kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
Bilet na Faith No More w Poznaniu 04.07
Odpowiedzi: 18
autor:
barbie » 3 lip 2012, o 15:17
Pierwszy post
Mam wolny bilet na koncert. Ewentualnie dla chętnego mam też bilet na Polskiego Busa z Warszawy do Poznania na jutro. Wyjazd z Waw o 8. rano z Wilanowskiej, powrót w czwartek o 21.50 też na...
Ostatni post
Moim zdaniem kupisz śmiało bilet przed samym koncertem. Raczej miejsca na Open erze nie zabraknie. Ewentualnie spytaj w empiku do kiedy sprzedają.
- 18 Odpowiedzi
- 1594 Odsłony
-
Ostatni post autor: draqoon
18 cze 2014, o 22:10
-
-
[s] sprężyny obniżające gt czerwone
Odpowiedzi: 3
autor:
karolwa » 21 sty 2014, o 13:51
Pierwszy post
Jak w temacie, czerwone obniżające, dokładnie sprawdzę jaki i zrobię zdjęcia w sobotę może niedzielę.
Cena-proponuj
Ostatni post
sprzedane
- 3 Odpowiedzi
- 391 Odsłony
-
Ostatni post autor: karolwa
18 cze 2014, o 19:19
-
-
[S]Dużo części z GT / Felgi/ Zawieszenie i wiele innych
Odpowiedzi: 15
autor:
MisiekKrk » 28 maja 2014, o 23:23
Pierwszy post
-felgi od subaru gt pod 4tloczek ori 580 do regeneracji 5x100
- amortyzatory ze sprężynami cale kolumny od gt 450zl
- klapa tyl od gt kombi 80zl
- zawieszenie tyl od gt kompletne bez staba ze...
Ostatni post
Masz może jeszcze jedna przepływke fioletowa co mi kiedyś sprzedałes? ;) Coś mnie nie lubi kolor fioletowy ;)
- 15 Odpowiedzi
- 1499 Odsłony
-
Ostatni post autor: jathek
18 cze 2014, o 12:59
-
-
Felgi z GT-eka 16" na czterotłoczek.
Odpowiedzi: 1
autor:
abarthcik » 16 cze 2014, o 19:18
Pierwszy post
Jako że pozostało mi kilka felg do Gt-eka wystawiłem jeden komplet na allegro od 1PLN.
Za ile ktoś wylicytuje za tyle sprzedam.
Ostatni post
UP bo dziś się kończy aukcja.
- 1 Odpowiedzi
- 265 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
18 cze 2014, o 10:40
-
-
Felgi JDM rays , Magnecor, FET rozpórka zegary jdm do BH BE
Odpowiedzi: 8
autor:
Bartosz-B » 19 cze 2013, o 18:10
Pierwszy post
jak w temacie
te37 16x7 z STI
cena 2400 lub najlepsza oferta
Oryginalne VOLK RAYS Ce28
Size: 16x8JJ rozstaw: 5x100 Offset: +42mm
3000zł
rozpórka bh5 be5 bh9 gc8 gf8 300zł
kable magnecor do...
Ostatni post
nikt nie chce ładnego jdmowego licznika z żółtymi wskazówkami???
- 8 Odpowiedzi
- 2039 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartosz-B
18 cze 2014, o 07:42
-
-
[S] Kompletne hamulce 4 tłoczkowe GT/WRX z Błękitnej
Odpowiedzi: 10
autor:
pawlaswrc » 9 kwie 2014, o 15:01
Pierwszy post
Tak sobie myślę, że jak by ktoś był chętny, to oddam przednie hamulce z Błękitnej. Czterotłoczek GT/WRX, wszystko sprawne, tłoczki luźne, chyba dwie gumki do wymiany (dołożę całe na wymianę), klocki...
Ostatni post
ZAMYKAMY
- 10 Odpowiedzi
- 1415 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
17 cze 2014, o 22:17
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 187 Odsłony
-
Ostatni post autor: eden
17 cze 2014, o 21:45
-
-
(S) Subaru Impreza v6 wagon UK w calosci lub na czesci
Odpowiedzi: 28
autor:
danny007 » 25 sty 2014, o 00:42
Pierwszy post
Subaru Impreza V6 UK 2000r ,przebieg 140tys mil ,280 bhp historia servisu po remape ecutek,TSL sport gupe n wydech,obnizony ,stozek ,felgi wrx newage ,nowe tarcze i klocki ,mechanicznie w super...
Ostatni post
boing
- 28 Odpowiedzi
- 3192 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
17 cze 2014, o 12:04
-
-
Sti 2011 lanos
Odpowiedzi: 1
autor:
sti44 » 5 cze 2014, o 08:42
Pierwszy post
( k)
Poszukuje w czarnym kolorze :
1-pas przód
2-kpl chlodnic
3-maska
4-reflektory kesnony
5-zbiornik spryskiwaczy
6-plyta pod silnik
7-zderzak z grlem moze być bez emblematu
8-oslony rorzadu...
Ostatni post
Nikt nic nie ma
- 1 Odpowiedzi
- 405 Odsłony
-
Ostatni post autor: sti44
17 cze 2014, o 11:27
-
-
[S] Pompa wspomagania Impreza GT 00
autor:
PrzemoST » 17 cze 2014, o 08:21
Sprzedam za grosze pompę wspomagania z Imprezy GT - podejrzewałem ją o wyciek, ale po wymontowaniu okazało się, że jest sucha.
Cena: 50 zł + wysyłka, bo trzeba naprawić (choć niekoniecznie) dolny...
- 0 Odpowiedzi
- 227 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
17 cze 2014, o 08:21
-
-
[S] Grill do Imprezy GT MY99/MY00
Odpowiedzi: 2
autor:
PrzemoST » 4 cze 2014, o 22:39
Pierwszy post
Sprzedam grill do GTka jak na zdjęciach. Pasuje do wersji poliftowych, od 97-00. Ma polakierowaną kratownicę w kolorze (plaster miodu).
Cena: 200 zł + wysyłka
Kontakt: priv
Ostatni post
Jest;)
- 2 Odpowiedzi
- 326 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
17 cze 2014, o 07:47
-
-
Sprzedam felgi Speedline 5x100 16 cali
autor:
Bikert » 16 cze 2014, o 15:02
Sprzedam złote felgi speedline 5x100 ET55 6,5x16 cali. Wzór kultowy ;)
Felgi proste, były malowane. Delikatnie obtarte ranty. Kupiłem je do siebie, niestety nie wchodzą na 4-tłoczka :(
Idealne do...
- 0 Odpowiedzi
- 290 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bikert
16 cze 2014, o 15:02
-
-
[S] 215/60/16 Pirelli P7, sprzedane, do zamknięcia
Odpowiedzi: 3
autor:
szamcio11 » 10 cze 2014, o 09:40
Pierwszy post
Jak w temacie - sprzedam opony 4 sztuki Pirelli P7 Cinturato, rozmiar 215/6016 z forka, rok 2011, mało jeżdżone, bieżnik wg pomiaru suwmiarką 6,3 - 6,5 mm
Odbiór - może być Lublin lub Kraków...
Ostatni post
up nowa cena 700 za komplet
- 3 Odpowiedzi
- 460 Odsłony
-
Ostatni post autor: szamcio11
16 cze 2014, o 11:46
-
-
(S) Felgi Prodrive Speedline 17 5x100
autor:
danny007 » 16 cze 2014, o 11:17
Przedmiotem sprzedazy sa tu Felgi Prodrive Speedline o rozmiarze 17 5x100 et52 jj7,felgi nadaja sie do odswiezenia
O wiecej info prosze na maila lub onclick= window.open(this.href);return false;...
- 0 Odpowiedzi
- 423 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
16 cze 2014, o 11:17
-
-
(S) Hak do GD
autor:
doman » 16 cze 2014, o 11:12
Sprzedam niekompletny hak do Imprezy GD. Brakuje jedynie kuli, ale wydaje mi się że jak ktoś mieszka w większym mieście to dobierze coś w sklepach z takimi rzeczami. Nic w aucie nie trzeba przerabiać...
- 0 Odpowiedzi
- 177 Odsłony
-
Ostatni post autor: doman
16 cze 2014, o 11:12
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 192 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gepard
16 cze 2014, o 09:12
-
-
[k] migacz do WRX
Odpowiedzi: 3
autor:
mcc » 4 cze 2014, o 19:43
Pierwszy post
Kupie lub przygarne takie cudo:
Pzw,
MCC
Ostatni post
jak wyglada tak samo to chyba przypasi?
Pzw,
MCC
- 3 Odpowiedzi
- 466 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
15 cze 2014, o 15:32
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 211 Odsłony
-
Ostatni post autor: jasiem
14 cze 2014, o 21:42
-
-
Felgi 17' Outback 2004
Odpowiedzi: 3
autor:
sebek » 10 cze 2014, o 22:53
Pierwszy post
Oryginalne felgi Subaru Outback 2004 rok.
17' x 7'
5x100 56,6 ET48
Oczywiście pasują do innych Subaru.
Fele mają 10 lat ale są w idealnym stanie, przed zeszłym sezonem oddałem do piaskowania i...
Ostatni post
Wejdą na czterotłoczek? Podaj cenę
- 3 Odpowiedzi
- 495 Odsłony
-
Ostatni post autor: doman
12 cze 2014, o 21:20
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 189 Odsłony
-
Ostatni post autor: draqoon
12 cze 2014, o 13:18
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 296 Odsłony
-
Ostatni post autor: ForesterSTIkrk1
12 cze 2014, o 10:41
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 250 Odsłony
-
Ostatni post autor: ForesterSTIkrk1
12 cze 2014, o 10:26
-
-
[S] wloty aftermarketowe na maske do klasyka GC
Odpowiedzi: 7
autor:
vagin » 10 cze 2014, o 14:36
Pierwszy post
wsio widać na zdjęciach, cena ?!?! czekam na jakieś propozycje ;)
Ostatni post
niestety kto pierwszy ten lepszy, poszły za 150pln... nie chcę aby to zabrzmiało nie miło ale jak ktoś jest zdecydowany to podaje konkretną propozycję, to była pierwsza propozycja, wydała mi się dość...
- 7 Odpowiedzi
- 592 Odsłony
-
Ostatni post autor: vagin
11 cze 2014, o 23:22
-
-
[K] Kupie zderzak przedni do imprezy GT 93-99 rok
Odpowiedzi: 3
autor:
zelek159 » 10 cze 2014, o 14:15
Pierwszy post
Witam szukam zderzaka do imprezy GT przedniego ewentualnie maske alu lampe przedlift od strony pasazera przednia
Ostatni post
A ja mam kawiorową alu maskę z przedlifta (WRX Sti 95) oraz zderzak.Kolor czarny
W razie W Pw
- 3 Odpowiedzi
- 357 Odsłony
-
Ostatni post autor: drift_king
11 cze 2014, o 23:09
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 197 Odsłony
-
Ostatni post autor: slonik01
11 cze 2014, o 20:27
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników