kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
-
-
Poczta [email protected] dla każdego :)
Odpowiedzi: 26
autor:
barbie » 9 paź 2008, o 14:53
Pierwszy post
Szanowne Państwo!
Od dziś kto tylko sobie życzy może posiąść pocztę w domenie forum-subaru.pl :mrgreen:
Poczta obsługiwana przez Gmail, łatwa, lekka i przyjemna.
Chętni do założenia konta proszeni...
Ostatni post
Hej , jak mam być szczery to nie wpadłem na to :wall: niestety temat już ogarnąłem, bo jutro auto wyjeżdża mi z Warsztatu i musiałem to mieć na już. Żałuję, bo zdecydowanie wolałem te Twoje.
- 26 Odpowiedzi
- 123813 Odsłony
-
Ostatni post autor: michal.gorywoda
25 wrz 2020, o 19:38
-
-
[ S ] Chłodnica + obudowa wentylatorów kpl
Odpowiedzi: 13
autor:
patolog » 8 paź 2013, o 12:21
Pierwszy post
Tak jak w temacie,mam na sprzedaż chłodnice wraz z obudową wentylatorów i wentylatorami.Zostalo po rozbiorce mojego WRXa.
Chłodnica praktycznie nówka,ma 6 miesięcy i 5000km przelotu.Wentylatory ciche...
Ostatni post
UP!!!!!!!
- 13 Odpowiedzi
- 911 Odsłony
-
Ostatni post autor: patolog
12 maja 2014, o 08:00
-
-
skrzynia 5mt z wersji p1
Odpowiedzi: 3
autor:
suburubu.gc8 » 17 mar 2014, o 01:09
Pierwszy post
witam mam do sprzedania skrzynie z imprezy p1 na czesci
Ostatni post
cena?
ile za samo przełożenie główne (wałek i talerz)?
- 3 Odpowiedzi
- 405 Odsłony
-
Ostatni post autor: semperit
11 maja 2014, o 23:59
-
-
Re: skrzynia 4.444
Odpowiedzi: 8
autor:
Lukasz85.M » 13 lut 2014, o 14:31
Pierwszy post
Z p1 4.444 z dyfrem w skrzyni szpera przod quaif
Cena 2.5tys za zestaw sprawne w 100%
Ostatni post
A mi ja dostarczyl i bez tematu...
- 8 Odpowiedzi
- 831 Odsłony
-
Ostatni post autor: Natan gc8
11 maja 2014, o 21:08
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 196 Odsłony
-
Ostatni post autor: etya
11 maja 2014, o 21:06
-
-
[K] używane oryginalne szczęki GT
Odpowiedzi: 3
autor:
ryjeks » 10 maja 2014, o 21:13
Pierwszy post
Jak w temacie :-)
Kupię w pasztetowej cenie używane szczęki na tył do GT.
Jak ktoś ma oridżinalne to przygarnę.
Ostatni post
ja też,ja też! :-)
- 3 Odpowiedzi
- 328 Odsłony
-
Ostatni post autor: mezo
11 maja 2014, o 20:59
-
-
(K) PILNIE!! Tylny dyfer od Legacy II Twin turbo.
Odpowiedzi: 1
autor:
adixi1 » 7 maja 2014, o 19:13
Pierwszy post
Witam Tak jak w temacie, pilnie poszukuję tylnego dyfra z Legacy II GTB z przełożeniem 4.44. Najlepiej od automatu.
Do tego w komplecie najlepiej półośki.
Może ktoś ma, a może ktoś wie o jakimś twin...
Ostatni post
Ile chcesz zapłacić ? :-)
- 1 Odpowiedzi
- 248 Odsłony
-
Ostatni post autor: ryjeks
11 maja 2014, o 19:04
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 231 Odsłony
-
Ostatni post autor: mario77
11 maja 2014, o 17:40
-
-
(S) V6 (00) STI type RA limited
Odpowiedzi: 5
autor:
danny007 » 26 sty 2014, o 13:17
Pierwszy post
Witam wszystkich na sprzedaz nastepny rodzynek Subaru Impreza rok 2000 v6 STI Type RA limited ,super baza do budowy rajdowki ,brak silnika ,skrzyni ,przednich i tylnich swiatel
O wiecej info prosze...
Ostatni post
boing
- 5 Odpowiedzi
- 997 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
10 maja 2014, o 19:56
-
-
[s] Plecak fotograficzny Lowepro
Odpowiedzi: 5
autor:
przemal » 22 sty 2014, o 12:08
Pierwszy post
Sprzedam plecak fotograficzny Lowepro Computracker AW
Stan jak nowy, perfekt. Nowy kosztował ponad 500zl
Oddam za 290
onclick= window.open(this.href);return false;
Ostatni post
Możesz się odezwać?
- 5 Odpowiedzi
- 504 Odsłony
-
Ostatni post autor: FUX
10 maja 2014, o 13:27
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 204 Odsłony
-
Ostatni post autor: Swierzy
9 maja 2014, o 22:03
-
-
[K] Skrzynie Biegów gt wrx
Odpowiedzi: 5
autor:
WWR.GT » 29 sty 2014, o 22:29
Pierwszy post
Witam, kupie skrzynie, może być seria od gt wrx, ale najchętniej komplet 4,11. badz 4,44.
czekam na propozycje priv.
Ostatni post
mam okolo 10 zestawow od wrx i sti ,jak cos pisz na pw
- 5 Odpowiedzi
- 577 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
9 maja 2014, o 15:29
-
-
zamykamy
Odpowiedzi: 7
autor:
Matiz » 8 maja 2014, o 21:56
Pierwszy post
jak w tytule
blacharz mnie postraszył że za rok mi wleci amor przez kielich :? jeszcze nie rozbebeszyłem auta ,ale nie wiem jakie beda koszty dlatego zakładam temat. Mile widziane opony nowe ale nie...
Ostatni post
Dzieki! To moze sobie swoje wymienie na RE002A. Moje nokiany jakos slabo trzymaja ten samochod - musze je pompowac po 2.7 na przod zeby nie siadaly i nie plywaly...
Pzw,
MCC
- 7 Odpowiedzi
- 644 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
9 maja 2014, o 12:29
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 334 Odsłony
-
Ostatni post autor: Shabat
8 maja 2014, o 19:36
-
-
(S) STI Newage shortblock
Odpowiedzi: 1
autor:
danny007 » 3 maja 2014, o 16:38
Pierwszy post
Witam wszystkich posiadam shortblock z V8 STI UK ma przejechane 76tys mil
O wiecej info prosze na pw
Cena-3900zl
Ostatni post
boing
- 1 Odpowiedzi
- 365 Odsłony
-
Ostatni post autor: danny007
7 maja 2014, o 22:18
-
-
[S] Skrzynię 5 MT z GT - tzw. długa, z dyfrem, sprawna
Odpowiedzi: 6
autor:
Arti » 23 kwie 2014, o 10:37
Pierwszy post
Do sprzedania w trybie pilnym skrzynia z GT-ka.
Przełożenie główne 3,9 - skrzynia tzw. długa czyli seryjna dla europejskiego GT-ka. Dokładnych oznaczeń na ten moment nie posiadam ale w weekend będę...
Ostatni post
Skrzynia sprzedana. Ogłoszenie nieaktualne. Niech służy. 8-)
- 6 Odpowiedzi
- 569 Odsłony
-
Ostatni post autor: Arti
7 maja 2014, o 16:45
-
-
Skrzynia TY752VB4AA, dyfer, pólosie, wał
Odpowiedzi: 4
autor:
lucas-jdm » 28 lis 2013, o 19:46
Pierwszy post
Sprzedam skrzynię, dyfer, półosie i wał do Subaru Impreza WRX STI. Skrzynia TY752VB4AA o przełożeniu 4.11. Skrzynia bez wycieków, w stanie idealnym (wraz ze sprzęgłem i wysprzęglikiem). Wszystkie...
Ostatni post
onclick= window.open(this.href);return false;
Pzw,
MCC
- 4 Odpowiedzi
- 949 Odsłony
-
Ostatni post autor: mcc
7 maja 2014, o 12:54
-
-
[s] skrzynia wrx
Odpowiedzi: 10
autor:
bady » 22 kwie 2013, o 21:23
Pierwszy post
Skrzynia sprawna w dobrym stanie. Info 505-165-147
Ostatni post
Jakie przełożenie główne?
Jaka piatka?
Czy masz do kompletu dyfer?
- 10 Odpowiedzi
- 1375 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
7 maja 2014, o 12:05
-
-
[k] silnik gt albo wrx
Odpowiedzi: 6
autor:
bady » 7 paź 2013, o 20:10
Pierwszy post
Jak w temacie kupię silnik do gt albo wrx.
Ostatni post
Cześć
Mam kompletny silnik z wiązka i sterownikiem od WRX 260KM z anglika.
Jeśli Cię interesuje daj znać. Silnik jezdził z automatem. Sprawny, bo kupowałem go do swojej Legacy, ale póki co nie...
- 6 Odpowiedzi
- 714 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
7 maja 2014, o 11:26
-
-
Kupie SILNIK IMPREZA WRX GH
Odpowiedzi: 3
autor:
moskit1984 » 24 wrz 2013, o 21:43
Pierwszy post
Witam. Potrzebuje silnik do Subaru Imprezy WRX - 230 KM 2008 rok. Jeśli ktoś posiada taki silnik, ewentualnie wie gdzie moge taki zdobyć proszę o kontakt telefoniczny. 693-077-545. Pozdrawiam
Ostatni post
Cześć
Mam kompletny silnik z wiązka i sterownikiem od WRX 260KM z anglika.
Jeśli Cię interesuje daj znać. Silnik jezdził z automatem. Sprawny, bo kupowałem go do swojej Legacy, ale póki co nie...
- 3 Odpowiedzi
- 531 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
7 maja 2014, o 11:24
-
-
[K]Kupie wydech końcowy do GT-eka
Odpowiedzi: 3
autor:
Cris » 17 paź 2013, o 13:51
Pierwszy post
Witam kupie wydech końcowy do Imprezy GT.Posiadam seryjny środkowy wydech do tego chciałbym jakiś miło brzmiący i podkreślający prace boxer wydech końcowy.
Interesuje mnie coś do 600zł.
Pozdrawiam
Ostatni post
Cześć
Jeśli jeszcze szukasz, to mam zdemontowany wydech od WŁASNEGO Legacy Turbo. Tłumik przelotowy kwasoodporny. Sprzedam za drobne.
Jacek
- 3 Odpowiedzi
- 497 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wisniajacek
7 maja 2014, o 11:20
-
-
[S] Felgi Rondell wz.0022 17" 5x100 ET35 56,1mm
autor:
Gusek » 7 maja 2014, o 06:54
Witam,
Sprzedam felgi firmy Rondell, wzór 0022 dedykowane do Subaru. Felgi są w bardzo dobrym stanie.
• rozmiar felg 7,5Jx17H2 (szerokość 7,5 cala, średnica 17 cali),
• offset ET35,
• rozstaw...
- 0 Odpowiedzi
- 350 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gusek
7 maja 2014, o 06:54
-
-
- 12 Odpowiedzi
- 1041 Odsłony
-
Ostatni post autor: pawlaswrc
7 maja 2014, o 01:07
-
-
[S] Tłumik Proex | Opony Falken 225/45/17
Odpowiedzi: 2
autor:
Sajmon_LP » 5 maja 2014, o 18:13
Pierwszy post
Sprzedam opony letnie markowe Falken Ziex ZE912
2x 6mm
2x,4.5mm
Stan bdb, żadnych ząbków itd.
225/45/17
Cena 600 pln
-----------
Sprzedam tłumik końcowy.
PROEX, przelotowy, stal nierdzewna,...
Ostatni post
Dyfer z przelożeniem 3.54 od WRX GD 04' 5MT.
- 2 Odpowiedzi
- 470 Odsłony
-
Ostatni post autor: Sajmon_LP
6 maja 2014, o 18:05
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 252 Odsłony
-
Ostatni post autor: subydu
6 maja 2014, o 16:51
-
-
[K]Kolektor różnoodległościowy Forester 2.5 X US
Odpowiedzi: 2
autor:
pszemq » 5 maja 2014, o 21:56
Pierwszy post
Jak w temacie.Czy ktoś tu robi takie kolektory aby Forester bez turbo bulgotał jakby cena i jakość była przystępna to bym miał zamówienie na około 3 sztuki
Nie wiem czy to jakaś różnica jest ale...
Ostatni post
Spoko jutro pod wieczór postaram się zadzwonić teraz idę w kimę.Pozdrawiam
- 2 Odpowiedzi
- 430 Odsłony
-
Ostatni post autor: pszemq
5 maja 2014, o 22:39
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników