kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123812 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 307 Odsłony
-
Ostatni post autor: adamek1
8 lip 2014, o 20:13
-
-
[K] Mocowanie maglownicy WRX MY06 US
autor:
Maciek.K » 8 lip 2014, o 17:16
Witam Wszystkich bardzo serdecznie,
Poszukuję mocowania maglownicy do WRX MY06 US - całość blaszki razem z gumami.
PILNIE Poszukiwane.
Może ktoś ma, najlepiej odbiór osobisty W-wa.
Pozdrawiam...
- 0 Odpowiedzi
- 201 Odsłony
-
Ostatni post autor: Maciek.K
8 lip 2014, o 17:16
-
-
cały wydech oraz lampy przednie DEPO L+R czarne
Odpowiedzi: 2
autor:
markopollo » 8 lip 2014, o 07:51
Pierwszy post
Jeśli ktoś zainteresowany to sprzedam tanio.
Lampy jeździły miesiąc po czym założyłem OEM xenon malując środek.
Ostatni post
Sorki
Za lampy dałem Total $446.13. plus 361,00 pln cła+Vat.
Więc cena 1500 będzie korzystna.
Za wydech 200 zł plus przesyłka.
- 2 Odpowiedzi
- 368 Odsłony
-
Ostatni post autor: markopollo
8 lip 2014, o 12:49
-
-
[S] Mocowanie przekładni kierowniczej Strongflex
Odpowiedzi: 4
autor:
wicher » 7 lip 2014, o 19:52
Pierwszy post
Sprzedam mocowania żółte do GD. Niestety ja mam wymienioną przekładnie na młodszą i nie pasują. W komplecie smar leciutko przybrudzone od rękawiczek ale nie uszkodzone i nie montowane.
propozycje na...
Ostatni post
oo to suuper nie wiedziałem
- 4 Odpowiedzi
- 461 Odsłony
-
Ostatni post autor: wicher
8 lip 2014, o 11:18
-
-
[S] Felgi 17'' 5x114,3 ENKEI Impreza STI W-wa
Odpowiedzi: 9
autor:
Maciek.K » 3 kwie 2014, o 11:25
Pierwszy post
Witam,
Mam do sprzedania gotowy do założenia komplet kół.
Felgi 17 5x114,3 ET53 Szerokość 8''.
Są to oryginalne felgi STI ENKEI. Bezpośrednio po renowacji, proste, pomalowane na biały błyszczący...
Ostatni post
UP - nowa Cena 1150 przy odbiorze osobistym w W-wie :) Felgi są naprawdę w super stanie.
- 9 Odpowiedzi
- 1340 Odsłony
-
Ostatni post autor: Maciek.K
8 lip 2014, o 10:49
-
-
[K] Lusterko lewe i 2 prawe czujniki ABS MY94 GT
Odpowiedzi: 2
autor:
majk89 » 7 lip 2014, o 07:04
Pierwszy post
Jak w temacie, potrzebuję kompletne, elektryczne lewe lusterko europejskie oraz obydwa prawe czujniki ABS MY94 GT. Lusterko w załączniku.
Ostatni post
Ok, czekam na info ;)
- 2 Odpowiedzi
- 270 Odsłony
-
Ostatni post autor: majk89
7 lip 2014, o 22:20
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 360 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
7 lip 2014, o 22:15
-
-
[S] Kratkę bagażnika Forester I gen.
Odpowiedzi: 2
autor:
draqoon » 5 lip 2014, o 15:08
Pierwszy post
Niestety nie pasuje do Forka poliftowego, prawdopodbnie jest do roczników max 99.
cena 200 zł + wysyłka
Ostatni post
sprzedana
- 2 Odpowiedzi
- 322 Odsłony
-
Ostatni post autor: draqoon
7 lip 2014, o 21:13
-
-
- 1 Odpowiedzi
- 240 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
7 lip 2014, o 10:47
-
-
[S] Hamulce Forester Sturbo
autor:
draqoon » 6 lip 2014, o 11:58
Może ktoś coś będzie potrzebował.
Tarcze przednie 277 mm po przebiegu 20 tyś km TRW ( mają rant ) + przewody hamulcowe
Tarcze tył 266 mm + klocki TRW po przebiegu 5 tyś. km + zaciski jednotłoczkowe...
- 0 Odpowiedzi
- 268 Odsłony
-
Ostatni post autor: draqoon
6 lip 2014, o 11:58
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 216 Odsłony
-
Ostatni post autor: Yanas
6 lip 2014, o 10:37
-
-
(K) Karoseria Impreza 2001-2006
Odpowiedzi: 2
autor:
NeuronRace » 2 lip 2014, o 19:11
Pierwszy post
Witam wszystkich na forum,
W zwiazku z przygoda na drodze poszukuje karoserii do mojej imprezy bug eye najlepiej w kolorze czarnym.
Moze to byc bug eye lub blob eye lub hawk eye
Do odbudowy...
Ostatni post
Witam,
Ogloszenie juz nie aktualne. Dzieki forum udalo mi sie kupic cala karoserie i w przyszlym tygodniu rozpoczynam przekładke do nowej budy. W zwiazku z powyzszym poszukuje do blob eye (najlepiej...
- 2 Odpowiedzi
- 392 Odsłony
-
Ostatni post autor: NeuronRace
5 lip 2014, o 16:05
-
-
[K] Chłodnica klimy GT MY94
Odpowiedzi: 4
autor:
majk89 » 2 lip 2014, o 16:45
Pierwszy post
Siema,
Nie trafiłem na właściwą chłodnicę na allegro, ani olx (jedna którą zamówiłem nie pasuje). Może komuś z Was zalega szczelna chłodnica, która wygląda jak ta na zdjęciu? Dzięki za pomoc.
Pzdr.
Ostatni post
Udało się w końcu kupić nówkę sztukę za 285zł - okazuje się, że chłodnica pasuje z pierwszego Forka S-Turbo :?
Dzięki wszystkim za zainteresowanie.
- 4 Odpowiedzi
- 496 Odsłony
-
Ostatni post autor: majk89
5 lip 2014, o 09:25
-
-
[S] Skrzynia 6MT
Odpowiedzi: 40
autor:
booSTi » 2 cze 2014, o 21:16
Pierwszy post
...
Ostatni post
A po ile ta ty754 z dccd i jaka konkretnie? i z czym?
- 40 Odpowiedzi
- 2859 Odsłony
-
Ostatni post autor: AMI
4 lip 2014, o 15:28
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomas212212
4 lip 2014, o 11:07
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 224 Odsłony
-
Ostatni post autor: tomas212212
4 lip 2014, o 11:04
-
-
[K] wiskoza
Odpowiedzi: 2
autor:
mirasek » 30 cze 2014, o 17:37
Pierwszy post
Kupię wiskozę, faza 2, najlepiej sprawną lub ew. do regeneracji, w adekwatnej cenie.
Kontakt PW.
Ostatni post
forester s-turbo MY99
w sumie wpadła mi już w ręce używka do potestowania, ale temat pozostawiam otwarty, gdyby okazała się niesprawna
- 2 Odpowiedzi
- 361 Odsłony
-
Ostatni post autor: mirasek
4 lip 2014, o 10:43
-
-
Subaru Impreza WRX STI 2013
Odpowiedzi: 2
autor:
junior97xxx » 2 lip 2014, o 12:42
Pierwszy post
Siemanko poszukuję części do subaru imprezy WRX STi 2013 rok. Jest to moje pierwsze spotkanie z tym autem, samochód jest z Ameryki, prosiłbym o pomoc. Gdzie najlepiej kupic części, jesli ktoś ma to...
Ostatni post
Wlasnie na Allegro cieżko do tego znaleźć czesci. Ok dzieki za poradę. ;)
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- 2 Odpowiedzi
- 382 Odsłony
-
Ostatni post autor: junior97xxx
4 lip 2014, o 10:07
-
-
[K.] Jarzmo L.P. PRZÓD NA 294
Odpowiedzi: 1
autor:
NADZIOS » 30 cze 2014, o 18:55
Pierwszy post
Kupię Jarzmo na lewą i prawą stronę od forestera xt lub imprezy wrx usa na z 2 tłoczka na tarcze 294
Ostatni post
up.
- 1 Odpowiedzi
- 286 Odsłony
-
Ostatni post autor: NADZIOS
2 lip 2014, o 21:54
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 169 Odsłony
-
Ostatni post autor: lyssy23
2 lip 2014, o 18:46
-
-
[S] biurko VIS A VIS
autor:
zino » 2 lip 2014, o 16:35
SPRZEDAM
biurko z serii VIS A VIS
(Producent: Black Red White)
Wymiary
Wysokość: 75,5 cm
Szerokość: 67 cm
Długość: 140 cm
kolor jak na foto
używane, ale stan bardzo dobry :thumb:
cena: 450 zł...
- 0 Odpowiedzi
- 273 Odsłony
-
Ostatni post autor: zino
2 lip 2014, o 16:35
-
-
[S] Nowy rower Kellys TNT20 29'er
autor:
stachu » 2 lip 2014, o 14:06
Totalny, nowy, rewelacyjny sprżęt.... cena dla forum mniejsza o 200zł od podanej w linku - POLECAM!!!! :thumb: :thumb: :thumb:
onclick= window.open(this.href);return false;
- 0 Odpowiedzi
- 268 Odsłony
-
Ostatni post autor: stachu
2 lip 2014, o 14:06
-
-
Uppipe Perrin STI/WRX/XT
Odpowiedzi: 11
autor:
Herostrates » 16 cze 2014, o 19:23
Pierwszy post
Do sprzedania Uppipe Perrin do STI/WRX/XT o szerokości 2'0 cale zakupiony w Maptek za 1250 zł. Używany przez rok, przebieg 30 tyś km. Sprzedaję razem z izolacją Nimbus (lepsza niż taśma termiczna)...
Ostatni post
Sprzedany
- 11 Odpowiedzi
- 2102 Odsłony
-
Ostatni post autor: Herostrates
2 lip 2014, o 09:57
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 176 Odsłony
-
Ostatni post autor: SOpEL
2 lip 2014, o 09:51
-
-
(S) Silnik Subaru Impreza EJ255
Odpowiedzi: 5
autor:
danny007 » 9 cze 2014, o 13:12
Pierwszy post
Witam wszystki,przedmiotem sprzedazy jest tu silinik pochodzacy z Subaru Impreza WRX hawk 2006 oznaczenia silnika EJ255,ma przejechane 100tys mil do obejrzenia i posluchania w Gliwicach
Posiadamy...
Ostatni post
podejda twoje glowice i osprzet ,pochodzi z sti8 ,cena 3800zl
- 5 Odpowiedzi
- 953 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
2 lip 2014, o 08:24
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników