kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123812 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[S] Felgi Speedline 2113 5x100 17''
Odpowiedzi: 8
autor:
PrzemoST » 24 lis 2013, o 12:32
Pierwszy post
Sprzedam komplet ładnych Speedline 5x100, ET38, 7J. Są to felgi z grupy VW, więc konieczna będzie wymiana śrub na tzw. kulę + ewentualnie cienki pierścionek centrujący, w przypadku montażu do...
Ostatni post
Do zamknięcia!
- 8 Odpowiedzi
- 1683 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
2 lip 2014, o 08:14
-
-
- 5 Odpowiedzi
- 483 Odsłony
-
Ostatni post autor: m_isza
1 lip 2014, o 22:47
-
-
(S) Suszarki TD04 ,VF35
Odpowiedzi: 3
autor:
danny007 » 30 maja 2014, o 23:29
Pierwszy post
Na sprzedaz vf35 ,jak nowa po regeneracji I na gwarancji ,posiadam 2 x TD04 w super stanie
O wiecej info prosze na pw
Ostatni post
boing
- 3 Odpowiedzi
- 515 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
1 lip 2014, o 22:44
-
-
[K] Taki zderzak do Forestera
Odpowiedzi: 2
autor:
szałan » 30 cze 2014, o 02:56
Pierwszy post
Zderzak do Forestera, tylko taki
Ostatni post
Tak, doszukalem sie. Wole jednak zderzak z forestera sti, dysponuje ktos?
- 2 Odpowiedzi
- 362 Odsłony
-
Ostatni post autor: szałan
1 lip 2014, o 18:18
-
-
[K] Zestaw naprawczy tarczobębnów Legacy I
autor:
mieshco » 1 lip 2014, o 12:08
Potrzebuję w sumie same sprężyny ale w serwisie dali zaporową cenę jak na takie maleństwo, więc jeśli ktoś ma np całe tylne tarczobębny to chętnie kupię. Może od innego modelu też pasują...
- 0 Odpowiedzi
- 233 Odsłony
-
Ostatni post autor: mieshco
1 lip 2014, o 12:08
-
-
[S] Żarówki Bosma komplet 2sztuk H4 60/55W Nowe
Odpowiedzi: 5
autor:
Jaco46VR » 23 cze 2014, o 17:05
Pierwszy post
Sprzedam kilka kompletow zarowek Bosma pakowane po 2 sztuki H4 60/55W Nowe
stara cena 38 zl plus przesylka
nowa cena to 12 zl plus przesylka 11 zl brac bo to ostatnie sztuki :) mialem ponad 60...
Ostatni post
A ja wezmę 2 x Super White i 2x Pure White
poproszę o PW
- 5 Odpowiedzi
- 688 Odsłony
-
Ostatni post autor: whitepoint
30 cze 2014, o 21:24
-
-
[s] splitter ZERO SPORTS impreza legaca kierownica powierza
Odpowiedzi: 1
autor:
Jaco46VR » 23 cze 2014, o 16:53
Pierwszy post
sprzedam kierownice powietrza Zero sports miala pasowac do imprezy gt ale niestety nie pasuje (a nie chce sie bawic w ciecie i dopasowywanie)
nie wiem dokaldnie do ktorego rocznika Legacy pasuje ale...
Ostatni post
do gory
- 1 Odpowiedzi
- 333 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
30 cze 2014, o 19:53
-
-
[P] Pranie tapicerki - kogo polecacie w Wawie?
Odpowiedzi: 29
autor:
anakinsky » 28 lip 2008, o 23:24
Pierwszy post
jak - chcialbym wyczyscic tapicerke, głównie fotele. Czy możecie kogoś polecić w Wawie?
Ostatni post
Myjnia na Julianowskiej 59a w Piasecznie/Józefosławiu
Piorą bardzo dokładnie i skrupulatnie w konkurencyjnych cenach. Zawsze można się dogadywać co i za ile
- 29 Odpowiedzi
- 3843 Odsłony
-
Ostatni post autor: whitepoint
30 cze 2014, o 14:30
-
-
Płytki regulacyjne do zaworów EJ20K
autor:
skwaro » 30 cze 2014, o 14:24
Potrzebuję dwie płytki regulacyjne do silnika EJ20K z Forestera S/tb w rozmiarach 2,48 i 2,52. Niestety mam tylko od zwykłego S-Turbo, ale nie pasują bo różnią się wielkością, mają 30mm nie 32mm...
- 0 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: skwaro
30 cze 2014, o 14:24
-
-
[K] Turbina TD04L
Odpowiedzi: 2
autor:
skwaro » 27 cze 2014, o 13:12
Pierwszy post
Jak w temacie pilnie kupię turbinę TD04L bez żadnych luzów, bez wycieków, w stanie co najmniej dobrym.
Ostatni post
Nieaktualne
- 2 Odpowiedzi
- 365 Odsłony
-
Ostatni post autor: skwaro
30 cze 2014, o 14:23
-
-
Dywaniki
autor:
Antoni » 30 cze 2014, o 10:45
Witam wszystkich-to mój pierwszy raz,mam pytanie gdzie we Wrocławiu mozna kupic gumowe dywaniki do imprezy-czy ktoś wie?
- 0 Odpowiedzi
- 204 Odsłony
-
Ostatni post autor: Antoni
30 cze 2014, o 10:45
-
-
- 2 Odpowiedzi
- 284 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
30 cze 2014, o 08:41
-
-
[S] Naba do Imprezy GT - MOMO
autor:
PrzemoST » 30 cze 2014, o 07:48
Sprzedam nabę MOMO do Imprezy GT (wersje z airbagiem), przygotowana do montażu, z rozwierconymi otworami na kostki i odbijacze kierunkowskazów. W komplecie opornik do AirBagu i oryginalne pudełko....
- 0 Odpowiedzi
- 241 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
30 cze 2014, o 07:48
-
-
[S} Korek zbiorniczka płynu chłodnicy JDM STI 1,3 bar (GC8)
Odpowiedzi: 4
autor:
auto_rs » 17 cze 2014, o 00:36
Pierwszy post
Sprzedam korek zbiornika wyrównawczego płynu chłodnicy produkcji STI JDM o podwyższonym ciśnieniu roboczym 1,3 bar.
Idealny upgrade do silników STI oraz GT z modyfikacjami chroniący silnik przed...
Ostatni post
dzięki poprzednia aukcja się zakończyła ;-)
- 4 Odpowiedzi
- 630 Odsłony
-
Ostatni post autor: impreza555
29 cze 2014, o 13:51
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 226 Odsłony
-
Ostatni post autor: BIG_Mr.PN
27 cze 2014, o 23:49
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 177 Odsłony
-
Ostatni post autor: Subru -115
27 cze 2014, o 18:00
-
-
[K] STRI temp oleju
autor:
kacy » 26 cze 2014, o 21:10
Cześć
chciałbym kupić sobie wskaźnik temperatury oleju o numerze CS5203B
Może ma ktoś z Was cos takiego na sprzedaż ?
PS interesuje mnie dokładnie ten model nic innego ;-)
- 0 Odpowiedzi
- 249 Odsłony
-
Ostatni post autor: kacy
26 cze 2014, o 21:10
-
-
BBS 15'
Odpowiedzi: 1
autor:
wade » 2 maja 2014, o 21:33
Pierwszy post
Witam mam do sprzedania komplet felg BBS. Nie są w idealnym stanie bo mają jakieś odpryski lakieru itd ale są z pewnością proste i gotowe do jazdy. Niestety mam tylko dwa dekielki BBS, dwa pozostałe...
Ostatni post
uppp
- 1 Odpowiedzi
- 320 Odsłony
-
Ostatni post autor: wade
26 cze 2014, o 18:53
-
-
[K] Grill WRX blobeye 2004
autor:
josedinner » 26 cze 2014, o 17:16
Witam,
chciałbym zmienić grill w swoich GX'ie i poszukuję atrapy od WRX'a 2004 blobeye.
Czy mocnowanie jest takie same, czy będzie pasował?
- 0 Odpowiedzi
- 215 Odsłony
-
Ostatni post autor: josedinner
26 cze 2014, o 17:16
-
-
[K] felgi 16 cali
Odpowiedzi: 3
autor:
xjakub » 4 kwie 2014, o 20:36
Pierwszy post
Kupie komplet 4 szt, oryginalne, moga być do renowacji, byle proste. Najchętniej Poznań, okolice
Ostatni post
Mam do renowacji z GTeka przed i poliftowego. Jedna troche podbita z przedlifta 600 z wysyłką i po prostowaniu już.
- 3 Odpowiedzi
- 452 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
26 cze 2014, o 16:18
-
-
[K] Kupię ALUsy 16" ewenualnie 17"mogą być do renowacji
Odpowiedzi: 2
autor:
Zwibel » 2 kwie 2014, o 20:00
Pierwszy post
Kupię jakby komuś zalegały jakieś alu 5x100 preferowane 16 ewntualnie 17 najlepiej z ET powyżej 40.
Cena musi być dobra :mrgreen:
Ostatni post
Z GTeka poliftowego proste ale raczej do malowania 600 z wysyłką.
- 2 Odpowiedzi
- 326 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
26 cze 2014, o 16:16
-
-
kUPIE : Alufelgi 15",16" 5x100 , Kierownice Momo
Odpowiedzi: 4
autor:
Subru -115 » 6 maja 2014, o 12:54
Pierwszy post
Witam
Jak w temacie z tym ze kierownica interesuje mnie ta obszywana.
Pisac jak ktos cos mA.
Ostatni post
Oryginał z Gteka 16 do malowania srebrne, czarne lub złote. W każdym komplecie jedna troche podbita. 600,- z wysyłką
- 4 Odpowiedzi
- 506 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
26 cze 2014, o 16:15
-
-
SPRZEDAM troche czesci do subaru
autor:
ForesterSTIkrk1 » 26 cze 2014, o 14:32
onclick= window.open(this.href);return false;
HALOGENY
onclick= window.open(this.href);return false;
NABA
onclick= window.open(this.href);return false;
KIEROWNICA
onclick=...
- 0 Odpowiedzi
- 246 Odsłony
-
Ostatni post autor: ForesterSTIkrk1
26 cze 2014, o 14:32
-
-
[K] Rozpórka tył górna GC8 sedan
Odpowiedzi: 10
autor:
szegi » 24 cze 2014, o 19:44
Pierwszy post
Jak w temacie, czekam na propozycje :-)
Ostatni post
no to sporo kasy jak na wysylke to juz lepiej sie oplaca kupic komplet i przod pogonic
- 10 Odpowiedzi
- 804 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaco46VR
26 cze 2014, o 14:19
-
-
Oryginalne części do Forester Impreza Jasty i inne
Odpowiedzi: 10
autor:
Jaceks » 6 cze 2014, o 14:39
Pierwszy post
Mam do sprzedania dużo oryginalnych części z wietrzenia magazynu z Niemiec. Poniżej podaje numery fabryczne:
57110aa060 błotnik prawy Legacy 89-94
757130840 błotnik przedni Jasty 84-95
57110ac010...
Ostatni post
Hak holowniczy jest do Imprezy 01- a nie do Forestera
- 10 Odpowiedzi
- 2298 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jaceks
26 cze 2014, o 08:18
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników