kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Rozpórka oryginał STI.
Odpowiedzi: 11
autor:
jdm » 29 lip 2014, o 20:48
Pierwszy post
Rozpórka oryginał STI. Cena 500zł
Ostatni post
Idealnie jest dedykowana do gc8
- 11 Odpowiedzi
- 1074 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
24 sie 2014, o 10:17
-
-
(S) Subaru Impreza WRX Hawk na czesci
Odpowiedzi: 35
autor:
danny007 » 6 kwie 2014, o 23:19
Pierwszy post
Subaru Impreza WRX 2005 na czesci lub w calosci
autko jak widac po malym kuku,silnik i skrzynia chodzi jak powinno
spec
107k with history...
Cambelt changed last year
Pressure test cylinder head...
Ostatni post
Spoiler sprzedany
- 35 Odpowiedzi
- 4389 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
24 sie 2014, o 00:32
-
-
[KPO] Blaszki trzymające klocki w GTku :)
autor:
ryjeks » 23 sie 2014, o 21:48
Kupię, przyjmę, otrzymam :-), a jeśli są nowe to podpowiedzcie gdzie to kupić :-)
Może ktoś ma w czeluściach garażowych szpargałów :mrgreen:
Blaszki które trzymają klocek hamulcowy z tyłu w GTku....
- 0 Odpowiedzi
- 216 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
23 sie 2014, o 21:48
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 271 Odsłony
-
Ostatni post autor: skwaro
22 sie 2014, o 15:12
-
-
(S) Podłokietnik od Jaguar x-type
Odpowiedzi: 15
autor:
Raf2 » 10 cze 2014, o 11:41
Pierwszy post
Zamierzam przyciemnić szyby w swoim Legacy kombi z 2004r.
Mam więc do odsprzedania roletę bagażnika.
W komplecie roleta główna,osłona mocowana do klapy oraz dwie roletki szyb bocznych.
Gdyby ktoś...
Ostatni post
..jednak jeszcze się przypomnę.
Został mi na sprzedaż podłokietnik.
100pln z wliczoną przesyłką :-)
- 15 Odpowiedzi
- 1416 Odsłony
-
Ostatni post autor: Raf2
22 sie 2014, o 13:07
-
-
[S] Forester - komplet kluczy + kierownica AT
Odpowiedzi: 3
autor:
ccwrc » 15 sie 2014, o 20:05
Pierwszy post
Wszystkie szczegóły na Allegro:
onclick= window.open(this.href);return false;
Jakieś pytania? Pisać śmiało, albo przez forum, albo poprzez Allegro.
Ostatni post
No, proszę. Nawet nie wiedziałem, że pohandlowałem z kimś z forum.
- 3 Odpowiedzi
- 508 Odsłony
-
Ostatni post autor: ccwrc
21 sie 2014, o 19:59
-
-
[S] Zwrotnice tył Subaru Impreza GC8
Odpowiedzi: 2
autor:
jdm » 31 lip 2014, o 23:30
Pierwszy post
Zwrotnice tył Subaru Impreza GC8 plus kompletne hamulce z czujnikami abs-u, plus linki i przewody hamulcowe. Cena 500zł komplet
Ostatni post
r160
- 2 Odpowiedzi
- 453 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
21 sie 2014, o 18:26
-
-
[BK] Wysoki spojler do GC oryginał
Odpowiedzi: 31
autor:
pawlaswrc » 23 paź 2013, o 17:11
Pierwszy post
Brat kupi (już nie pilnie) wysoki spojler do GC (V5/6) oryginał, może być do malowania, ale ma być cały, ładny i z 3 stopem. Może być z klapą, jeśli miała by nie podnieść specjalnie ceny!!!
Ostatni post
bywa :P
- 31 Odpowiedzi
- 3392 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
21 sie 2014, o 18:08
-
-
[S] OZ PRODRIVE 17" z P1
Odpowiedzi: 1
autor:
vagin » 18 sie 2014, o 19:28
Pierwszy post
jak w temacie, lakier wypadało by poprawić, proste nie naprawiane, opony FULDA carat cos tam, jeszcze niezłe lecz wyząbkowane bo poprzedni właściciel latał bez zbieżności :P najlepiej do upalania,...
Ostatni post
! ! ! SPRZEDANE ! ! !
- 1 Odpowiedzi
- 451 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
21 sie 2014, o 18:05
-
-
[K] Amory tył GT, czterotłoczki, backbox
Odpowiedzi: 3
autor:
majk89 » 19 sie 2014, o 09:51
Pierwszy post
Ok, pacjent to GT94, poszukuję następujących części:
-Amortyzatory tylne - w grę wchodzą świeże OEMy, zamienniki, STI...czekam na oferty.
-Czterotłoczki - najchętniej kupiłbym cały komplet do...
Ostatni post
Amorki kupione poza forum, dziękuję za wszystkie oferty.
Czterotłoczki, ze względu na inne rzeczy na głowie, przełożę sobie na wiosnę. Również dziękuję za oferty!
Pozostaje backbox, nyndz, powiem...
- 3 Odpowiedzi
- 503 Odsłony
-
Ostatni post autor: majk89
21 sie 2014, o 10:47
-
-
- 6 Odpowiedzi
- 1005 Odsłony
-
Ostatni post autor: Matys_93
20 sie 2014, o 22:24
-
-
Sprzedam skrzynię biegów GT 98 (USZKODZONA)
Odpowiedzi: 8
autor:
Matys_93 » 21 kwie 2014, o 19:10
Pierwszy post
Witam.
Sprzedam uszkodzoną skrzynię biegów do GT 98. Oznaczenie skrzyni:TY752VN6AB. Uszkodzone są przełożenia 2 i 3. Skrzynia posiada seryjną szperę.
Cena 350zł.
Kontakt:
[email protected]...
Ostatni post
przełożenie głowne to 3.9
- 8 Odpowiedzi
- 1784 Odsłony
-
Ostatni post autor: Matys_93
20 sie 2014, o 22:23
-
-
Slicki Michelin
autor:
grygo » 20 sie 2014, o 19:50
Sprzedam slicki Michelin 20/63-17, mieszanka N24. Mozliwy odbior osobisty. Foto ponizej, wszystkie opony w jednakowym stanie, zdjecie wszystkich opon moge podeslac na maila. Cena za komplet 1000zl....
- 0 Odpowiedzi
- 285 Odsłony
-
Ostatni post autor: grygo
20 sie 2014, o 19:50
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 237 Odsłony
-
Ostatni post autor: psi1981
20 sie 2014, o 15:32
-
-
Kupie czesci do subaru
autor:
junior97xxx » 19 sie 2014, o 11:11
Siema. Szukam czesci do subaru imprezy WRX STi 2013 rok III GEN, dodam zdjecie, zeby każdy widział co dokładnie potrzebuje. Jesli ktos wie gdzie dostać te czesc lub ma to prosze napiszcie pod postem....
- 0 Odpowiedzi
- 212 Odsłony
-
Ostatni post autor: junior97xxx
19 sie 2014, o 11:11
-
-
[K] Maglownica/przekładnia kierownicza Legacy I
Odpowiedzi: 1
autor:
mieshco » 19 lip 2014, o 12:15
Pierwszy post
Kupię przekładnię do swojego dziadka. Sedan 92. W stanie nie wymagającym regeneracji :-)
Chętnie jeszcze kupię bak albo wkład do baku razem z wlewem oraz ze dwie linki sprzęgła...
Ostatni post
Do zamknięcia, wygrzebalem jakąś
- 1 Odpowiedzi
- 271 Odsłony
-
Ostatni post autor: mieshco
19 sie 2014, o 00:03
-
-
[K] Zwrotnica Legacy 92 Lewy Przód
Odpowiedzi: 8
autor:
mieshco » 9 kwie 2014, o 20:19
Pierwszy post
Kupię lewą przednią zwrotnicę od Dziada z ABSem.
Kupiłem jedną ale bez pierścienia i miejsca na czujnik.
Jakby była z w miarę dobrym jeszcze łożyskiem to tym bardziej chętnie.
Przekładałem przegub z...
Ostatni post
Poszedł priv
- 8 Odpowiedzi
- 905 Odsłony
-
Ostatni post autor: mieshco
19 sie 2014, o 00:00
-
-
[K] Lustergo Legacy MY07
autor:
smok64 » 18 sie 2014, o 22:14
Witam, poszukuję lusterka zewnętrznego lewego do Legacy MY07, ewentualnie samej wewnętrznej obudowy.
- 0 Odpowiedzi
- 180 Odsłony
-
Ostatni post autor: smok64
18 sie 2014, o 22:14
-
-
impreza przednie lampy
Odpowiedzi: 1
autor:
wrykiel » 18 sie 2014, o 07:41
Pierwszy post
Dzień dobry. Zupełnie przypadkiem stałem się posiadaczem reflektorów przednich do imprezy outback 2006, sprzedam.
Mam też wymontowany 3 lata temu silnik 2,2 ze skrzynią manualną od legacy 93. Silnik...
Ostatni post
Po ile te lampy?Można prosić jakieś foto?
_____________________
Powiedz mi dziecko, czy Ty wiesz w ogóle co to jest ???
- 1 Odpowiedzi
- 247 Odsłony
-
Ostatni post autor: Hatian
18 sie 2014, o 12:30
-
-
[S] Kolanko/dolot do TD05 fabrycznie nowe
Odpowiedzi: 21
autor:
pawlaswrc » 26 lis 2013, o 23:56
Pierwszy post
Jak w temacie. Pasuje do starszych Imprez i Legacy Turbo, które mają z dolotu górne wejście do turbiny. Kolanko nowe, nigdy nie zakładane, mięciutkie. Nr. OEM z opakowania 46023AA130. Już kompletnie...
Ostatni post
ZAMYKAMY
- 21 Odpowiedzi
- 1801 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
18 sie 2014, o 12:25
-
-
[S] Taniutko kompletne sprzęgło do GC turbo
Odpowiedzi: 19
autor:
pawlaswrc » 6 lut 2014, o 00:45
Pierwszy post
Tak mi leży i zawadza, a chyba go nie będę zakładał do siebie, więc jak ktoś byłby chętny, to jest do wzięcia kompletne UŻYWANE sprzęgło z Imprezy turbo. Dostałem je jako jedno z dwóch w komplecie ze...
Ostatni post
ZAMYKAMY
- 19 Odpowiedzi
- 1617 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
18 sie 2014, o 12:20
-
-
Szyba tylna klapy Legacy '95
Odpowiedzi: 1
autor:
leon » 2 sie 2014, o 10:51
Pierwszy post
Sprzedam szybę tylnej klapy do Legacy kombi '95. Przyciemniana folią, ze świnką, 100zł.
Odbiór raczej tylko osobisty, Toruń i okolice.
Ostatni post
up .
- 1 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: leon
17 sie 2014, o 19:45
-
-
KUPIE części WRX 2002 lewy przód
Odpowiedzi: 1
autor:
macieksiwy » 10 sie 2014, o 00:06
Pierwszy post
Kupię błotnik lewy przód w dobrej cenie
do WRX 2002
Ostatni post
witam
zderzak i drzwi mam, jak jesteś zainteresowany pisz na PW
- 1 Odpowiedzi
- 224 Odsłony
-
Ostatni post autor: Andreff
17 sie 2014, o 18:10
-
-
[S]4sztuki Pirelli ZeroNero 205/45/17
Odpowiedzi: 1
autor:
stachu » 14 sie 2014, o 13:01
Pierwszy post
Dwie 2007 + dwie 2011 do jazdy - niekoniecznie do upalania tylko:)
Generalnie opony do jazdy, bez wad i uszkodzeń... Przejęte w ramach wrogiego abordażu
,od Tomulus'a
Za 4 sztuki proponuje 400zl...
Ostatni post
Do kosza sprzedane.
- 1 Odpowiedzi
- 244 Odsłony
-
Ostatni post autor: stachu
16 sie 2014, o 20:38
-
-
[S] 4 sztuki BF Goodrich G Force Profiler ZR 225/45/17
Odpowiedzi: 1
autor:
stachu » 14 sie 2014, o 13:00
Pierwszy post
Piękny komplecik, 4 równo zużyte, bieznik głęboki 5...6mm, mierzone na środku...., rocznik 2010, jedna ma delikatna uszczypkę na boku (foto) żadnych efektów negatywnych, latalem na nich po 250km/h...
Ostatni post
Do kosza, sprzedane
- 1 Odpowiedzi
- 313 Odsłony
-
Ostatni post autor: stachu
16 sie 2014, o 20:37
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników