kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[K] Sprawną pompę wspomagania Impreza GT 00
autor:
PrzemoST » 24 maja 2014, o 20:58
Ponieważ po wymianie przewodów pompa powiedziała papa i zdecydowała puścić soki (leci gdzieś dołem, spływa na obudowę rozrządu a potem na kolektor - jak się to może skończyć, każdy wie), szukam...
- 0 Odpowiedzi
- 240 Odsłony
-
Ostatni post autor: PrzemoST
24 maja 2014, o 20:58
-
-
[Z] lusterka WRC carbonowe
Odpowiedzi: 12
autor:
vagin » 30 sty 2014, o 16:34
Pierwszy post
zamienię lusterka typu WRC carbonowe stan bdb, na oryginalne EUROPEJSKIE elektryczne oczywiście z dopłatą z nie mojej strony... :-p
a wygląda to tak:
Ostatni post
beben , widziałem się dziś z Vaginem , on ostatnio rzadko zgląda na forum, ale mówił, że za 600 Ci je odda, tylko najlepiej jakbyś miał jeszcze standardowe lusterka, żeby miał co założyć. Zresztą...
- 12 Odpowiedzi
- 1432 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
24 maja 2014, o 18:46
-
-
[KUPIĘ] drzwi lewe przednie GC8, białe, bez uszkodzeń
Odpowiedzi: 2
autor:
tzd » 24 maja 2014, o 13:19
Pierwszy post
kupię drzwi lewe przednie do GC.
moje są zardzewiałe.
chcę wymienić na niezardzewiałe.
białe.
może ktoś ma białasa do rozbiórki, na części, albo same drzwi?
Ostatni post
od kupety nie jestem pewien czy pasują, ale dzięki zadzwonię do nich.
- 2 Odpowiedzi
- 290 Odsłony
-
Ostatni post autor: tzd
24 maja 2014, o 15:54
-
-
[K] Felgę stalową 16''
Odpowiedzi: 1
autor:
Arti » 23 maja 2014, o 11:54
Pierwszy post
Hej,
potrzebuję jedną sztukę felgi 16'' (do Imprezy GT). Potrzebna na pełnowymiarowy zapas na czas rajdu. Nie musi być piękna, musi być prosta.
Ostatni post
W razie draki wisnia ma zimowki na 16
- 1 Odpowiedzi
- 249 Odsłony
-
Ostatni post autor: Alan, Alan, Alan!
23 maja 2014, o 14:55
-
-
[S] Kamera SONY DCR-SR190
autor:
cyqan » 22 maja 2014, o 23:40
Może ktoś potrzebuje do nagrywania swoich Subarowych wyczynów?
Kamera ma już parę lat, ale jest w super stanie z oryginalnymi naklejkami jeszcze.
Wziąłem ją ostatnio na Rajd, ale doszedłem do...
- 0 Odpowiedzi
- 255 Odsłony
-
Ostatni post autor: cyqan
22 maja 2014, o 23:40
-
-
- 6 Odpowiedzi
- 656 Odsłony
-
Ostatni post autor: darecki1981
22 maja 2014, o 21:37
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 229 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
22 maja 2014, o 13:53
-
-
- 3 Odpowiedzi
- 538 Odsłony
-
Ostatni post autor: abarthcik
21 maja 2014, o 21:41
-
-
[S] Silnik EJ20 NA 125KM
autor:
WRC fan » 21 maja 2014, o 20:12
Chętnie pozbędę się mojego starego silnika: EJ20, wolny ssak z bugeye'a 2001 (125KM). Silnik ma padniętą uszczelkę pod głowicą (nie miałem czasu bawić się w naprawę, stąd wymiana na inny silnik). Do...
- 0 Odpowiedzi
- 305 Odsłony
-
Ostatni post autor: WRC fan
21 maja 2014, o 20:12
-
-
(S) Felgi 17 z oponami zimowymi na 4 tłoka
Odpowiedzi: 3
autor:
tofikgtt » 22 sty 2014, o 17:18
Pierwszy post
Witam,sprzedam felgi z oponami zimowymi conti ts810 roz. 225/45/17
Stan opon średni,bieżnik jeszcze jest . Felgi proste nie biją ładne stan dobry. Wchodzą na 4 tłoka i jest jeszcze luz.
Sprzedaje...
Ostatni post
up
- 3 Odpowiedzi
- 612 Odsłony
-
Ostatni post autor: tofikgtt
21 maja 2014, o 18:26
-
-
[S] TEIN SS z TopMountami ( GC )
Odpowiedzi: 2
autor:
@lbert » 15 kwie 2014, o 18:13
Pierwszy post
Do sprzedania TEIN SS z TopMountami i EDFC ( Electronic Damp Force Controler - czyli sterowanie z kabiny :thumb: ).
Produkcja i montaż 2012 ( cena 6500 zł ). Jeździły część sezonu w 2012, później...
Ostatni post
Witam,
Nadal aktualne?
- 2 Odpowiedzi
- 532 Odsłony
-
Ostatni post autor: andrev
21 maja 2014, o 16:08
-
-
[S] Części z rozbiórki silnika 2.0T Impreza WRX, niskie ceny
Odpowiedzi: 5
autor:
kubabed » 21 lut 2014, o 00:24
Pierwszy post
Sprzedam części, które zostały po rozbiórce silnika.
Większość części widocznych na zdjęciach.
- wtryskiwacze (200 zł komplet) SPRZEDANE
- cewki zapłonowe (200 zł komplet) SPRZEDANE
- kolektor...
Ostatni post
uppipe - czy to seria z restryktorem czy jakis przelotowy?
Pzw,
MCC
- 5 Odpowiedzi
- 889 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
21 maja 2014, o 09:35
-
-
Felgi oryg. STI 7.5x17 5x100 BREMBO
Odpowiedzi: 2
autor:
slonik01 » 19 maja 2014, o 20:13
Pierwszy post
Posiadam komplet oryginalnych felg z STI 05 , 7.5x17 , rozstaw 5x100 , ET z tego co pamiętam 53.
Oczywiście pasują na duży hamulec BREMBO .
Proste , nienaprawiane w oryginalnym lakierze .
Dekielki w...
Ostatni post
Zamykamy .
- 2 Odpowiedzi
- 452 Odsłony
-
Ostatni post autor: slonik01
20 maja 2014, o 18:17
-
-
[K] Silnik do GT
Odpowiedzi: 4
autor:
Marcel » 20 maja 2014, o 09:26
Pierwszy post
Witam , chętnie kupie silnik do GT najlepiej w wersji japoońskiej STI :) ktoś coś ?
Ostatni post
mam taki silnik z GT99, jest jeszcze w aucie. Poszło PW.
- 4 Odpowiedzi
- 476 Odsłony
-
Ostatni post autor: CZEX
20 maja 2014, o 17:48
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 382 Odsłony
-
Ostatni post autor: Muniocks
20 maja 2014, o 15:00
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 206 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
20 maja 2014, o 14:58
-
-
kupię felgi 18
Odpowiedzi: 5
autor:
arus81 » 17 maja 2014, o 16:20
Pierwszy post
kupię felgi 18 do wrx ,mogą być z oponami
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false; mam piękne 18 ;)
Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- 5 Odpowiedzi
- 459 Odsłony
-
Ostatni post autor: Muniocks
20 maja 2014, o 14:54
-
-
Sprzedam UPPIPE do EJ20
autor:
Wisniajacek » 20 maja 2014, o 10:02
Sprzedam UPPIPE do silnika EJ20. Miałem go założonego do Legacy turbo 93 r ale okazało się, że tłumik drgań lekko dotyka głowicy, więc wymontowałem i założyłem fabryczny. Cena - ile da...
- 0 Odpowiedzi
- 254 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
20 maja 2014, o 10:02
-
-
[K] Kierownicę powietrza do IC przedlift
Odpowiedzi: 4
autor:
Miksu » 16 maja 2014, o 23:49
Pierwszy post
Witam.
Tak jak w temacie poszukuję samej kierownicy powietrza IC ( do skośnego IC) wraz z drugą częścią, która kieruje powietrze do osłony turbiny ( w polifcie było to już jako jedna część).
Jak ktoś...
Ostatni post
Tak to wygląda, więc to seria z gt99, nie wiem czy w klasykach wychodziło coś większego.
Pozostaje tylko dłubanie z newage'a (jeśli w ogóle jest taka możliwość), albo zakup customowej.
- 4 Odpowiedzi
- 401 Odsłony
-
Ostatni post autor: Miksu
20 maja 2014, o 10:01
-
-
[S] Oryginalne siedzenia N/A
Odpowiedzi: 1
autor:
paczek94 » 29 kwie 2014, o 12:01
Pierwszy post
Witam. Od kiedy założyłem siedzenia kubełkowe, zwykłe siedzenia tylko leżą i się kurzą a szkoda bo są naprawdę w bardzo dobrym stanie. Jeżeli ktoś by potrzebował to zapraszam na PW. Cena do dogadania:
Ostatni post
ref
- 1 Odpowiedzi
- 317 Odsłony
-
Ostatni post autor: paczek94
20 maja 2014, o 09:57
-
-
Sprzedam sprawną wiskozę (od wolnossaka 5mt)
Odpowiedzi: 1
autor:
Yanas » 18 maja 2014, o 14:30
Pierwszy post
Sprzedam sprawną wiskozę wyjętą ze skrzyni 5MT z Forestera 2.0 na z 2000 roku. Nie wiem dokładnie do których modeli pasuje,ale chyba do wszystkich 5mt do 2002 (2005?) roku.
Wiskoza została wyjęta z...
Ostatni post
UP!
- 1 Odpowiedzi
- 301 Odsłony
-
Ostatni post autor: Yanas
20 maja 2014, o 09:55
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 188 Odsłony
-
Ostatni post autor: Bartu
20 maja 2014, o 09:48
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 222 Odsłony
-
Ostatni post autor: zelek159
20 maja 2014, o 06:28
-
-
(S) Subaru STI RA DCCD skrzynia komplet
Odpowiedzi: 11
autor:
danny007 » 11 mar 2014, o 00:35
Pierwszy post
Do sprzedania rodzynek skrzynia z 1995-6 z Subaru Impreza STI RA kod-ty752vb3ea dyfer 3.9 w sklad wchodzi ,skrzynia ,dyfer,wal,ecu dccd ,tylnie polosie
O wiecej info prosze na pw
Ostatni post
Daj znak - sygnał jak będziesz miał taki zestaw.
- 11 Odpowiedzi
- 1818 Odsłony
-
Ostatni post autor: klaudiusz
19 maja 2014, o 23:20
-
-
- 6 Odpowiedzi
- 838 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
19 maja 2014, o 22:25
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników