pasuja tez do innych modeli , nie naprawiane
O wiecj info prosze na pw lub FB
onclick= window.open(this.href);return false;
Cena-1100zl
- 0 Odpowiedzi
- 274 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
27 sie 2014, o 22:37
-
-
Felgi ADVAN 18x7,5 ET50 5x100 JAK NOWE - GUNMETAL
Odpowiedzi: 1
autor:
rasputin » 20 sie 2014, o 19:31
Pierwszy post
Sprzedam oryginalne felgi ADVAN w idealnym stanie, po pełnej renowacji.
Parametry: 18x7,5 ET50 5x100
Felgi idealnie proste, wytrawione, pomalowane proszkowo na kolor GUNMETAL, a następnie pryśnięte...
Ostatni post
Aukcja kończy się za 1h a cena lekko ponad 1000
onclick= window.open(this.href);return false;
- 1 Odpowiedzi
- 453 Odsłony
-
Ostatni post autor: rasputin
27 sie 2014, o 18:28
-
-
(S) Sprężyny Tein S.tech do Imprezy GD 00-02
Odpowiedzi: 3
autor:
Slawo2000 » 9 sie 2014, o 12:26
Pierwszy post
Witam,
Sprzedam sprężyny Tein S.tech (zielone) do Imprezy GD 00-02, przód i tył, stan bdb. Cena 500 zł + ewentualna wysyłka.
Opis tutaj:
Ostatni post
Są zauważalnie twardsze niż seryjne w WRX, ale nie jest to absolutnie jeszcze jakiś beton .
- 3 Odpowiedzi
- 528 Odsłony
-
Ostatni post autor: Slawo2000
27 sie 2014, o 16:47
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 240 Odsłony
-
Ostatni post autor: Subru -115
27 sie 2014, o 10:20
-
-
(S) Felgi Subaru 16tki
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 22 sty 2014, o 09:58
Pierwszy post
Felgi 16 5x100 jj7 et38
O wiecej info prosze na pw
Cena-850zl
Ostatni post
boing
- 3 Odpowiedzi
- 588 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
27 sie 2014, o 08:01
-
-
(S) Felgi WRX Newage 5x100
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 24 cze 2014, o 21:23
Pierwszy post
Do sprzedania komplet felg 17 cali z WRX bez opon lub z oponami,nie wchodza na zlote brembo. Wiecej info na PW
Cena-1000ZL
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 482 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
27 sie 2014, o 07:59
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 485 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
27 sie 2014, o 07:58
-
-
(S) Felgi Subaru Forester 17tki
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 5 lip 2014, o 14:17
Pierwszy post
Felgi Subaru Forester 5x100 17tki jj7 et48
O wiecej info prosze na pw
Cena -1200zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 393 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
27 sie 2014, o 07:57
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 275 Odsłony
-
Ostatni post autor: Rafal D.
25 sie 2014, o 20:54
-
-
[K] Tylne dokładki do zderzaka GT oraz dyfer 1.6
Odpowiedzi: 4
autor:
paczek94 » 22 sie 2014, o 13:19
Pierwszy post
Witam!
Jak w temacie kupię dokładki do tylnego zderzaka z modelu GT oraz tylni dyfer do modelu 1.6 przed liftem 1996r.
Ostatni post
Mam dyfer z 1.6 kombi 2000r. , numer skrzyni TY754XY1AA, jeśli ktoś jest w stanie rozszyfrować czy toto podejdzie.
- 4 Odpowiedzi
- 430 Odsłony
-
Ostatni post autor: okonskik69
25 sie 2014, o 16:34
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 237 Odsłony
-
Ostatni post autor: SzYchaGD
25 sie 2014, o 11:59
-
-
[K] Dekielki do felg Speedline
autor:
thearchitect » 24 sie 2014, o 18:15
Zaryzykuję temat, bo może ktoś ma w czeluściach ;-) Poszukuję dekielków Speedline, średnica zew 60 cm... Tylko komplet, nie interesują mnie pojedyncze sztuki.
- 0 Odpowiedzi
- 227 Odsłony
-
Ostatni post autor: thearchitect
24 sie 2014, o 18:15
-
-
Volk Rays Ce28 17x7,5 et50 5x100
Odpowiedzi: 6
autor:
Bartosz-B » 19 kwie 2014, o 12:57
Pierwszy post
Jak w temacie.
Felgi po kompletnej regeneracji w kolorze Titanum Grey z Audi
Cena 3500 plus koszty wysyłki
Ostatni post
bump, bo się przypomniało, że się kurzą
- 6 Odpowiedzi
- 1064 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
24 sie 2014, o 14:54
-
-
- 5 Odpowiedzi
- 486 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
24 sie 2014, o 14:54
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników