kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123812 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 205 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
17 lip 2014, o 10:59
-
-
(K) rurę dolotu do turbo, silikon, WRX 01 bugeye
Odpowiedzi: 4
autor:
freediver » 15 lip 2014, o 08:59
Pierwszy post
Jak w temacie, poszukiwana rura dolotu, najlepiej coś w rodzaju SAMCO czy VIPER tyle że taniej proszę ale i oryginał przygarnę jeśli cena nie będzie zaporowa ;) Kolor niebieski. Coś w tym stylu...
Ostatni post
Up!
- 4 Odpowiedzi
- 544 Odsłony
-
Ostatni post autor: freediver
17 lip 2014, o 08:24
-
-
[S] Alufelgi WRX 16" 5x100
Odpowiedzi: 6
autor:
damianb » 12 kwie 2014, o 18:20
Pierwszy post
Cześć, sprzedam 4 sztuki felg aluminiowych 16x6,5 offset:55 oryginalne Subaru produkcji japońskiej. Felgi z bug'a usdm, całe koloru czarnego, proste, nie naprawiane, stan dobry (drobne rysy na rancie...
Ostatni post
Sprzedane
- 6 Odpowiedzi
- 1230 Odsłony
-
Ostatni post autor: damianb
16 lip 2014, o 21:42
-
-
[K] Kupię przewody hamulcowe do GF
autor:
bhead » 16 lip 2014, o 17:25
Jak w temacie - jako, że na mojej wiosce nie mogę dostać giętkich przewodów hamulcowych do Imprezy 2,0 116KM 96r (tył bębny) to jak ktoś ma do takich dostęp to czekam na ofertę ;)
Najchętniej przód...
- 0 Odpowiedzi
- 159 Odsłony
-
Ostatni post autor: bhead
16 lip 2014, o 17:25
-
-
[K] Felgi alu 17" 5x100 ET48
Odpowiedzi: 9
autor:
booSTi » 14 lip 2014, o 20:18
Pierwszy post
Muszą wchodzić na prosiakowego sześciotłoka ;-)
Największego smaka mam na białe revolution millenium :evilgrin:
Ostatni post
Otul może wełną mineralną jakoś czy cuś ? :roll:
- 9 Odpowiedzi
- 815 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
16 lip 2014, o 10:16
-
-
(S) GFB-Blow off
Odpowiedzi: 5
autor:
danny007 » 28 wrz 2013, o 21:05
Pierwszy post
GFB-blow off do Subaru Klasyk
O wiecej info prosze na pw -
Cena-650zl
Ostatni post
nowa cena 380zl
- 5 Odpowiedzi
- 605 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
15 lip 2014, o 22:56
-
-
[s]kpl felg aluminiowych z wrx-a 16-stki
Odpowiedzi: 15
autor:
bujak27 » 16 lut 2013, o 11:33
Pierwszy post
Jak w temacie.Felgi 16x6.5 et55 dorzucił mi sprzedający do samochodu.Felgi były sprawdzane i nie wymagają prostowania.Jedna felga była naprawiana.Przydałoby się je pomalować.Nie mam do nich...
Ostatni post
Podeslij prosze zdjęcia naprawianej felgi
- 15 Odpowiedzi
- 2335 Odsłony
-
Ostatni post autor: xjakub
15 lip 2014, o 22:06
-
-
(S) Maska gt przed liftem Alu srebrna i wiele innych
Odpowiedzi: 5
autor:
OscaRS » 11 lip 2014, o 13:09
Pierwszy post
Tak jak w temacie. Sprzedam całkiem ładną, aluminiową maskę do klasyka. Cena na prv
Mam też masę innych części z dwóch gt jeden anglik klasyk, drugi Europa po lifcie.
Zdjęcia moich części onclick=...
Ostatni post
Sprężyny do GT klasyka jaka cena i gdzie ewentualny odbiór ?
- 5 Odpowiedzi
- 574 Odsłony
-
Ostatni post autor: Misiek
15 lip 2014, o 19:53
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 259 Odsłony
-
Ostatni post autor: kapunio
15 lip 2014, o 15:39
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 167 Odsłony
-
Ostatni post autor: BladeRunner
15 lip 2014, o 12:20
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 180 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bober71
14 lip 2014, o 18:27
-
-
[K] Intercooler STi V2 (Skośny)
Odpowiedzi: 1
autor:
Miksu » 10 lip 2014, o 22:27
Pierwszy post
Witam,
Tak jak w temacie poszukuje IC od STI V2- srebrny, skośny z metalowym pipe'm
Ma ktoś taki w Swoich zbiorach?:)
Pozdrawiam Paweł
Ostatni post
Dla lepszego zrozumienia chodzi o taki :
onclick= window.open(this.href);return false;
- 1 Odpowiedzi
- 303 Odsłony
-
Ostatni post autor: Miksu
14 lip 2014, o 16:18
-
-
15 cromodora 5x100 /// 16" z GT-eka po lifta
Odpowiedzi: 4
autor:
abarthcik » 11 cze 2014, o 19:05
Po pierwsze 15 Cromodora ale nie wiem do jakiego hamulca pasują 5x100 15 ET38 650,-
Po drugie 16 z Gteka poliftowego czyli 6-cio ramienne do regeneracji czarne brzydkie ale proste 699,- z wysyłką
Po...
- 4 Odpowiedzi
- 721 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
14 lip 2014, o 12:41
-
-
[K] Belkę pod przedni zderzak do Legacy II
autor:
MikeAnonim » 12 lip 2014, o 23:10
Przyda się też wygłuszenie grodzi i prawy spryskiwacz reflektorów.
EDIT: zapomniałbym - potrzebuję też rury wlewu paliwa. nie wiem czy są różnice w modelach. potrzebuję takiego od wersji...
- 0 Odpowiedzi
- 236 Odsłony
-
Ostatni post autor: MikeAnonim
12 lip 2014, o 23:10
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 478 Odsłony
-
Ostatni post autor: Mucha&mucha
12 lip 2014, o 15:00
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 253 Odsłony
-
Ostatni post autor: robanio007
12 lip 2014, o 12:04
-
-
FOTELE
Odpowiedzi: 11
autor:
Lukasz4155 » 22 maja 2014, o 17:06
Pierwszy post
Witam!
Poszukuje do mojej imprezy NA 96r Foteli GT lub jakies inne kubelki.
Jak ktoś ma w fajnej cenie to pisac
Ostatni post
Nie
- 11 Odpowiedzi
- 1575 Odsłony
-
Ostatni post autor: Mucha&mucha
12 lip 2014, o 05:20
-
-
[K] Intercooler Impreza STi 97r
Odpowiedzi: 4
autor:
President » 29 cze 2014, o 16:17
Pierwszy post
Może akurat ma ktoś na zbyciu oryginalny intercooler do Sti V3 model z przełomu lat 96/97. Najlepiej jak by był wraz z mocowaniami.
Pozdrawiam
Ostatni post
Ja mam na sprzedaż intercooler z wrx 2005r
- 4 Odpowiedzi
- 514 Odsłony
-
Ostatni post autor: OscaRS
11 lip 2014, o 13:41
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 226 Odsłony
-
Ostatni post autor: OscaRS
11 lip 2014, o 13:40
-
-
[K] Kupię części do Imprezy 97-00
Odpowiedzi: 4
autor:
AE86 » 10 lip 2014, o 09:03
Pierwszy post
Poszukuję m.in. :
-zamek przedniej maski (europa)
-czarne plastiki pod kierownicę , schowek i obudowa kolumny
A tak dodatkowo to także poszukuję całej kompletnej przekładki do kolejnego GC8,...
Ostatni post
Mam kompletną, czarna przekładke z gt, pw jak coś
- 4 Odpowiedzi
- 470 Odsłony
-
Ostatni post autor: OscaRS
11 lip 2014, o 11:09
-
-
[K] Łapa rolki klimy i linka ręcznego GT94
autor:
majk89 » 11 lip 2014, o 10:41
Jak w temacie, znowu się muszę zgłosić z zapytaniem o części, może u Was coś takiego zalega...Oprócz tego lewa linka ręcznego również do 1994 GT.
Będę wdzięczny za pomoc!
- 0 Odpowiedzi
- 177 Odsłony
-
Ostatni post autor: majk89
11 lip 2014, o 10:41
-
-
[K] Tarcze hamulcowe przód (4 Tłoczek) impreza wrx
Odpowiedzi: 8
autor:
Strychar85 » 28 kwie 2014, o 19:31
Pierwszy post
Witam.
Zmieniam zaciski z 2 na 4 tłoczkowe w imprezie GC8.Zakupiłem zaciski z wrx z 2004 roku może ma ktoś do sprzedania tarcze pod te zaciski lub podpowie mi jaka powinna być ich średnica (rozstaw...
Ostatni post
polecam tarcze speedmax, nacinana, nawiercana. chinszczyzna z Intercarsow, ale przy tej cenie lepszcyh tarcz ze swieca szukac. Po 10kkm z ds perfomrance tarcze nie tkniete, teraz wrzucone CL....
- 8 Odpowiedzi
- 1414 Odsłony
-
Ostatni post autor: m_isza
11 lip 2014, o 06:43
-
-
[S] Sprzedam części Subaru Impreza 1,6
autor:
AE86 » 10 lip 2014, o 09:00
Mam do sprzedania kilka części do Imprezy 1,6 98r.
-silnik kompletny (bez kompresora klimy i alternatora) - przebieg 146000km - 350zł
-skrzynia biegów - 200zł
-dyfer - 100zł
-półosie komplet -...
- 0 Odpowiedzi
- 247 Odsłony
-
Ostatni post autor: AE86
10 lip 2014, o 09:00
-
-
[S] firestone winterhawk 215/55/16, 4 szt, bieżnik 7 mm
Odpowiedzi: 1
autor:
szamcio11 » 30 cze 2014, o 12:05
Pierwszy post
Co prawda do zimy daleko, ale może ktoś będzie chciał kupić wcześniej:
komplet 4 szt. opon Firestone Winterhawk, rozmiar 215/55/16, indeks 93H. Mało jeżdżone, równo zużyte, na wszystkich bieżnik 7...
Ostatni post
mały up
może jednak komuś się przydadzą przed zimą
- 1 Odpowiedzi
- 405 Odsłony
-
Ostatni post autor: szamcio11
9 lip 2014, o 13:34
-
-
[S] wrx - kierownica MOMO + airbag + tasma
Odpowiedzi: 1
autor:
m_isza » 27 cze 2014, o 19:55
Pierwszy post
sprzedam:
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return false;
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
do gory
- 1 Odpowiedzi
- 363 Odsłony
-
Ostatni post autor: m_isza
8 lip 2014, o 21:07
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników