kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123811 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Maska Aluminiowa JDM do GC8 po lifcie...
Odpowiedzi: 3
autor:
vagin » 5 sie 2014, o 09:24
Pierwszy post
Sprzedam maseczkę alu z wlotami z imprezy STi type R JDM MY99/00 stan idealny, sprzedaje ponownie ponieważ kolo któremu sprzedałem rozwalił auto zanim ją założył i odkupiłem w lepszej cenie :P taka...
Ostatni post
szkoda, chciałem kupić :)
- 3 Odpowiedzi
- 553 Odsłony
-
Ostatni post autor: GoTo
15 sie 2014, o 19:39
-
-
felgi 17x7 bk racing
Odpowiedzi: 5
autor:
BIG_Mr.PN » 15 lip 2014, o 23:32
Pierwszy post
witam do sprzedania felgi Bk Racing 17x7 cali jedna do prostowania 2 opony do wymiany cena 1000zł 5x100
Ostatni post
700
- 5 Odpowiedzi
- 725 Odsłony
-
Ostatni post autor: BIG_Mr.PN
15 sie 2014, o 11:54
-
-
[S] części z imprezy gc8 sti type ra v-ltd 99r
Odpowiedzi: 43
autor:
leks » 8 sty 2013, o 12:52
Pierwszy post
Witam na sprzedaż części z imprezy gc8 sti type ra v-ltd 99r V5 RHD
ceny do negocjacji
1. części z rozbiórki
-deska rozdzielcza wraz ze schowkiem w miejscu poduszki 100zł
-szyby komp. bez...
Ostatni post
Odkopię trupa :D Masz może jeszcze rury silikonowe do turbo ?
- 43 Odpowiedzi
- 7259 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
15 sie 2014, o 08:40
-
-
[S]panel wokół popielniczki i mieszka Impreza GD
autor:
stachu » 14 sie 2014, o 13:03
może komuś potrzebny panel wokół popielniczki i mieszka.... - mam ładny bardzo do upłynnienia :)
zdaje się że podejdzie też do Forka któregoś tam.... :wacko:
cena 0,1kpln :P
zdjęcia na @
- 0 Odpowiedzi
- 161 Odsłony
-
Ostatni post autor: stachu
14 sie 2014, o 13:03
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 267 Odsłony
-
Ostatni post autor: Picasek89
13 sie 2014, o 21:06
-
-
(S) Felgi Subaru Impreza 16 5x100
Odpowiedzi: 8
autor:
danny007 » 2 mar 2014, o 12:08
Pierwszy post
Do sprzedania felgi w super stanie ,odswiezone pochodza od rocznika 2000 modelu szescio ramienne o rozmiarze 16 7JJ ET 53 kolor zloty .Oczywiscie felgi wchodza pod 4 tloka
O wiecej info prosze na pw...
Ostatni post
PW :cofee:
- 8 Odpowiedzi
- 1796 Odsłony
-
Ostatni post autor: b_bartt
13 sie 2014, o 17:28
-
-
[S] Fele 17 JDM Lekkie :)
Odpowiedzi: 1
autor:
tomulus » 8 sie 2014, o 16:15
Pierwszy post
Felgi 17 JDM bardzo lekkie.
Unikaty 17x7 ET53, nie wchodzi na czterotłoka
Jedna delikatnie spawana. Jeździłem na tych kołach i złego słowa nie powiem :)
Nie są idealne.
Raczej do malunku
700pln+...
Ostatni post
zamykamy
- 1 Odpowiedzi
- 432 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomulus
13 sie 2014, o 06:24
-
-
[K] Półosie przednie do Legacy H6
autor:
MikeAnonim » 12 sie 2014, o 20:39
skrzynia automatyczna, rocznik 2005.
z tego co mi wiadomo półosie mogą być też od niektórych innych wersji silnikowych (niestety nie wiem jakich)
zależy mi na jak najlepszym stanie.
kontakt priv...
- 0 Odpowiedzi
- 230 Odsłony
-
Ostatni post autor: MikeAnonim
12 sie 2014, o 20:39
-
-
- 16 Odpowiedzi
- 1582 Odsłony
-
Ostatni post autor: jdm
12 sie 2014, o 20:35
-
-
[S] Tarcza sprzęgła do subaraka.
autor:
vagin » 12 sie 2014, o 12:52
Oryginalna tarcza exedy czyli powinna pasować prawie do kazdego silnika, nabite nowe okładziny organiczne u Radzikowskiego. cena: 300pln PW lub 886 655 255
- 0 Odpowiedzi
- 208 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
12 sie 2014, o 12:52
-
-
[S] Sprzęgło STI
Odpowiedzi: 3
autor:
vagin » 5 sie 2014, o 09:17
Pierwszy post
Sprzedam sprzęgło z mojego STI V5 regenerowane u Radzikowskiego na okładzinach organicznych... stan optyczny: jak regenerowane, stan techniczny: jak nowe :) przebieg po regeneracji ok 70km... cena...
Ostatni post
do zamknięcia!
- 3 Odpowiedzi
- 450 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
12 sie 2014, o 12:49
-
-
Wyprz
Odpowiedzi: 3
autor:
leon » 10 sie 2014, o 18:00
Pierwszy post
Zasilacz Dell ADP-70EB, sprawny, używany, m.in. do Latitude C. Brak kabla koniczynki . Licytacja od zeta.
onclick= window.open(this.href);return false;
Pamięć Samsung 512 MB PC2100 CL2.5, sprawna,...
Ostatni post
Więcej larytasów wystawionych. Brać póki są. :whistle:
- 3 Odpowiedzi
- 482 Odsłony
-
Ostatni post autor: leon
12 sie 2014, o 11:55
-
-
[S] Wahacze ALU Impreza GC JDM
Odpowiedzi: 1
autor:
vagin » 11 sie 2014, o 13:09
Pierwszy post
przednie wahacze w super stanie, wraz ze sworzniami, wyciągnięte z Imprezy type R '99 cena: 400/szt lub 700/ kpl info PW lub 886 655 255 :-)
Ostatni post
sprzedane!
- 1 Odpowiedzi
- 362 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
12 sie 2014, o 09:55
-
-
[S] Klapa Tylna SUBARU FORESTER 97-01 Zielona 6W2 - Warszawa
Odpowiedzi: 1
autor:
qbsiii » 7 maja 2014, o 17:27
Pierwszy post
Klapa SUBARU FORESTER 97-01
Kolor Zielony 6W2
W zestawie kompletna klapa z podgrzewaną szybą + teleskopy
Stan dokładnie oddają zdjęcia
Cena 200 zł
odbiór Warszawa Mokotów
ALIM4522.JPG...
Ostatni post
Update ceny - 150 zł
- 1 Odpowiedzi
- 342 Odsłony
-
Ostatni post autor: qbsiii
11 sie 2014, o 22:34
-
-
[K] Masę części do Forestera XT 2004
Odpowiedzi: 14
autor:
ccwrc » 29 wrz 2013, o 20:43
Jako, że trafiłem na Forka nieco zaniedbanego wizualnie, chcę doprowadzić go kiedyś do stanu, który ja określam jako like new :). Czyli potrzebuję mało używanych elementów bez przetrać itp.
Pacjent:...
- 14 Odpowiedzi
- 1296 Odsłony
-
Ostatni post autor: markopollo
11 sie 2014, o 15:40
-
-
[S] Wnętrze z Type R V5
autor:
vagin » 11 sie 2014, o 10:15
sprzedam wnętrze z mojego type R: fotele kanapa i 4 boczki wsio w przyzwoitym stanie cena promołszyn: 1200plnów zainteresowanych zapraszam na PW zdjęcia wyśle na maila. pozdro
- 0 Odpowiedzi
- 207 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
11 sie 2014, o 10:15
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 214 Odsłony
-
Ostatni post autor: melina26
10 sie 2014, o 16:26
-
-
(S) JDM STI tylnie lampy do Wanny
Odpowiedzi: 27
autor:
danny007 » 13 lip 2012, o 13:11
Pierwszy post
Witam wszystkich do zaoferowania posiadam JDM STI tylnie lampy do Subaru Impreza w super stanie.
O wiecej informacji prosze na pw.
Cena 850zl
Ostatni post
pw :)
- 27 Odpowiedzi
- 3964 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomulus
10 sie 2014, o 11:39
-
-
[s] Defi BF - egt, temp oleju, centralka
autor:
silikone » 10 sie 2014, o 10:01
defi bf
-egt (wskaźnik, kubek, sonda, kable) 700zł
-temp. oleju (wskaźnik, kubek, sonda, kable) 700zł
-centralka, kabel zasilajacy, kabel do wskaznikow 500zł
ceny do malej negocjacji
mam je od...
- 0 Odpowiedzi
- 269 Odsłony
-
Ostatni post autor: silikone
10 sie 2014, o 10:01
-
-
Klaksony ala Hella Red
Odpowiedzi: 8
autor:
josedinner » 22 cze 2014, o 13:48
Pierwszy post
Witam,
gdzie można nabyć klaksony w stylu Hella Red? Oryginały są trudno dostępne i trochę za drogie.
Z góry dzięki,
Piotrek
Ostatni post
wydają inny dźwięk niż seryjne klaksony, dużo bardziej wkurzający :)
- 8 Odpowiedzi
- 1088 Odsłony
-
Ostatni post autor: siewcu
9 sie 2014, o 06:06
-
-
[K] Short shifter Impreza 5 MT
autor:
Miksu » 8 sie 2014, o 19:06
Witam.
Poszukuję short shiftera do imprezy. Skrzynia jest po 97 roku więc z newage'a też podejdzie.
Pozdrawiam Paweł
- 0 Odpowiedzi
- 249 Odsłony
-
Ostatni post autor: Miksu
8 sie 2014, o 19:06
-
-
[S]Fotele WRX sedan Angol 06/07 idealne!!!!
Odpowiedzi: 9
autor:
stachu » 2 lip 2014, o 14:02
Pierwszy post
Rocznik 2006/2007 z poduchami, tekstylne, idealne, szaro- czarne, bez plam, przetarc, itp.... kanapa + dwa przednie fotele, brak regulacji wysokości fotela kierowcy - dla jeźdźców do 180cm idealne!!!...
Ostatni post
and the winner is Dayco ;-)
sprzedane - do usunięcia.
- 9 Odpowiedzi
- 740 Odsłony
-
Ostatni post autor: stachu
8 sie 2014, o 12:45
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 273 Odsłony
-
Ostatni post autor: Pavio
8 sie 2014, o 11:31
-
-
[S] Zawieszenie Gwintowane STI 05-07
autor:
rafik555 » 7 sie 2014, o 23:43
Mam do sprzedania zawieszenie gwintowane angielskiej firmy BC RACING do STI 05-07 czyli 5x114
zdjęcie poglądowe
onclick= window.open(this.href);return false;
przejechało po polskich drogach 10tys...
- 0 Odpowiedzi
- 223 Odsłony
-
Ostatni post autor: rafik555
7 sie 2014, o 23:43
-
-
Felgi KFZ Stahlrad 6.5x16 (5/100/55/56) stalowe
autor:
mOOmin » 7 sie 2014, o 18:57
Felgi mają tylko najechane 2 sezony,są w komplecie z oponami 2xYokohama W-Drive i 2xVredestein Snowtrac 3.Mam do nich fakturę zakupu. cena 500pln do lekkiej negocjacji...fotki na maila
- 0 Odpowiedzi
- 212 Odsłony
-
Ostatni post autor: mOOmin
7 sie 2014, o 18:57
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników